Zobacz zdjęcia (4)
Elegancki biały Mercedes S600 L na ślub, Wrocław - zdjęcie 1
Elegancki biały Mercedes S600 L na ślub, Wrocław - zdjęcie 2 Elegancki biały Mercedes S600 L na ślub, Wrocław - zdjęcie 3 Elegancki biały Mercedes S600 L na ślub, Wrocław - zdjęcie 4
1 / 4

Elegancki biały Mercedes S600 L na ślub id:46124

Wrocław, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Mercedes
  • Kolor: biały

Dzień dobry,

oferujemy wynajem unikatowego, eleganckiego samochodu Mercedesa S600 Long z tuningiem Wald, bardzo rzadko spotykanego na europejskich drogach, dzięki któremu Twoje Wesele, Wieczór Kawalerski/Panieński czy też Studniówka będzie jedyną w swoim rodzaju. Na tak wyjątkowe chwile w naszym życiu warto zrobić coś niepowtarzalnego, szalonego, a przejażdżka takim samochodem będzie z pewnością miło wspominana.

Mercedes S600 Long z tuningiem Wald został sprowadzony z Japonii w 2019 roku. Wersja Long, skórzane i indywidualnie dopasowywane fotele oraz przyciemniane szyby gwarantują komfort jazdy na tylnych kanapach. Dla fanów motoryzacji jest to wersja z silnikiem 6.0 i mocą 400km.

O bezpieczną i przyjemną podróż zadba specjalnie zatrudniony elegancki kierowca, który dowiezie Państwa w oczekiwane miejsce całych, zdrowych i szczęśliwych.

Cena za pierwszą godzinę - 300zł.
Każda następna godzina - 150zł
Wynajmy na 5 godzin i więcej - ustalane indywidualnie
Koszt dojazdu poza Wrocław - ustalane indywidualnie

Jeżeli są Państwo zainteresowani innymi samochodami, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

liczba odwiedzin: 675

Popularne miasta w okolicy