Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

eMka studio fotograficzne id:17184

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Data dodania: 13-11-2015
Liczba odwiedzin: 239

Oferta

Ten dzień ma być dla Was radosny, i tak samo sesje ślubne mają dawać Wam radość.
Wiemy jak wiele nerwów i czasu pochłaniają przygotowania ślubne. Dlatego podczas sesji dbam o to abyście byli zrelaksowani i pełni szczęścia, żeby później można było zobaczyć tę radość na zdjęciach.

Chwila ta jest jedyna i niepowtarzalna, dlatego potrzebujecie profesjonalisty, który ją uchwyci. Zajmuję się fotografią już od lat i bez względu na warunki czy jakiekolwiek problemy wyczarowuję wyjątkową i niepowtarzalną sesję. Taką sesję, którą z przyjemnością będziecie oglądać latami.

Pierwsza sesja jest już przed ślubem, w plenerze czy w studio. Zadbam o to, aby dobrać dla Was wyjątkowe piękne otoczenie. Zdjęcia stworzymy w klimacie, który uwielbiacie, w którym dobrze się czujecie. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Stworzymy taką sesję, o jakiej marzyliście.

W ten wielki dzień wszystko musi być idealne. Wasza sesja także.

Czekaliście na ten dzień całe życie. Jeden z najważniejszych i najwspanialszych. Czujecie to zdenerwowanie. Ja zadbam o to, aby uchwycić tylko te najpiękniejsze chwile, ukradkowe uśmiechy, czułe pocałunki. Dobrą zabawę Waszych gości, radość, zdziwienie, emocje, łzy szczęścia.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

eMka studio fotograficzne
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Olsztyn

Nowe ogłoszenia