Zobacz zdjęcia (5)
Dorian Kapiszewski Fotografia, Rzeszów - zdjęcie 1
Dorian Kapiszewski Fotografia, Rzeszów - zdjęcie 2 Dorian Kapiszewski Fotografia, Rzeszów - zdjęcie 3 Dorian Kapiszewski Fotografia, Rzeszów - zdjęcie 4 Dorian Kapiszewski Fotografia, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

Dorian Kapiszewski Fotografia id:43244

Rzeszów, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

OFERTA- FOTOGRAF ŚLUBNY

Moja praca to pełna obsługa fotograficzna dnia ślubu: od przygotowań do oczepin włącznie oraz sesja plenerowa w inny dzień. Działam głównie na terenie miasta Rzeszów i w jego okolicach, ale dojadę tam, gdzie mnie potrzebujecie - nawet na drugi koniec Polski. 

​PEŁNY REPORTAŻ DNIA ŚLUBU ORAZ PLENER:

• Przygotowania Państwa Młodych,
• Ślub w kościele lub w Urzędzie Stanu Cywilnego,
• Wesele w lokalu do godziny 1:00,
• Sesja plenerowa w inny dzień (możliwa jest również sesja zagraniczna).


OTRZYMUJECIE ODE MNIE:

• 250 najlepszych, wyselekcjonowanych i starannie obrobionych zdjęć- są to zdjęcia, które się nie powtarzają, są na swój sposób wyjątkowe. To zdjęcia, które budują historię całego dnia ślubu, z nich wybierzecie te, które będziecie chcieli umieścić w swoim albumie. Tutaj zawarte są również najlepsze zdjęcia z sesji plenerowej.
 
• + 300-400 zdjęć dodatkowych (również obrobionych kolorystycznie), to pozostałe również wartościowe zdjęcia, które dopełniają reportaż ślubny, w tym zdjęcia z rodziną.
​​
• Zdjęcia cyfrowe (pendrive) otrzymacie w dwóch wersjach plików:
◦ pełna rozdzielczość, najwyższa jakość- do wywołania odbitek, nawet w dużych formatach
◦ rozdzielczość i profil kolorystyczny przystosowane do udostępnienia w  social mediach, takich jak Facebook czy Instagram.
 
• Dodatkowo utworzę galerię internetową, na stronie do udostępnienia znajomym, z możliwością pobrania zdjęć na komputer- będziecie mogli udostępnić te zdjęcia znajomym, czy rodzinie nawet na drugim krańcu świata i to w mgnieniu oka :)

• Piękny i solidny album ślubny z możliwością wyboru formatu, koloru i materiału z jakiego wykonana jest okładka. Album ze zdjęciami ślubnymi to piękna pamiątka, która zostanie z Wami na lata. Najwyższej jakości wydruki na świetnym papierze oraz staranność z jaką są wykonywane albumy, to gwarancja, że zdjęcia będą prezentowały się wspaniale.

• Dojazd w odległości do 50 km od miasta Rzeszów gratis :)

​OPCJE DODATKOWE:

• Sesja narzeczeńska,
• Dodatkowe albumy dla rodziców,
• Odbitki,
• Fotoobrazy.

Zapraszam do kontaktu!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nie mam konkretnie ustalonego limitu godzin w dniu ślubu. Jestem z Wami od przygotowań do oczepin. To w jakim zakresie fotografuję przygotowania ustalamy sobie indywidualnie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nie rozdzielam oferty na pakiety. Jej trzon stanowią przygotowania, ślub i wesele. W podstawowej ofercie jest też świetnej jakości album ślubny, galeria on-line i świetny kontakt z rodziną i gośćmi :). Jeżeli chcecie również żebym zrobił Wam sesję narzeczeńską, poprawiny, albo potrzebujecie dodatkowych albumów lub odbitek, to dajcie znać. Są to opcje dodatkowe.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Nie uderzyło mnie to jak piorun z nieba. Od kilku lat robiłem różne zdjęcia- krajobrazowe, sportowe, biznesowe, portretowe.
Jak już poczułem, że moje umiejętności w każdej z tych dziedzin są odpowiednio wysokie, pomyślałem, żeby je wykorzystać. Fotografia ślubna to wszechstronna i wymagająca dziedzina. Jest pełna wyzwań, ale daje ogrom satysfakcji i możliwość poznania wielu przesympatycznych ludzi.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Wysokiej klasy :). Dzisiaj to system Nikona, a jutro być może jakiś inny :)

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Sprzęt który działa pewnie i bezawaryjnie, pozwala mi na skupienie się na otoczeniu i tym, co dzieje się wokół mnie. Szybkość działania pozwala na złapanie momentu, wtedy kiedy trzeba. Dobry sprzęt tworzy też kopie bezpieczeństwa zdjęć na drugiej karcie pamięci, dzięki czemu ryzyko utraty zdjęć z powodu awarii jest niemal zerowe.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jestem sam, ale dzięki doświadczeniu wiem kiedy i gdzie muszę być :)

Jak ubieramy się na wesele?

Zawsze elegancko i z klasą. Nie założę t-shirtu i bojówek na Wasz ślub :)

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Najpierw leci galeria on-line- tak jest najszybciej. Następnie zdjęcia trafiają na serwer do pobrania, a na końcu zobaczycie je w albumie i na pendrive. Dodatkowo mogę Wam wywołać odbitki wybranych zdjęć.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Po pierwsze- to musi być odpowiedni moment- pełny emocji
Po drugie odpowiednie światło- ciekawe, zjawiskowe, nietypowe
Po trzecie kompozycja- najlepiej kiedy zdjęcie posiada kilka interesujących planów

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Nie mam jakiegoś bardziej lub mniej ulubionego momentu. Lubię wyjście z kościoła bo wtedy zawsze są uśmiechy na twarzach :)
Wyzwaniem jest dla mnie zawsze pierwszy taniec. To dopiero pierwsze momenty na sali i czasem ciężko zaplanować, ale jeżeli uda się zrobić kilka dobrych zdjęć to satysfakcja gwarantowana!

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Tak, oczywiście, bardzo chętnie! Sam bardzo lubię podróżować po Europie i radzę sobie, w warunkach wyjazdowych bardzo dobrze. Bardzo lubię odkrywać nowe miejsca i dobrze orientuję się na miejscu. Pojadę z Wami w dowolne miejsce na świecie!

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Moi klienci najczęściej wybierają lasy, pałace i ogrody botaniczne. Ale jestem otwarty również na inne miejsca :)

Jaki jest styl naszej pracy?

Staram się być cały czas z Wami ale w odpowiedniej odległości. Nie reżyseruję akcji, ale chętnie coś podpowiem, jeśli zapytacie. W kościele staram się poruszać dyskretnie i fotografować z odległości, a na weselu jak na parkiecie wrze, staram się być w samym środku akcji. Ogólnie dużo się poruszam, cały czas szukam ciekawych kompozycji i obserwuję otoczenie. Staram się złapać dobry kontakt z rodziną i gośćmi na weselu. To później procentuje bardziej wyluzowanym podejściem do aparatu.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Każda usługa jest spersonalizowana. Zawsze pytam na czym Wam zależy i jakie chcecie mieć zdjęcia. Chcę Was poznać przed ślubem, porozmawiać o tym jak lubicie spędzać swój wolny czas, jakie macie zainteresowania. Chciałbym, żeby to wybrzmiało: Nigdy nie traktuję swoich Par jako "kolejnych klientów". Zawsze staram się z Wami przynajmniej chwilę porozmawiać. Dlatego spotkanie osobiste uważam, za obowiązkowe. Jeżeli jesteście z daleka to spotkajmy się on-line :).

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Na pewno nie gorzej niż Para Młoda. Tak naprawdę, jeżeli leje deszcz albo sypie śnieg to raczej chowamy się pod dach, ale jestem przygotowany do pracy w takich warunkach.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

ilość światła to dla mnie nie jest żadna przeszkoda.

Nasze pasje.

Podróże w różne zakątki Europy i świata, narty, góry, rowery, dobra kawa i dobry film :)

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Rzeszów, woj. podkarpackie
liczba odwiedzin: 302