Zobacz zdjęcia (5)
Dwór na Wolicy- Restauracja i Pensjonat, Dębica - zdjęcie 1
Dwór na Wolicy- Restauracja i Pensjonat, Dębica - zdjęcie 2 Dwór na Wolicy- Restauracja i Pensjonat, Dębica - zdjęcie 3 Dwór na Wolicy- Restauracja i Pensjonat, Dębica - zdjęcie 4 Dwór na Wolicy- Restauracja i Pensjonat, Dębica - zdjęcie 5
1 / 5

Dwór na Wolicy- Restauracja i Pensjonat id:27091

Dębica, podkarpackie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem
  • pensjonat

Obiekt jest miejscem wyjątkowym, piękno architektury harmonijnie łączy się tu z naturalnym parkowym otoczeniem. Dwór otulony gęstym starodrzewiem wyróżnia się ciszą, spokojem i dyskrecją. W pieczołowicie i skrupulatnie odrestaurowanych wnętrzach Dworu na Wolicy znajduje się nasza Restauracja. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale dużą Salę kolumnową oraz kameralną Salę kominkową.
Wierzymy, że wyjątkowa lokalizacja i otoczenie całego Dworu na Wolicy, wystrój wnętrz, a także doskonała kuchnia przyczynią się do tego iż spędzany tu czas będzie miłym wspomnieniem dla przyjezdnych, a dla zapracowanych doskonałym miejscem spotkań firmowych.
Nasz hotel, mający zresztą, status Pensjonatu znajduje się w górnej części dworku w dawnych pomieszczeniach mieszkalnych, a obecnie starannie odrestaurowanych i przystosowanych do podejmowania gości. Na piętrze dworu przygotowaliśmy siedem komfortowych klimatyzowanych pokoi gościnnych:
- apartament dwuosobowy - 1
- dwuosobowych De Lux – 2
- dwuosobowych – 2
- jednoosobowych – 2
Każdy z pokoi z niepowtarzalnym wystrojem i kolorystyką, wyposażony jest w telewizor oraz telefon. W całym obiekcie goście mogą korzystać z bezprzewodowej sieci internetowej, a takze z kortu tenisowego, sauny, sali fitness, bilarda. Apartament dodatkowo został wyposażony w sejf, mini bar oraz oddzielną garderobę.
Zapraszamy Państwa do Dwory na Wolicy!

liczba odwiedzin: 2405

Popularne miasta w okolicy