Zobacz zdjęcia (5)
Wideofilmowanie i fotografowanie studio, Olecko - zdjęcie 1
Wideofilmowanie i fotografowanie studio, Olecko - zdjęcie 2 Wideofilmowanie i fotografowanie studio, Olecko - zdjęcie 3 Wideofilmowanie i fotografowanie studio, Olecko - zdjęcie 4 Wideofilmowanie i fotografowanie studio, Olecko - zdjęcie 5
1 / 5

Wideofilmowanie i fotografowanie studio id:41857

Olecko, warmińsko-mazurskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług filmujemy ważne chwile waszego życia. Współpracujemy również z fotografami.
Obsługujemy takie imprezy jak: wesela, studniówki, chrzciny, komunie. Podstawowym naszym narzędziem pracy są lustrzanki firmy Nikon z wysokiej klasy obiektywami, oraz zewnętrznymi rejestratorami dźwięku. Nagrywamy filmy w jakości FullHD. Zapytaj o wolny termin dzwoń do nas już dziś.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Zostaliśmy przeszkoleni i posiadamy uprawnienia do fotografowania i kręcenia filmów w kościele. Mamy pełną wiedzę i świadomość jak mamy wykonywać dyskretnie swoją pracę, aby nie zakłócać uroczystości.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Oczekiwanie na materiał zależy wyłącznie od rodzaju usługi czy wykonujemy samą fotografię ślubną czy do tego dochodzi film. Dlatego staramy się pracować z materiałem dłużej aby efekt końcowy był zadowalający najczęściej trwa to do 45 dni roboczych, Ale w miarę możliwości staramy się, aby gotowy materiał oddać jak najszybciej i w zadowalającej jakości.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Przygoda z filmowaniem rozpoczęła się w dniu własnego ślubu, kiedy to sam szukałem operatora kamery w 2009 roku. Ponieważ efekt pracy wybranego prze zemnie kamerzysty był niezadowalający, zatem postanowiłem sam zmontować swój wymarzony film. Od tamtej pory robię to regularnie co roku.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej w swojej pracy cenimy bezpośredni kontakt z ludźmi, cieszymy się ich szczęściem i radością w tak wyjątkowym dniu jak ślub. Cała otoczka i przygotowania do takiego wydarzenia sprawia , że mamy to długo w pamięci i często zaprzyjaźniamy się z naszą Parą Młodą.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta wideo czy foto zawiera reportaż ze ślubu i wesela od przygotowań Pary Młodej po oczepiny w raz z plenerem w zależności od klienta, który może odbyć się w dniu ślubu lub wybrany przez niego inny dogodny dzień. Jesteśmy praktycznie dostępni cały dzień.

liczba odwiedzin: 865

Popularne miasta w okolicy