Zobacz zdjęcia (5)
Event Bonsai -  Dekoracje światłem, , Poznań - zdjęcie 1
Event Bonsai -  Dekoracje światłem, , Poznań - zdjęcie 2 Event Bonsai -  Dekoracje światłem, , Poznań - zdjęcie 3 Event Bonsai -  Dekoracje światłem, , Poznań - zdjęcie 4 Event Bonsai -  Dekoracje światłem, , Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Event Bonsai - Dekoracje światłem, id:20704

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Oświetlenie dekoracyjne, wyświetlanie inicjałów, imion Pary Młodej, "taniec w chmurach" na bazie ciężkiego dymu, napis LOVE z pięknymi zdobieniami.

Odmienimy każde wnętrze i nadamy mu wyjątkowego charakteru!

Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia, takie jak Led Bar, Led Par, oświetlacze architektoniczne – do oświetlenia zarówno przestrzeni wewnątrz budynków, jak i architektury – budynków na zewnątrz.

Oświetlamy sale bankietowe, sale konferencyjne, hale namiotowe, i inne przestrzenie, które wymagają podkreślenia i wyeksponowania.

Dowolnie dobieramy kolorystykę oświetlenia dekoracyjnego do charakteru wnętrza i wizji klienta.

Oferujemy także:
- napis LOVE z pięknymi zdobieniami podświetlany na dowolny kolor, do wykorzystania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

- ekrany ledowe w złotej ramie do wyświetlania zdjęć lub filmu Pary Młodej np. ze wspomnieniami "Jaki się poznaliśmy?"

- oryginalne dekoracje stołów i miejsca dla Pary Młodej

- wyświetlamy na ścianach logotypy lub imiona Pary Młodej

- "taniec w chmurach" - bezwonny i bardzo efektowny ciężki dym, który sprawi, że pierwszy taniec na długo zapadnie w pamięci gości.


Atrakcyjne ceny, profesjonalne doradztwo techników i dekoratorów.
Zapytaj o ofertę!
Działamy w województwach:
- wielkopolskim
- zachodniopomorskim
- lubuskim
- łódzkim
- kujawsko-pomorskim
- dolnośląskim

Zapraszamy do kontaktu!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wesele to wyjątkowa impreza, jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Wyjątkowy nastrój na weselu stworzony poprzez dekoracje, umiejętny dobór oświetlenia oraz atrakcje specjalne są swoistym dopełnieniem atmosfery elegancji, naturalności i dobrej zabawy. Z oświetleniem jest jak z powietrzem - nie myślimy o nim gdy jest, zaczynamy zauważać jak jest ważne gdy zaczyna go brakować. Podobnie z odpowiednim oświetleniem sali weselnej. Nieczęsto zastanawiamy się nad tym jak oświetlona jest sala, jakie lampy zostały użyte i dlaczego. To nie ma znaczenia dla gości. Goście czują, że sala jest po prostu przytulna, miła, elegancja, zachęcająca do wesołej zabawy oraz kameralnych rozmów. To dlaczego tak jest i jak zbudować taki właśnie efekt przyjaznego wnętrza nie powinno być przedmiotem refleksji ani gości ani Pary Młodej. To my jesteśmy od tego aby odpowiednio i umiejętnie dobrać światło statyczne i dynamiczne do wielkości, stylu i specyfiki sali. Bierzemy także pod uwagę każdorazowo styl wesela, pozostałe dekoracje, florystykę. Eksponujemy atuty wnętrza i pozwalamy ukryć ewentualne niedoskonałości. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz doświadczonymi technikami, którzy doradzą w każdej sytuacji.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Podchodzimy do dekorowania światłem kompleksowo skupiając się tylko na dynamicznych, ruchomych światłach, jakie mają często DJ, ale traktując salę całościowo - dbając o oświetlenie także części ze stołem Pary Młodej oraz stolikami gości. Ciężki dym umiejętnie podświetlony także jest niezapomnianą atrakcją i efektem wow. Nasz napis LOVE jest wodoosporny, zatem można ustawić go zarówno w środku sali weselnej, jak i w ogrodzie czy przed wejściem. Stanowi doskonałe tło do wspólnych zdjęć. Może być z deseniem, może być gładki i zmieniać kolory.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Działamy w branży weselnej już od 10 lat, posiadamy duże doświadczenie, a dodatkowo podążamy za nowymi trendami wciąż aktualizując i wzbogacając ofertę. Zapewniamy fachowe doradztwo, sympatyczną obsługę, estastyczne podejście do potrzeb Pary Młodej oraz gości.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Profesjonalny sprzęt, fachowi technicy, wyczucie estetyczne, dbałość o szczegóły, zapewnienie bezpieczeństwa.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy widzieć zadowolone i pozytywnie zaskoczone Pary Młode, które z entuzjazmem dziękują nam za uczynienie ich wesela jeszcze bardziej wyjątkowym. Wtedy wiemy, że nasza praca ma sens. Na szczęście zdarza się to po każdym weselu:)

Opinie Event Bonsai (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Event Bonsai

Nazwa firmy: Event Bonsai
Imię i nazwisko: Jadwiga Krysiak
Adres: Poznań, ul. ul. Naramowicka 38 B, 61-622, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 3828

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie