Zespół Midway

od 4000 do 6000 zł
Włocławek, kujawsko-pomorskie
(27)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
790-287...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Instrumenty:

 • akordeon
 • keyboard/organy
 • saksofon

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 3

O nas

Midway- to profesjonalny, składający się z trzech różnorodnych wokali zespół muzyczny. Harmonia głosu, profesjonalny aranż muzyczny w połączeniu z instrumentem klawiszowym oraz dźwiękiem saksofonu sprawią, iż finalny efekt zabrzmi na możliwie jak najwyższym poziomie.

Zajmujemy się oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju imprez takich jak:
- wesela
- bankiety
- studniówki
- bale jubileuszowe
- zabawy taneczne zarówno dla dorosłych jak i młodzieży
- ... i inne imprezy okolicznościowe!

Ola, Marek i Damian- to troje przyjaciół, których łączy wspólna pasja "Muzyka".
Z naszych występów czerpiemy radość co sprawia, iż swoboda i pozytywna energia wpływa na świetny kontakt z publicznością. Należy podkreślić, że zapewniamy nie tylko oprawę muzyczną ale również wodzirejsko prowadzoną imprezę przez cały czas jej trwania.


REPERTUAR

Posiadamy duże doświadczenie zawodowe oraz artystyczne w prowadzeniu tego typu imprez. W swoim repertuarze posiadamy kilkaset utworów różnorodnego gatunku co sprawi, że z pewnością dostosujemy się do Państwa wymagań!!
Naszym najwyższym celem jest przede wszystkim wspaniała zabawa, porwanie Waszych gości na parkiet oferując muzykę począwszy od lat 80 do najnowszych hitów.
Nasz zespół jest otwarty na różnorodność gatunków muzycznych, co daje gwarancję zadowolenia Waszych gości. Prowadzimy również biesiadę graną na akordeonie wspólnie śpiewaną z gośćmi.

KONFERANSJERKA

W trakcie imprezy prowadzimy szereg zabaw integracyjnych dla wszystkich gości.
Wszyscy członkowie zespołu zaangażowani są w prowadzenie uroczystości co sprawia, iż utrzymanie stałego kontaktu z gośćmi, nie stanowi dla nas żadnego problemu.
W trakcie zabawy na parkiecie możecie spodziewać się naszego saksofonisty- Marka, który porwie Waszych gości do wspólnych pociągów. Jest to nie tylko wspaniały sposób na integrację ale również wprowadza element zaskoczenia i urozmaicenia naszych bloków muzycznych.

SPRZĘT MUZYCZNY ORAZ OŚWIETLENIE

Wszelkiego rodzaju imprezy muzyczne nie udadzą się bez odpowiedniego sprzętu nagłośnieniowego. Wysokiej klasy sprzęt do nagłośnienia marki RCF pozwoli nam na zapewnienie optymalnego dźwięku we wszelkiego rodzaju miejscach, w których organizowane będzie dane wydarzenie. Pozostałe akcesoria nagłośnienia takie jak cyfrowy mikser, mikrofony, odsłuchy sceniczne stanowią spójny zestaw i pozwalają uzyskać najwyżej klasy brzmienie.

Oświetlenie sceniczne, które posiadamy stanowi integralną część designu, przestrzeni tanecznej, nadającej jej niepowtarzalny klimat oraz efekt.
Posiadamy rampę oświetleniową na której umieszczone są ruchome głowy typu spot, oświetlenie par led oraz listy oświetleniowe led bar.
Podczas naszych występów dbamy również o oświetlenie sceny na której występujemy.

WSPÓŁPRACA
Nie ma dla nas większej satysfakcji jak zadowolenie klienta, dlatego staramy się dostosować indywidualnie do Waszych potrzeb. Charakter i sposób poprowadzenia uroczystości jest zawsze szczegółowo omawiany i przestrzegany według wcześniej ustalonego planu. Współpracujemy również z pozostałymi usługodawcami podkreślając, że wszyscy tworzymy jedną drużynę, mając wspólny cel- Zadowolenie klienta!

Aby poznać pełną ofertę zespołu zapraszamy do kontaktu !!

Pozdrawiamy Serdecznie- Marek, Ola i Damian

Oferta cenowa:

od 5500 do 5800zł/ wesele

Oferta cenowa:

od 2200 do 2500zł/ poprawiny

Duet

od 2500 do 3000zł/ występ

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Zespół Muzyczny Midway istnieje od 15 lat ale muzykowanie jest w nas o wiele dłużej 🙂

Skład, w którym występujemy.

Występuje w składzie 3 osobowym. Ola, Marek i Damian - troje przyjaciół, których łączy wspólna pasja - Muzyka.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Występujemy w stałym składzie. Jednakże, w przypadku zdarzeń nadzwyczajnych może On ulec zmianie.

Jaki repertuar proponujemy?

W swoim repertuarze posiadamy kilkaset utworów różnorodnego gatunku co sprawi, że z pewnością dostosujemy się do Państwa wymagań.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

W trakcie imprezy prowadzimy szereg zabaw integracyjnych, to głównie Damian ale też i pozostało członkowie zespołu zaangażowani są w prowadzenie uroczystość co sprawia, iż utrzymanie stałego kontaktu z gośćmi, nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Wszyscy członkowie zespołu śpiewają 😊
Główny wokal damski - Ola
Główny wokal męski - Damian
Chórki - Krzysiek

Na jakich instrumentach gramy?

Harmonia głosu, profesjonalny aranż muzyczny w połączeniu z instrumentem klawiszowym oraz dźwiękiem saksofonu sprawia, iż finalny efekt zabrzmi na możliwie jak najwyższym poziomie

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt do nagłośnienia marki RCF, który pozwoli nam na zapewnienie optymalnego dźwięku podczas Waszej uroczystości . Pozostałe elementy nagłośnienia takie jak cyfrowy mikser, mikrofony, odsłuchy sceniczne stanowią spójny zestaw i pozwalają uzyskać najwyższej klasy brzmienie.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oświetlenie sceniczne, które posiadamy nadaje niepowtarzalny klimat oraz efekt. Posiadamy rampę oświetleniową na której umieszczone są głowy ruchome typu spot, oświetlenie par LED oraz listwy oświetleniowe LED. Wszystko sterowane jest poprzez DMX. Podczas naszych świateł występów dbamy również o oświetlenie sceny na której występujemy.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak oczywiście 😊 Nie widzimy w tym żadnego problemu, jednak dedykacje przyjmujemy w przerwach między blokami muzycznymi.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Zarys repertuaru uzgadniany jest na spotkaniu przed Państwa uroczystością podczas którego możecie przedstawić swoje propozycje.

Zespół Midway
Średnia ocen: 4,90 / 5 z 27 opinii
4,90
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Klaudia i Arek
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 14-06-2024
Płock
Data dodania: 21-06-2024

Bardzo polecamy zespół Midway 🤩 impreza na najwyższym poziomie, super zabawy integracyjne, muzyka dostosowana do naszych oczekiwań 🙂 wszystko zgodnie z ustaleniami, a dodatkowo to bardzo mili ludzie ❤️

J
Jarosław
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-04-2024
Działdowo
Data dodania: 15-04-2024

Jeśli jesteście w trakcie poszukiwania zespołu, który spełni wasze oczekiwania to nie musicie się długo, zastanawiać to odpowiednie Trio. Nasi szanowni, goście którzy przyjechali z różnych stron Polski byli, zachwyceni, muzyką i pełnym profesjonalizmie, często zadawane pytania to skąd Wy znaleźliście taki zespół muzyczny. Serdecznie Dziękujemy za całą wspaniałą zabawę do białego rana Agnieszka i Jarosław ❤

Midway
15-04-2024

Dziękujemy ♥️

A
Ania i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wągrowiec
Data dodania: 17-10-2023

Oprawa muzyczna wesela była świetna.
Muzyka dobrana do zabaw oraz gości którzy nie schodzili z parkietu. Bawiliśmy się do samego rana. Repertuar był urozmaicony, a zabawy biesiadne przy stołach jeszcze bardziej dopelnily super zabawę i zintegrowały gości. Wszystko było tak jak wcześniej ustaliliśmy, ale jednocześnie nie było problemu żeby na bieżąco dograć szczegóły. Goście byli zachwyceni i tylko pytali "skąd ich wzieliście ". To pokazuje, że każdy się dobrze bawił, a zespół to trio profesjonalistów. Gorąco polecamy! Ania i Adam

Midway
17-10-2023

Dziękujemy 😍

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2023
Wybrane firmy: 5 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kruszwica
Data dodania: 17-10-2023

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem zespołu, to serdecznie polecamy zespół Midway. Zespół spełnił nasze oczekiwania - wszystko odbyło się zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Zespół potrafił zabawić Gości, a repertuar był bardzo urozmaicony. Prowadzący potrafił zintegrować dwie rodziny 😊 Dodatkową zaletą była biesiada przy stole. Goście jak i my jesteśmy zachwyceni. Pozdrawiamy - Ania i Piotrek 🥰

Midway
17-10-2023

Dziękujemy 😍

D
Dominika i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Bądkowo
Data dodania: 12-09-2023

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem zespołu na wesele to z całego serca polecamy zespół Midway. Zabawa do białego rana. Goście zachwyceni zespołem. Repertuar dostosowany do każdej grupy wiekowej. Profesjonalizm w każdym calu! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy! ❤️

Midway
17-10-2023

Dziękujemy 😍

W
Wiktoria i Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Zakrzewo
Data dodania: 30-08-2023

Z całego serca polecamy zespół Midway! Nie zawiedli nas w żadnym momencie - poczynając od super aparycji i wodzirejstwa Damiana, po przepiękny śpiew Oli aż po cudowny saksofon Marka. Weselnicy dzięki nim rozgrzali parkiet do czerwoności. Zespół ma zróżnicowany repertuar, więc każdy jest w stanie znaleźć coś do czego chętnie będzie się bawił. Zespół dał z siebie wszystko co najlepsze, a dzięki temu nasze wesele zdaniem gości będzie niezapomniane. Ogromny plus kontakt pomiędzy gośćmi podczas biesiady! Wybierając ponownie, nasz wybór nadal byłby taki sam!

Midway
30-08-2023

Dziękujemy😍

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-07-2023
Koneck
Data dodania: 01-08-2023

Zespół Midway robi naprawdę dobrą robotę. Świetnie poprowadzona impreza. Wykorzystany repertuar porywał do tańca gości, nawet tych opornych ;) Ogółem profesjonalne podejście. Sympatyczni ludzie. Polecam :)

Midway
02-08-2023

Dziękujemy😍

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2023
Topólka
Data dodania: 01-08-2023

Z całego serca polecamy zespół Midway!! Zabawa była przednia - do białego rana 😊 Wszyscy goście byli zachwyceni! Zespół grał piosenki dla każdej grupy wiekowej. Całe wesele przebiegło dokładnie tak, jak wcześniej ustaliliśmy. 🥰 Jeszcze raz dziękujemy!!

Midway
01-08-2023

Dziękujemy bardzo 😍 miło będziemy wspominać Wasze wesele ♥️

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Usługi Muzyczne
NIP: 8891488319
Imię i nazwisko: Damian Przybysz
Adres: Włocławek, 87-800, woj. kujawsko-pomorskie
790-287...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4458
Zadzwoń
790-287...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Włocławek

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy