Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (22)

Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci Animator Animatorzy na wesele

Lublin, lubelskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
536-745...

O nas

Wyobraź sobie, że kreatywność jest człowiekiem. Jaka będzie? Może ma głowę pełną pomysłów, szeroki uśmiech na twarzy i otacza się podobnymi do siebie ludźmi? A może nigdy się nie nudzi, przykuwa uwagę i inspiruje innych?

Tacy jesteśmy! Kreatywni!

Dostosowujemy się do potrzeb klientów i robimy to z pasją. Do naszego zespołu wybieramy animatorów, którzy kochają pracę z dziećmi i czerpią z niej radość. Doceniamy, gdy mają urozmaiconą wiedzę, bo dzięki niej się uzupełniają i wymyślają świetne zajęcia.

Wszystkie animacje tworzymy z myślą o tym, co nowego dzieci wyniosą z naszych zabaw. Dążymy do tego, by chciały zostać konstruktorami rakiet kosmicznych, powietrznymi tancerzami lub tłumaczami języka marsjańskiego. Dlaczego? Bo są kreatywne, a my je w tym wspieramy!

Pilnujemy bezpieczeństwa.

Chcemy, aby dzieci mogły korzystać z uroków animacji i być całkowicie bezpieczne. Korzystamy wyłącznie z atestowanych produktów, a nasi animatorzy mają ukończone kursy pierwszej pomocy i wiedzą, jak zareagować w nagłych przypadkach.

Dbamy o profesjonalizm.

Stawiamy na jakość, więc możesz na nas polegać. Raz podpisana umowa daje gwarancję, że animator dotrze na miejsce i rzetelnie wykona swoją pracę. Po zrealizowaniu usługi wystawiamy rachunek lub fakturę, zgodnie z życzeniem klienta. Od początku do końca wszystko jest jasne i klarowne, bo zależy nam na Twoim czasie i komforcie.

Skontaktuj się z nami, aby zapewnić swojemu dziecku niezapomnianą przygodę!

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Bo kiedy okazuje się, że Fabryka Kreatywności robi bańki z najmłodszymi to wśród „najmłodszych” jest również świadek, ojciec panny młodej oraz kilkanaście gości, którzy już dawno ukończyli pełnoletniość.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Znane wszystkim zabawy w zupełnie nowej odsłonie? Pokazywanie, że można zrobić coś niestandardowo, wyjść poza utarte schematy? Zachowanie dbałości o najdrobniejszy szczegół? Zajęcia pod czujnym okiem osoby ze znajomością pierwszej pomocy? - To nasze mocne strony.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Naszym drogowskazem są dzieciaki oraz ich uśmiech. Właśnie dlatego do zespołu dobieramy osoby, które czerpią z pracy przede wszystkim satysfakcję oraz radość, a nie tylko wypłatę :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Od 2018 roku, już ponad 1000 razy zabraliśmy najmłodszych do wspaniałego świata zabawy i fantazji, pomagając Młodym Parom w organizacji zabawy dla ich małych gości.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Standardowo usługę realizuje dwóch animatorów. Jest to przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa dzieci i zapewnienia im odpowiedniej opieki podczas zabawy. Jednak jeśli grupa liczy do ośmiorga dzieci, istnieje możliwość wyboru pakietu z jednym animatorem.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Zatrudniamy animatorów mówiących w przeróżnych językach – nie tylko po angielsku ;). Niektórzy posługują się też językiem francuskim, niemieckim lub hiszpańskim. Dzięki temu jesteśmy idealnym zespołem do przeprowadzania animacji na weselach dwujęzycznych. Żadne dziecko nie zostanie pominięte i czeka je zabawa! Fun! Amusement! Spiel! Diversión!

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Planując Wasz wyjątkowy dzień, warto się z nami skontaktować jak najwcześniej. Dzięki temu będziemy mieli więcej czasu na przygotowanie niesamowitej przygody dla małych gości. Jeśli jednak zdarzy się, że Wasza sytuacja jest podbramkowa, jakieś straszne smoczysko pożarło Waszego animatora, lub właśnie ocknęliście się ze stuletniego snu z myślą “O matko! Potrzebny mi animator dla dzieciaków!” - damy radę. Jesteśmy licznym i zgranym zespołem mającym również animatorów od zadań specjalnych :).

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jasne, że tak! Jesteśmy krawcami szyjącymi animacje dla dzieci za pomocą magicznej nitki. Wszystko dopasowane na miarę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania. Staramy się być jak najbardziej elastyczni.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Siadamy przy okrągłym stole, niczym rycerze Króla Artura, rozprawiając o najdrobniejszych szczegółach mających przynieść Królowi cześć i chwałę. Możemy też usiąść na herbatce u Szalonego Kapelusznika i dać się porwać szaleńczej rozmowie na temat naszych usług. Niezależnie od tego gdzie się udamy, podczas rozmowy zapoznamy Was ze wszystkimi szczegółami naszych propozycji, wysłuchamy Waszych oczekiwań i obaw. Wszystko po to, żebyście byli pewni swojego wyboru.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Żadne przeciwności losu nie są nam straszne. Poradzimy sobie z każdym najgorszym potworem jaki stanie przed nami. Najważniejsze jest to, żeby najmłodsi goście byli zadowoleni. Nie straszna nam nagła zmiana pogody czy brak miejsca w lokalu. Ze wszystkim sobie poradzimy i do wszystkiego dostosujemy. Lubimy wychodzić poza utarte schematy.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu nie jest konieczny, ale bardzo go sobie cenimy, ponieważ zależy nam na zdaniu klientów. Chcemy wiedzieć, czy są zadowoleni, co im się podobało, ewentualnie, co by zmienili. Dzięki temu możemy się rozwijać i cały czas polepszać naszą usługę.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dobre jedzenie, porywająca muzyka, uśmiechnięci goście. Zwłaszcza Ci najmniejsi. Dobrym sposobem na pojawienie się uśmiechu na twarzy dziecka jest niesamowita zabawa! Szeroki wachlarz naszych usług i staranne przygotowanie do powierzonego nam zadania - to jeden z głównych składników udanej zabawy podczas wesela.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Byliśmy w naprawdę wielu ciekawych miejscach. Płynęliśmy przez podwodną otchłań, odwiedziliśmy bezludną wyspę ze skarb piratów - na basenie. Bardzo ciepło wspominamy też wyprawę na biegun północny, gdzie odkrywaliśmy tajemnice niezmierzonego białego lądu - na stoku narciarskim.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do wizji Pary Młodej. Możemy być spontaniczni i nieco ekstrawaganccy jak styl boho, błyszczący i wytworni niczym styl glamour lub naturalni i ceniący prostotę jak miłośnicy stylu rustykalnego.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Wewnętrzne dziecko. Tylko dzieci widzą więcej, słyszą więcej i czują więcej. My mamy w sobie wewnętrzne dzieci, dlatego tak łatwo nam przekraczać granicę dzielącą świat dorosłych od miliona dziecięcych światów równoległych.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Obserwujemy świat i mamy otwarte umysły. Inspirujemy się własnymi pasjami i zainteresowaniami otaczających nas ludzi. Czasami naszą uwagę przykuje popularny temat, np. ekologia, innym razem coś ekscentrycznego, np. Wioska Indian. Wszystko może stać się punktem wyjścia do przygotowania kolejnego projektu.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Świat nieustannie biegnie do przodu, a my razem z nim. Nie lubimy stać w miejscu, dlatego cały czas się szkolimy.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Ludzi byśmy zabrali! A szczególnie tych mniejszych bo to one dają radość i uśmiech! No i umówmy się: przy nich nigdy nie można się nudzić!

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Prowadzimy warsztaty, podczas których nadajemy drugie życie materiałom powszechnie uznawanym za śmieci. Wykorzystujemy spinacze, słomki, kapsle itp. Sprawiamy, że kształtowanie odpowiednich postaw jest ciekawe i twórcze (wiecie, że folia bąbelkowa może być stadem żółwi w oceanie?).

Nasze pasje.

Są wśród nas miłośnicy astronomii, iluzji, podróży po świecie (nie tylko palcem po mapie), budowania i projektowania robotów, a nawet szydełkowania! Uprawiamy różne sporty, gramy, śpiewamy. Interesujemy się psychologią, ekonomią i medycyną. Jesteśmy różni, ale jedna pasja nas łączy – nasza praca!

Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci Animator Animatorzy na wesele
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Kraśnik
Data dodania: 19-08-2021

Fabryka Kreatywności to pełen profesjonalizm. Animatorzy uśmiechnięci, niesamowicie energiczni i kontaktowi. Dzieci bardzo zadowolone, wybawione, dzięki czemu rodzice mogli mieć parę godzin dla siebie. Zdecydowanie polecam

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2019
Puławy
Data dodania: 15-11-2019

Z usługi animacji dla dzieci korzystaliśmy pierwszy raz i z pewnością mogę powiedzieć, że była to dobra decyzja. Dzieci były bardzo szczęśliwe i nie mogły odstąpić Pani Eweliny i Pani Antoniny nawet na krok! Polecam także wielkie banki mydlane, które zrobiły wrażenie nawet na dorosłych :)

NIP: 8133782425
Imię: Ewelina 
Adres: Lublin, woj. lubelskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 22:00 Wt: 08:00 - 22:00 Śr: 08:00 - 22:00 Cz: 08:00 - 22:00 Pt: 08:00 - 22:00 Sb: 08:00 - 22:00 Nd: 08:00 - 22:00
536-745...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4821
Zadzwoń
536-745...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Lublin

Nowe ogłoszenia

Blog

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie