Zobacz zdjęcia (3)
Gazeta Weselna - Express Weselny NOWOŚĆ!!! HIT!!!, Częstochowa - zdjęcie 1
Gazeta Weselna - Express Weselny NOWOŚĆ!!! HIT!!!, Częstochowa - zdjęcie 2 Gazeta Weselna - Express Weselny NOWOŚĆ!!! HIT!!!, Częstochowa - zdjęcie 3
1 / 3

Gazeta Weselna - Express Weselny NOWOŚĆ!!! HIT!!! id:45607

Częstochowa, śląskie

O nas

NOWOŚĆ!!! ABSOLUTNY HIT!
Tylko prezent, w którym występują – prócz Pary Młodej – także goście weselni, zostanie przez nich doceniony. „Byłam na weselu, na którym rozdawano płyty wideo o tym, jak Państwo Młodzi się poznali. Po przyjściu do domu płytę wyrzuciłam, bo skoro już bawiłam się na weselu, to po co mi znać szczegółami znajomości, zwłaszcza że o mnie nie było ani słowa.” Tak samo jest z innymi prezentami. Nikt nie będzie pamiętał, co było darem od Pary Młodej.
TEGO JESZCZE NIE BYŁO!
Skoro już wydajesz pieniądze, to ofiaruj swoim gościom coś, co nie tylko chętnie przyjmą, ale będą mieć z Twojego wesela prawdziwą pamiątkę, którą zachowają w archiwach na wiele lat.
EXPRESS WESELNY–GAZETA WESELNA to prawdziwa gazeta stworzona specjalnie dla Was, całkowicie spersonalizowana. Nikt, nigdy nie będzie miał takiego samego prezentu. Już pierwsza strona gazety różni się od tej, którą będą mieli inni Młodzi. Cała gazeta jest poświęcona tylko Wam i Waszym gościom. Poza tym Twoją gazetę przygotują zawodowi dziennikarze, w prawdziwej redakcji.
O TWOJEJ GAZECIE BĘDĄ MÓWIĆ WSZYSCY, A WESELE BĘDZIE NA USTACH WIELU!
Gazeta zawiera:
- ekskluzywny wywiad z Młodą Parą;
- wypowiedzi: „Para Młodych oczami Gości”;
- fotoreportaże: dzieciństwo Pary Młodej;
- prezentację rodziny i znajomych Młodych;
- horoskop dla Małżonków i krzyżówkę weselną;
- i wiele oryginalnych tekstów dziennikarskich, na potrzeby konkretnego wydania gazety, stworzonych przez zawodowych dziennikarzy, zatrudnionych w redakcjach.
Express Weselny może zamówić Para Młoda, ale też rodzina (rodzice) lub znajomi, będzie to niespodzianka i prezent dla Młodych oraz gości. Druk jest drukiem gazetowym (papier gazetowy, duży format, min. 8 stron), w pełnym kolorze. Gazetę wykonuje redakcja, która na co dzień produkuje tygodnik i kwartalnik. Realizacja - 3 miesiące przed weselem.
SZUKASZ ORYGINALNOŚCI, KTÓRĄ WSZYSCY ZAPAMIĘTAJĄ NA DŁUGIE LATA?
ZAMÓW EXPRESS WESELNY!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jest wybitnie oryginalna, nie ma drugiej takiej propozycji. Para młoda i goście weselni stają się dzięki niej celebrytami, a mowa o prawdziwej gazecie jak z kiosku, ale w całości poświęconej parze młodej i gościom weselnym. Poza tym, pomysł na gazetę weselną został przez nas opatentowany i chroniony jest przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Co więcej, tytuł został zarejestrowany w sądzie, więc Klienci nie muszą się obawiać, że korzystają z czegoś nielegalnego.
Taki prezent, w trakcie wesela lub przed nim (a nawet niespodziankę) w postaci Gazety Weselnej mogą zrobić państwu młodym i gościom - rodzice, chrzestni, znajomi... Innymi słowy, gazetę mogą zamówić nowożeńcy, ale też osoby, które chciałyby zrobić im niespodziankę.
Nie ma też znaczenia, skąd jest nasz Klient (wcale nie musi być z Częstochowy, może być ze Szczecina) - wszystko załatwiamy mailowy (jeśli takie jest Państwa życzenie). Potem produkt finalny wysyłamy kurierem.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wyróżnia nas trwałość naszej atrakcji / prezentu weselnego, śmiało rzec można nieśmiertelność. Gazeta jest czymś, do czego można wrócić po latach - chętnie robią to również goście weselni, bo sami są na zdjęciach w gazecie. Prezenty dla gości najczęściej są nietrwałe, jak mydełko, czekoladka, alkohol etc. Goście prezent zjedzą, wypiją, wymydlą i... zapominają nie tylko o weselu, ale całkowicie idzie w niepamięć prezent, który z takim trudem młoda para wymyślała. Gazeta jest na zawsze!!!

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Nasz mocny punkt to profesjonalizm. Gazetę przygotowuje prawdziwa redakcja: zawodowi dziennikarze, graficy, operatorzy DTP i drukuje ją autentyczna drukarnia prasowa, dokładnie tak samo jak drukuje się duże tytuły prasowe.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Mocnych stron naszej oferty jest kilka: przede wszystkim oryginalność. Żaden z podobnych produktów nam nie dorównuje. Gazeta ma co najmniej 8 stron, całość full color, duży format (jak prawdziwej gazety), gazeta w całości składa się z autorskich tekstów dziennikarskich o konkretnej parze młodej i ich gościach (nie ma miejsca na ogólniki z internetu). Produkt (każdy z osobna) jest ładnie opakowany w teczkę.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubimy to, co robimy, bo znamy się na tym, bo na co dzień jesteśmy dziennikarzami, prowadzimy redakcję i produkujemy periodyki.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Radość sprawia nam to, że Gazeta Weselna jest pozytywnym produktem - miłym i radosnym, a w codziennej pracy raczej zajmujemy się ciężkimi tematami interwencyjnymi.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Większość osób zatrudnionych w redakcji, pracuje w media (w TV, radiu, prasie) od połowy lat 90-tych. Mamy więc ogromne doświadczenie.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Jako dziennikarze i fotograficy zdobywaliśmy wiele nagród, natomiast nasz nowy produkt Gazeta Weselna, jeszcze wielkich osiągnięć nie zdobyła, chociaż już mieliśmy kilka zleceń.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej - jeśli w ogóle można tak powiedzieć - pracujemy od niedawna. Naszą rodzimą branżą są media. Zaczęło się od tego, że gdy moja córka wychodziła za mąż, zastanawiałam się nad oryginalnym prezentem dla niej. A że całe życie jestem dziennikarzem, a od kilku lat redaktorem naczelnym dużej gazety, pomyślałam, iż zrobię dla niej coś na czym się znam, a znam się na wydawaniu gazet, na ich produkcji. Cała Gazeta Weselna mojej córki była poświęcona jej i Norbertowi (jej mężowi obecnie). Pomyślałam też, że miło będzie dziadkowi, cioci, kuzynce, gdy i o nich będzie kilka słów w gazecie. I nie myliłam się.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Nietypowy, oryginalny i jedyny w swoim rodzaju jest sam produkt - Gazeta Weselna. Mówię to z doświadczenia: goście weselni zamiast jeść rosół, rozkładali arkusze papieru gazetowego, by poczytać o sobie, by obejrzeć zdjęcia z ich twarzami umieszczone w gazecie. Jak stwierdziła jedna z ciotek pani młodej: "teraz i ja jestem celebrytką, bo pisali o mnie w gazecie".

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Usługa jest dla nas pracochłonna: teksty o konkretnych osobach trzeba napisać (robi to zawodowy dziennikarz), zdjęcia obrobić w fotoshopie (grafik), całość ułożyć na stronach (operator DTP), wysłać do druku. Oddzielnie przygotować projekt, a potem druk teczek. Wszystko po ostatecznej autoryzacji od osoby zlecającej. A przypominam, że mówimy o minimum 8 stronach dużego formatu gazety i o tym, że całość jest full color, czyli jakość produktu musi być odpowiednia, bo rozmazane zdjęcie wyjdzie w druku jeszcze gorzej.
Zlecenia przyjmuje z dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Będąc uczciwym - pracy jest naprawdę dużo.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skład osoby to: dwóch dziennikarzy, jeden grafik, jeden składacz, jeden kierownik produkcji, czyli 5 osób.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Ponieważ jesteśmy redakcją gazety i jednocześnie wydawnictwem dysponujemy profesjonalnym sprzętem, w tym komputerami z legalnym oprogramowaniem do produkcji i składu gazet. Posiadamy licencje na każdy program komputerowy wykorzystywany do produkcji wydawniczej.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Jesteśmy w stanie wykonać Gazetę Weselną w czterech językach: oczywiście w języku polskim, ale też po angielsku, francusku i rosyjsku.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Na produkcję potrzebujemy dwóch miesięcy, więc co najmniej tyle czasu wcześniej trzeba się do nas zgłosić.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Oczywiście samo spotkanie, rozmowa nie są płatne. Spotkanie wcale nie musi odbyć się osobiście - wystarczy mail.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontakty najczęściej prowadzimy na pośrednictwem internetu - maila. Oczywiście jeśli ktoś jest z naszego terenu możemy się spotkać, ale nie jest to warunkiem naszej współpracy.

Jaki jest styl naszej pracy?

Pracujemy szybko, dokładnie i z wyczucie. Przede wszystkim Klient musi być zadowolony.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Gazeta weselna przez nas wydawana samo w sobie jest spersonalizowana. Znajdują się w niej wyłącznie teksty o konkretnej parze młodej i ich gościach. Oczywiście szczegółu dogrywamy bezpośrednio z Klientem.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

My mamy mieć wizje. To my wiemy, co Klientowi podpowiedzieć, co powinno znaleźć się w gazecie. Przesyłamy kilka propozycji tematycznych i Klient wybiera.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Oczywiście, że zdarzają się zmiany w trakcie - nie ma w tym niczego złego, ani wyjątkowego. To my dbamy o to, by Klient nie zmieniał projektu w nieskończoność.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Trudności czasami występują podczas samej produkcji gazety weselnej, ale my jesteśmy od tego, by wszelkie problemy rozwiązywać.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Nie mieliśmy takich sytuacji, by trzeba było coś naprawiać czy ratować.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Oczywiście miło nam jest, gdy po weselu nasz Klient dzieli się z nami wrażeniami z otrzymanej przez gości gazety. Jeszcze milej, gdy mamy z tego wydarzenia jakieś foty, ale musu nie ma.

liczba odwiedzin: 1087

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie