Zobacz zdjęcia (5)
Easy Dance Center - PIERWSZY TANIEC • KURSY TAŃCA UŻYTKOWEGO, Katowic - zdjęcie 1
Easy Dance Center - PIERWSZY TANIEC • KURSY TAŃCA UŻYTKOWEGO, Katowic - zdjęcie 2 Easy Dance Center - PIERWSZY TANIEC • KURSY TAŃCA UŻYTKOWEGO, Katowic - zdjęcie 3 Easy Dance Center - PIERWSZY TANIEC • KURSY TAŃCA UŻYTKOWEGO, Katowic - zdjęcie 4 Easy Dance Center - PIERWSZY TANIEC • KURSY TAŃCA UŻYTKOWEGO, Katowic - zdjęcie 5
1 / 5

Easy Dance Center - PIERWSZY TANIEC • KURSY TAŃCA UŻYTKOWEGO id:31474

Katowic, śląskie

O nas

Specjalizacja:

  • pierwszy taniec

Prowadzimy zajęcia indywidualne dla wszystkich par, które marzą o niepowtarzalnej choreografii PIERWSZEGO TAŃCA stworzonej oraz dostosowanej do upodobań i możliwości Pary Młodej.
Pamiętajcie, że pierwszy taniec jest nie tylko symbolem rozpoczęcia nowego etapu w życiu Pary Młodej, ale również formą podziękowania gościom za przybycie na Waszą uroczystość. Jeżeli chcecie to zrobić jak najpiękniej to już dziś zapraszamy do współpracy.

LEKCJE INDYWIDUALNE PIERWSZEGO TAŃCA OBEJMUJE:
- przygotowanie niepowtarzalnej choreografii
- godziny treningów dostosowane do Waszego terminarza
- pracę z profesjonalnym instruktorem tańca
- pomoc w dopasowaniu stylu tańca oraz podkładu muzycznego
- możliwość wykorzystania w choreografii szerokiego wachlarza stylów tanecznych
- treningi na sali z lustrami

Dodatkowo organizujemy KURSY TAŃCA UŻYTKOWEGO DLA PAR, w ramach których szybko i skutecznie uczymy tajników tańca w parach.

Nasza instruktorka wraz ze swoim mężem jako jedyna para wygrali konkurs na "Najpiękniejszy Pierwszy Taniec w Polsce" organizowany przez program "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami." emitowany przez stację Polsat.
Nasz Pierwszy Taniec mogliście oglądać w finałowym odcinku 10 edycji programu. (Link poniżej )

Zapraszamy,
Team Easy Dance Center

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Prowadzimy zajęcia indywidualne dla wszystkich par, które marzą o niepowtarzalnej choreografii PIERWSZEGO TAŃCA stworzonej oraz dostosowanej do upodobań i możliwości Pary Młodej.
Pamiętajcie, że pierwszy taniec jest nie tylko symbolem rozpoczęcia nowego etapu w życiu Pary Młodej, ale również formą podziękowania gościom za przybycie na Waszą uroczystość. Jeżeli chcecie to zrobić jak najpiękniej to już dziś zapraszamy do współpracy.
Kurs pierwszego tańca dla Narzeczonych obejmuje:

przygotowanie niepowtarzalnej choreografii
godziny treningów dostosowane do Waszego terminarza
pracę z profesjonalnym instruktorem tańca
pomoc w dopasowaniu stylu tańca oraz podkładu muzycznego
możliwość wykorzystania w choreografii szerokiego wachlarza stylów tanecznych
treningi na sali z lustrami

Dodatkowo organizujemy KURSY TAŃCA UŻYTKOWEGO DLA PAR, w ramach których szybko i skutecznie uczymy tajników tańca w parach. Nowe kursy rozpoczynają się każdego miesiąca. Najnowsze terminy dostępne są na naszej stronie internetowej, bądź facebooku.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Zależy nam na jakości tańca, ale przede wszystkim na swobodzie i dobrej zabawie. Nauka tańca to proces, dlatego potrzebny jest czas, aby na parkiecie czuć się dobrze, a nie tańczyć za karę.
Z tego względu szczerze mówimy - nie nauczycie się tańczyć w 2-3 GODZINY! Strońcie od miejsc gdzie mówią, że można bo "albo dobrze, albo wcale".

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Nasze pary mówią, że "nawet z drewna zrobimy tancerza" - to chyba najlepsza opinia.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Pracę z ludźmi i reakcję naszych par, kiedy widzą efekty naszej pracy.
Efekty przygotowań też bardzo nas cieszę.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Bo dzięki swojej pracy dokonujemy wspólnie z parą "niemożliwego" (tak myślicie kiedy pierwszy raz wchodzicie na salę)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Nasi instruktorzy posiadają ponad 20 letnie doświadczenie taneczne, ale nie martwcie się, mają zaledwie po 30 lat :D

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Osobiste - nasza instruktorka wraz z mężem wygrała konkurs na "Najpiękniejszy Pierwszy taniec w Polsce" organizowany przez "Dancing with the Stars- Taniec z Gwiazdami", zatańczyli na żywo w finałowym odcinku 10 edycji emitowanym na żywo w stacji Polsat.

Każda para, która wychodzi z sali przygotowana, z poczuciem, że jednak nauczyła się tańczyć to dla nas wielkie osiągnięcie.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy od 7 lat. Własną szkołę pierwszego tańca prowadzimy od 4 lat.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Doświadczenie w wielu stylach tanecznych pozwala nam na stworzenie choreografii zarówno nowoczesnej jak i klasycznej, z podnoszeniami lub bez. Żaden styl nie jest nam straszny :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy się do terminarza par, dlatego w naszej szkole można umówić się na lekcje zarówno w tygodniu jak i w weekendy w godzinach od 8:00 do 22:30.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Lekcje indywidualne prowadzi jeden instruktor.
Zdarza się, że w trakcie nauki podnoszeń pomaga nam drugi instruktor.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

„Czym wcześniej, tym lepiej”!

Nauka tańca to proces, dlatego waro zacząć przygotowania z kilkumiesięcznym, a nawet rocznym wyprzedzeniem. Nie oznacza to oczywiście, że Pary, którym do wesela zostało kilka tygodni lub dni, zostaną przez nas wykluczone. Zaczynając jednak naukę z odpowiednim wyprzedzeniem Para ma możliwość swokojnie dopracować wymarzoną choreografię.

Oczywiście czas rozpoczęcia lekcji jest kwestią indywidualną każdej Pary zależną od wielu czynników, m.in. od predyspozycji uczniów oraz oczekiwań, efektu jaki Para chciałaby osiągnąć.

Rozpoczęcie lekcji na 12 – 6 miesięcy wcześniej pozwala na :

– kształtowanie w sobie poczucia rytmu

– techniczne dopracowanie choreografii

– uzyskanie efektu płynności ruchów i pięknej postawy ciała

– możliwość nauki bardziej „wymagalących” i widowiskowych figur

– kształtowanie koordynacji ruchowej w tańcu

– zwiększenie Waszej pewności siebie podczas tańca

Jeżeli nie macie już tyle czasu – 3 miesiące wydają się być optymalne. Często Pary zgłaszają się z takim zapasem czasowym. Jeżeli Waszą ambicją nie jest choreografia prosto z „Tańca z Gwiazdami” to spokojnie w takim czasie można przygotować ładną choreografię bez pośpiechu, aby czuć się pewnie.

Oczywiście nie brakuje Par, które naukę Pierwszego Tańca zostawiają na ostatnią chwilę i przygodę tą postanawiają rozpocząć na 2 tygodnie, bądź tydzień przed Ślubem! Warto wtedy skupić się na prostym schemacie i podstawowych elementach wybranego stylu tańca. Jeśli porwiecie się z „motyką na słońce”- taniec nie będzie dopracowany, a stres, który będzie Wam towarzyszył na każdej lekcji sprawi, że treningi nie będą przyjemnością, a jedynie męczącym obowiązkiem.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie to zazwyczaj już pierwsza lekcja tańca - w tym wypadku jest płatna.
Czasami umawiamy się i spotykamy się z Parą, aby porozmawiać, ale tylko poza sezonem, ponieważ w okresie od maja do października czas nam na to nie pozwala.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Zazwyczaj w celu ustalenia dokładnego terminu lekcji / kursu, bądź w nagłych sytuacjach.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Właściwie praca z każdą parą jest personalizowana - indywidualnie dopasowana do potrzeb i poziomu pary, która się na nas zgłasza. Dla każdej z par tworzymy niepowtarzalną choreografię.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Jeśli para nie jest do końca zdecydowana pomagamy wybrać styl tańca, bądź piosenkę. W jaki sposób to robimy pozostanie naszą tajemnicą :)

