Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (4)
Dwór Komorowo sala weselna z noclegiem , Komorowo - zdjęcie 1
Dwór Komorowo sala weselna z noclegiem , Komorowo - zdjęcie 2 Dwór Komorowo sala weselna z noclegiem , Komorowo - zdjęcie 3 Dwór Komorowo sala weselna z noclegiem , Komorowo - zdjęcie 4
1 / 4

Dwór Komorowo sala weselna z noclegiem id:53562

Komorowo, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • hotel na wesele
  • obiad weselny
  • pałac, dworek, zamek
  • sala z noclegiem

Dwór Komorowo to dworek na wesele w województwie wielkopolskim, oddalony zaledwie 35 kilometrów od Poznania, zlokalizowany w malowniczym otoczeniu przyrody, tuż nad Jeziorem Bytyńskim. Dogodna lokalizacja i zachwycające okoliczności przyrody sprawiają, że obiekt stanowi doskonałą przestrzeń do zaplanowania niezapomnianych uroczystości w tym przyjęć weselnych.

Co oferuje parom młodym Dwór Komorowo? Wesele plenerowe pod gołym niebem, jak również w eleganckich wnętrzach sali weselnej. Maksymalnie możemy zorganizować dla Was przyjęcie na 140 osób. Wszystko uzależnione jest od miejsca, w jakim będziecie chcieli zaplanować swój wielki dzień.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę kelnerską i pełen catering, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę jak kluczowym elementem każdego przyjęcia jest wyśmienite jedzenie oraz odpowiedni i sprawny sposób jego podania. Menu weselne ustalamy indywidualnie z naszymi klientami, starając się sprostać ich oczekiwaniom i preferencjom smakowym. Wśród serwowanych potraw pojawiają się zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej i wielkopolskiej, jak i bezmięsne propozycje przeznaczone dla gości ze specjalną dietą.

Dwór Komorowo to również komfortowy hotel na wesele. Nowożeńcom oferujemy apartament gratis, zaś dla przyjezdnych gości przygotowaliśmy kilka pokoi gościnnych, w których będą mogli odpocząć od całonocnej zabawy. Piękne okoliczności przyrody, w jakich zlokalizowany jest Dwór Komorowo pozwalają na organizację ślubu w plenerze. Ta niezapomniana uroczystość z pewnością na długo pozostanie w pamięci pary młodej oraz wszystkich zaproszonych gości. Dekoracje sali weselnej zawarte są w cenie. Ich rodzaj i kolorystyka zależy od wybranego stylu imprezy i każdorazowo omawiana jest z parą młodą.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i organizacji niezapomnianych chwil w Dworze Komorowo.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Komorowo, , , woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 297

Popularne miasta w okolicy