Zobacz zdjęcia (7)
Dworek Wronowice sala weselna przyjęcia , Wronowice - zdjęcie 1
Dworek Wronowice sala weselna przyjęcia , Wronowice - zdjęcie 2 Dworek Wronowice sala weselna przyjęcia , Wronowice - zdjęcie 3 Dworek Wronowice sala weselna przyjęcia , Wronowice - zdjęcie 4 Dworek Wronowice sala weselna przyjęcia , Wronowice - zdjęcie 5
Dworek Wronowice sala weselna przyjęcia , Wronowice - zdjęcie 6
1 / 7

Dworek Wronowice sala weselna przyjęcia id:52699

Wronowice, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
668-141...
792-668...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • obiad weselny
  • pałac, dworek, zamek

Dodatkowe informacje

  • stoły prostokątne
  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród/taras

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie

To jedyne miejsce w okolicy i jedno z niewielu w całym Województwie Lubelskim na zorganizowanie niepowtarzalnego, oryginalnego przyjęcia które na długo pozostanie w pamięci zarówno waszej jak i gości weselnych.

Wyróżniają nas 3 najważniejsze cechy:
1. Intymność Nieruchomość znajduje się na terenie (cztery hektary) w pełni ogrodzonym i z każdej strony porośniętym starym parkiem, co daje poczucie “prywatnego miejsca”.
2. Otwarcie na najmłodszych Naszą ambicją jest stworzenie miejsca przyjaznego dzieciom ,by zabawy na świeżym powietrzu przeplatały się z nauką i rozwojem.
3. Innowacyjne podejście Chcemy żeby imprezy organizowane u nas były nietuzinkowe i oryginalne. Osoby szukające czegoś więcej niż tylko zwykła sala weselna docenią to co dla Państwa przygotowaliśmy.

Ogromna przestrzeń, ogród i bliskie sąsiedztwo przyrody to oczywiście nie jedyne atuty Dworku Wronowice. Przy organizacji wesela przyświeca nam jeden cel – aby Państwo Młodzi oraz ich rodzice nie musieli się w dniu uroczystości weselnej o nic martwić. Odwiedzający nas Państwo młodzi mogą liczyć na miłą, życzliwą i profesjonalną opiekę pracowników oraz na doskonałą kuchnię. Stawiamy na produkty najwyższej jakości a także na współpracę ze świetnymi kucharzami, którzy zdobywali doświadczenie w najlepszych zamojskich restauracjach. Jesteśmy w stanie przygotować wszystko, czego w menu zażyczą sobie Państwo młodzi.
Pary, które marzą o urokliwym ślubie plenerowym, mogą spełnić swoje marzenie w naszym Dworku. Specjalnie na ten cel przygotowywana jest przestrzeń w przepięknej scenerii przy fontannie tuż przy ogrodzie różanym.
Na Młodych czekać będzie przestronny apartament świerkowy, w którym czas przygotowań w dniu ślubu będzie miał wyjątkową oprawę.
Zapraszamy do kontaktu!

Opinie Dworek Wronowice (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Dworek Wronowice

Nazwa firmy: Dworek Wronowice
Adres: Wronowice, ul. Wronowice 63, 22-546, woj. łódzkie
668-141...
792-668...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 148
Zadzwoń
668-141...
792-668...
Napisz

Popularne miasta w okolicy