domerackiBAND id:22079

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Brodnica, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 13-07-2016
Liczba odwiedzin: 183

Oferta

Rodzinny Zespół Muzyczny „domerackiBAND” to najlepszy wybór z możliwych. Tak! Dobrze trafiłeś

Przygotowanie muzyczne, talent, doświadczenie i zgranie, to nasze atuty, a w szczególności dopasowanie głosowe. Magiczny głos naszej solistki oraz dwa głosy męskie, to najlepsza kompilacja. Tego nie da się skopiować, z tym się trzeba urodzić. Utwory śpiewane na trzy głosy naprawdę robią wrażenie na gościach, widzimy to. Poza tym jeszcze drobny szczegół: gramy na żywo. Gramy!!! Ponieważ jest to dla nas ogromna przyjemność. Ewolucje Grzegorza na gitarze, czy Krzysztofa na instrumentach klawiszowych są na bardzo wysokim poziomie. Instrumentarium, jakie posiadamy daje nam ogromne możliwości. Nie musisz szukać zespołu np. z saksofonem, ponieważ mamy całą gamę różnych instrumentów w naszych tzw. klawiszach. Wystarczy, tylko umiejętnie je wykorzystać. Między innymi, dlatego wierna interpretacja utworów z oryginałem nie jest dla nas problemem, lecz atutem.

To wszystko składa się na bardzo dobre brzmienie zespołu. Jednak trzeba mieć jeszcze wysokiej klasy nagłośnienie, które oczywiście posiadamy. Możemy nim nagłośnić nawet małe imprezy plenerowe.

Gramy muzykę różną, dla każdej grupy wiekowej, utwory starsze i te topowe-zupełnie nowe. Częściowo prezentujemy je w naszej szafie grającej, w zakładce: AUDIO. Nie są to nagrania studyjne, gdzie można wyprostować krzywizny, lecz utwory nagrane w domu i na żywo.

Nasze motto, to: „Muzyka na żywo, to udana zabawa”

Serdecznie ZAPRASZAMY!!!

Instrumenty:

  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy

W składzie:

  • wokalistka

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

domerackiBAND
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Brodnica

Nowe ogłoszenia