Zobacz zdjęcia (5)
 Dudziarz - oprawa muzyczna ślubów i wesel (dudy), Lublin - zdjęcie 1
 Dudziarz - oprawa muzyczna ślubów i wesel (dudy), Lublin - zdjęcie 2  Dudziarz - oprawa muzyczna ślubów i wesel (dudy), Lublin - zdjęcie 3  Dudziarz - oprawa muzyczna ślubów i wesel (dudy), Lublin - zdjęcie 4  Dudziarz - oprawa muzyczna ślubów i wesel (dudy), Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Dudziarz - oprawa muzyczna ślubów i wesel (dudy) id:5596

Lublin, lubelskie

O nas

Witam serdecznie!

Na całym świecie tysiące Młodych Par wybierają dudziarza do stworzenia niepowtarzalnej oprawy muzycznej na ślubie. Podczas uroczystości w Polsce obecność dudziarza to wciąż rzadkość, jednak zawsze jest czymś wyjątkowym i niezapomnianym, dlatego też polecam się, jeśli chcą Państwo w niespotykany sposób uświetnić ten wspaniały dzień.

Na Wielkich Dudach Szkockich gram od ponad 9 lat i jestem jedynym muzykiem tego typu w Lublinie. Wielokrotnie byłem zapraszany do grania na ślubach i weselach, w tym również polsko-szkockich.

Posiadam spory repertuar, w którym znajduje się kilkadziesiąt tradycyjnych melodii szkockich, np. "Scotland The Brave", "Mairi's Wedding" czy też najczęściej wybierana na tę uroczystość "Highland Cathedral".

Występuję w pełnym cywilnym stroju galowym, na który składa się m.in. kilt w tartanie Black Watch, ozdobny sporran, buty ghillie brogues i marynarka Argyll lub też, w podobnej konfiguracji, marynarka i kamizelka Prince Charlie, a także tartanowe skarpety w barwach tartanu Black Watch (zdj. 2). Państwu pozostawiam wybór, w którym stroju mam się zjawić.

W każdej chwili służę profesjonalną radą odnośnie wszelkich spraw dotyczących mojego występu, lecz również jak najbardziej jestem otwarty na Państwa propozycje.

Zapewniam oprawę muzyczną głównie na terenie Lublina i okolic, lecz możliwy jest dojazd niemalże do każdego miejsca w kraju.

Raz jeszcze serdecznie polecam swoje usługi i pozdrawiam!

Piotr Marczewski

liczba odwiedzin: 3601

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie