Zobacz zdjęcia (5)
Ewelina Szczygielska Makeup, Warszawa - zdjęcie 1
Ewelina Szczygielska Makeup, Warszawa - zdjęcie 2 Ewelina Szczygielska Makeup, Warszawa - zdjęcie 3 Ewelina Szczygielska Makeup, Warszawa - zdjęcie 4 Ewelina Szczygielska Makeup, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Ewelina Szczygielska Makeup id:48023

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Zakres usług:

  • makijaż

Mam na imię Ewelina i już jako dziecko uwielbiałam rysować, jednak na przestrzeni lat porzuciłam kredki na rzecz kosmetyków i tak wizaż stał się moją pasją!

Jestem certyfikowaną wizażystką i staram stale się rozwijać w tym kierunku, uczestnicząc w przeróżnych warsztatach i kursach, prowadzonych przez osoby znane i cenione w świecie wizażu (m.in. Marta Parciak “Zmalowana”, Karolina Matraszek, Daniel Sobieśniewski).

Nie są mi obce metody i rodzaje makijażu użytkowego, ale i artystycznego takie jak cut crease, technika kredki, makijaż kontrastowy, spotlight czy z użyciem brokatów 3D.
Ponadto mam doświadczenie przy sesjach fotograficznych oraz nagraniach w warunkach studyjnych, jak i w plenerze.

w przypadku ślubów stawiam na makijaż pięknie wyglądający na żywo oraz dobrze wychodzący na zdjęciach i nagraniach. Zależy mi na podkreśleniu Twojej urody, a nie nałożeniu na Ciebie maski, w której nie będziesz się czuć swobodnie i komfortowo.

Pomogę Ci sprawić, by Ten Dzień był najwspanialszy w Twoim życiu bez niepotrzebnych nerwów i stresu, związanych z finalnym efektem makijażu. Razem na pewno zmalujemy coś pięknego!

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 757

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie