Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

eMka studio fotograficzne id:17184

Kontakt

Napisz wiadomość
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Data dodania: 13-11-2015
Liczba odwiedzin: 175

Oferta

Ten dzień ma być dla Was radosny, i tak samo sesje ślubne mają dawać Wam radość.
Wiemy jak wiele nerwów i czasu pochłaniają przygotowania ślubne. Dlatego podczas sesji dbam o to abyście byli zrelaksowani i pełni szczęścia, żeby później można było zobaczyć tę radość na zdjęciach.

Chwila ta jest jedyna i niepowtarzalna, dlatego potrzebujecie profesjonalisty, który ją uchwyci. Zajmuję się fotografią już od lat i bez względu na warunki czy jakiekolwiek problemy wyczarowuję wyjątkową i niepowtarzalną sesję. Taką sesję, którą z przyjemnością będziecie oglądać latami.

Pierwsza sesja jest już przed ślubem, w plenerze czy w studio. Zadbam o to, aby dobrać dla Was wyjątkowe piękne otoczenie. Zdjęcia stworzymy w klimacie, który uwielbiacie, w którym dobrze się czujecie. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Stworzymy taką sesję, o jakiej marzyliście.

W ten wielki dzień wszystko musi być idealne. Wasza sesja także.

Czekaliście na ten dzień całe życie. Jeden z najważniejszych i najwspanialszych. Czujecie to zdenerwowanie. Ja zadbam o to, aby uchwycić tylko te najpiękniejsze chwile, ukradkowe uśmiechy, czułe pocałunki. Dobrą zabawę Waszych gości, radość, zdziwienie, emocje, łzy szczęścia.

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

eMka studio fotograficzne
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Olsztyn

Nowe ogłoszenia