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Wszystko zależy od zapasu czasowego jaki mamy. Jeżeli czasu jest wystarczająco dużo, nie ma problemu żeby dokonać zmian.
Czasem zdarza się, że zmieniamy pojedyncze figury, często para uczestniczy w tworzeniu choreografii.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Po weselu Pary jedynie zdają relację z tańca, przedstawiają wrażenia, przesyłają pamiątkowe zdjęcia, bądź filmiki z efektami tańca. Oczywiście nie jest to obowiązek.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Ciekawostki na nasz temat.

Oprócz szkoły tańca prowadzimy również wypożyczalnię dekoracji i pracownię florystyczną, a także oferujemy usługi fotografa ślubnego. Wszystko w naszej siedzibie :)

Opinie (5)

Easy Dance Center - PIERWSZY TANIEC • KURSY TAŃCA UŻYTKOWEGO id:31474
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
N
Nika
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2017
Punta Cana
Data dodania: 06-11-2017

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pierwszego tańca. Układ dobierany odpowiednio do umiejętności, lekcje odbywają się w przemiłej atmosferze. Hania jest niesamowita profesjonalistka i oaza spokoju, która cierpliwie nauczy układu nawet takie dwie lewe nogi jak moje! ;) Polecam bardzo serdecznie współpracę z Easy Dance Center! Super lokalizacja, bardzo fajne zaplecze i przyjemny wystrój. Chwile spędzone w szkole na nauce pierwszego tańca doskonale wpasują się na zawsze we wspomnienia z Waszego Ślubu! Hania sprawi, że będzie to doskonała zabawa a nie nudny obowiązek! :) :)

Hanna Skowron
21-01-2020

dziękujemy bardzo :)

A
Agnieszka & Bartek
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2017
Katowice
Data dodania: 04-11-2017

Serdecznie polecamy Easy Dance Center!!! Pięknie ułożony pierwszy taniec, do wybranej przez nas piosenki, dostosowany do naszych gustów, umiejętności i sugestii! Współpraca z Easy Dance Center była przemiła i mega profesjonalna, a wszyscy goście byli zachwyceni naszym pierwszym tańcem :) warto oddać tę kwestię w ręce profesjonalistów, jakimi są Hania i Łukasz z Easy Dance Center :) POLECAMY!!!

Hanna Skowron
21-01-2020

Dziękujemy bardzo :)

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-10-2017
szczyrk
Data dodania: 03-11-2017

szczerze polecam! profesjonalizm i przemiła atmosfera, a to chyba najważniejsze ;) mimo braku naszych umiejętności tanecznych, zostaliśmy perfekcyjnie przygotowani do tego najwazniejszego tanca! dziekujemy i polecamy!

Hanna Skowron
21-01-2020

Dziękujemy bardzo :)

J
Judyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2017
Mysłowice
Data dodania: 20-10-2017

Serdecznie polecam Easy Dance Center.
Profesjonalizm i duże doświadczenie są widoczne na pierwszy rzut oka.
Układ dostosowany do umiejętności pary i przepracowany w każdym calu.
Do tego wszystkiego cudowna atmosfera.
Aż żal, że mam to już za sobą :)
Serdecznie polecam

Hanna Skowron
21-01-2020

Dziękujemy bardzo :)

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-10-2016
Dąbrowa górnicza
Data dodania: 14-10-2017

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne podejście do sprawy. Układ był indywidualnie dopasowany do naszych usmiejetnosci. Polecamy easy dance center!!!

Hanna Skowron
21-01-2020

Dziękujemy bardzo :)

liczba odwiedzin: 2954

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie