Zobacz zdjęcia (4)
Egzotyczne smoothies i miski ACAI na Twoim weselu!, Kraków - zdjęcie 1
Egzotyczne smoothies i miski ACAI na Twoim weselu!, Kraków - zdjęcie 2 Egzotyczne smoothies i miski ACAI na Twoim weselu!, Kraków - zdjęcie 3 Egzotyczne smoothies i miski ACAI na Twoim weselu!, Kraków - zdjęcie 4
1 / 4

Egzotyczne smoothies i miski ACAI na Twoim weselu! id:45552

Kraków, małopolskie

O nas

Jesteś entuzjastą zdrowego i smacznego jedzenia? Szukasz ciekawej alternatywy kulinarnej na swoim weselu, lub innej imprezie?
Połącz przyjemne z pożytecznym dzięki naszym produktom.

Oferujemy niezapomnianą podróż dla Waszych kubków smakowych. Zabierzemy Was do dalekiej Brazylii, dzieląc się z Wami sekretem zdrowia Indian prosto z deszczowych lasów Amazonii, którzy od wieków korzystają z potencjału tej wyjątkowej rośliny.

Owoce palmy Acai to niewielkie jagody wyglądem przypominające zwykłą borówkę, lecz pod tą niepozorną powłoką kryje się prawdziwe bogactwo witamin i antyoksydantów.

Nasza oferta obejmuje smaczne miski acai, oraz smoothies z różnych niezwykłych owoców Amazonii, takich jak Cupuasu, Acerola, Gujava, lub Graviola. Każdy z nich niesie ze sobą trudno dostępne w Polsce doznania smakowe, oraz moc zdrowia.

„Miska” to deser w skład którego wchodzi sorbet Acai, świeże banany i granola. Oferujemy także wersje delux z poszerzoną gamą składników.

Zapraszamy na facebooka po więcej informacji o nas i naszych owocach, oraz na naszą stronę, gdzie prowadzimy również ich dystrybucje.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dzięki naszym zdrowym i przepysznym smoothies uzupełnisz energię potrzebną na świętowanie, oraz tańce do białego rana;)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasze produkty to wspaniała alternatywa dla napojów alkoholowych.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Nasz sztandarowy owoc; Acai. Ta wyjątkowa jagoda to superfood nr.1 wśród owoców na świecie, nazywana przez wielu brazylijską żyłą złota!

liczba odwiedzin: 1618

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie