ENJOY Fotobudka- na Twoje wesele!

od 549 do 899 zł
Nowe Brzesko, małopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Fotobudka to wspaniały pomysł na rozkręcenie imprezy, a przy okazji zapewnienie sobie świetnej pamiątki. Twoi goście bawią się robiąc sobie zdjęcia ze zwariowanymi gadżetami, podpisują zdjęcia życzeniami, cytatami czy totalnie zakręconymi wierszykami, a Ty na koniec otrzymujesz pakiet fotek, do których sięgasz do końca życia!

Oferujemy wynajem fotobudki wg pakietów MINI MINI- 1h zabawy z fotobudka, MINI- 2h, MIDI- 3h, MAXI- 4h. Ceny od 349 zł do 899 zł, więc wcale nie tak drogo;)

KAŻDY pakiet zawiera nielimitowaną liczbę zdjęć, galerię online, opiekę asystentów, personalizację (napis i grafika na wydrukach, układ zdjęć, wybór tła) ORAZ GRATIS!!! 3 gadżety spersonalizowane specjalnie dla Was! Co to oznacza? Przygotujemy dla Was napis, grafikę, które będzie można wykorzystać do zdjęć, a które będą tylko o Was i dla Was, co jeszcze bardziej upamiętni ten czas, np. Wasze imiona, grafiki związane z Waszymi powiedzeniami.

OSTATNIE TERMINY 2020!! Do każdej rezerwacji terminów w niedzielę oraz piątki 15 min GRATIS!

KSIĘGI GOŚCI:
Oferujemy księgi gości w formie tradycyjnej książki oraz książki z drewniana okładką. Obie formy mają możliwość personalizacji, jednakże księgi z drewnianą okładką personalizujemy grawerem. W skład usługi wchodzą oczywiście pisaki, flamastry, kolorowe taśmy.
Do pakietów MIDI i MAXI- księga gości w postaci tradycyjnej książki- GRATIS!

DOJAZD do 70 km od Krakowa FREE.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Enjoy Fotobudka
Imię i nazwisko: Sylwia Olszak
Adres: Nowe Brzesko, Cmentarna 15, 32-120, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 2718

Wyjątkowe sale weselne w mieście Nowe Brzesko

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie