Zobacz zdjęcia (5)
Dream Day Angelika eM, Grudziądz - zdjęcie 1
Dream Day Angelika eM, Grudziądz - zdjęcie 2 Dream Day Angelika eM, Grudziądz - zdjęcie 3 Dream Day Angelika eM, Grudziądz - zdjęcie 4 Dream Day Angelika eM, Grudziądz - zdjęcie 5
1 / 5

Dream Day Angelika eM id:48390

Grudziądz, kujawsko-pomorskie
(1)
Dodaj opinię
882-110...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Pochodzę z Polski a przez ostatnie kilka lat żyłam pełnią życia w Aberdeen w Szkocji. W kwietniu 2012 roku, dwa miesiące przed wyprowadzką z Ojczyzny, założyłam swoją stronę internetową o nazwie 'Angelika eM'. Na początku była to odskocznia od codzienności, która po upływie czasu stała się moją pracą, w której spełniam się zawodowo. Jestem fotografem nie tylko z zawodu, ale również z pasji. Fotografią uwieczniam wspaniałe momenty swojego życia, ale także piękne zakątki naszej planety. Wykonuję fotoreportaże ślubów i wesel, sesje rodzinne oraz różne sesje okolicznościowe. Moja głowa jest zawsze pełna pomysłów, dlatego też współpracuję na najwyższym poziomie z firmą Dream Day. Zajmuję się tam fotografią, grafiką jak i całym marketingiem firmy. Serdecznie zapraszam do obejrzenia moich prac oraz oraz do kontaktu!

Opinie (1)

Dream Day Angelika eM id:48390
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Grudziądz
Data dodania: 06-05-2021

Z czystym sercem możemy polecić fotografa, niesamowite zdjęcia, niesamowita pamiątka. Współpraca byla przyjemnością, a co najważniejsze nie czuliśmy się zestresowani, sympatyczna atmosfera bez ciśnienia, byliśmy sobą. Mieliśmy 2 plenery, sesje narzeczeńską, zdjecia podczas ceremonii ślubnej i wesela . Skorzystaliśmy z pełnej usługi zespołu DreamDay : wystrój kościoła i sali, oprawy muzycznej w kosciele, makijażu, ręcznie robionych winietek, fotografa, fotolustra oraz przewóz pięknym smochodem Jaguar. Polecamy usługi na pewno nie będziecie żałować.
Wszystko w jednym miejscu nic tylko korzystać !

Kontakt

Adres: Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie
882-110...
liczba odwiedzin: 1053
Zadzwoń
882-110...
Napisz

Popularne miasta w okolicy