Fabryka Kreatywności dolnośląskie

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
536-745...

O nas

Wcale nie tak dawno temu, w świecie, gdzie kreatywność stawiała swoje pierwsze kroki, postanowiliśmy postawić fabrykę. Nie była to zwykła fabryka, z wielkimi budynkami i ogromnymi kominami. Była to fabryka, która cechowały czyny, a nie słowa. Fabryka, która swoimi działaniami sprawiała, że każde dziecko wokół stawało się wesołe i radosne. Fabryka, która uczyła, a nie tylko pokazywała. Fabryka, którą cechował ogrom możliwości, ambitne pomysły i profesjonalne wykonanie. A przede wszystkim, była to fabryka, która posiadała najdzielniejszych strażników kreatywności, którzy dzień i noc stali na straży bezpieczeństwa…

Brzmi jak bajka, prawda?

Całe szczęście, że tylko tak brzmi!

Fabryka Kreatywności to bajka, która trwa.

Nasz zespół animatorów to połączenie różnych osobowości, talentów i języków, które połączyła jedna wspólna pasja – praca z dziećmi i animacja. Dzięki naszym kreatywnym strażnikom, każdy milusiński wyniesie z zabawy wiele radości, pomysłów i umiejętności. Jak? Po prostu, nie dajemy uczestnikom gotowych rozwiązań, pobudzamy ich kreatywność!

Posiadamy pogotowie animacyjne, którego zadaniem jest zapewnienie Cię, że animatorzy zawsze dotrą na miejsce! Każdy animator ma swojego zmiennika, co gwarantuje, że nasz animator na pewno pojawi się we wskazanym miejscu. Jeżeli jednak, na skutek serii niefortunnych zdarzeń, tak by się nie stało, (tfu, wyplujmy to), gwarantujemy odszkodowanie.

Stawiamy na bezpieczeństwo! Dlatego każdy z naszych animatorów ma ukończony kurs pierwszej pomocy i wie jak zadbać o bezpieczeństwo w trakcie zabawy, która odbywa się z użyciem certyfikowanego sprzętu z niezbędnymi atestami.

Każdego dnia stajemy na głowie, by świadczyć usługi animacyjne na najwyższym poziomie. Nasi animatorzy mówią w różnych językach, dlatego chętnie podejmujemy się organizacji eventów wielojęzycznych. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy przede wszystkim nasze pełne kreatywnych pomysłów głowy, ale jak wiemy – to nie wszystko. Jesteśmy całkowicie legalną firmą, dlatego gwarantujemy również umowy, faktury VAT i fakt, że posiadamy ubezpieczenie OC.

Pozwól swoim najmłodszym gościom stać się częścią kreatywnej bajki, która cały czas trwa!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Bo kiedy okazuje się, że Fabryka Kreatywności robi bańki z najmłodszymi to wśród „najmłodszych” jest również świadek, ojciec panny młodej oraz kilkanaście gości, którzy już dawno ukończyli pełnoletniość.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Znane wszystkim zabawy w zupełnie nowej odsłonie? Pokazywanie, że można zrobić coś niestandardowo, wyjść poza utarte schematy? Zachowanie dbałości o najdrobniejszy szczegół? Zajęcia pod czujnym okiem osoby ze znajomością pierwszej pomocy? - To nasze mocne strony.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

To nie jest nasza praca. To nasz sposób na życie. To nasza pasja. To nasze hobby. Mamy w sobie duże dzieci, dlatego każdy rodzaj zabawy, eksperymentowanie, kreatywna nauka i uśmiechy na twarzach sprawiają nam ogromną radość. Każdy dzień jest dla nas niezapomnianą przygodą i daje nam dużą dawkę pozytywnej energii, która napędza nas do działania.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej działamy od 2018 roku. W tym czasie przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy ponad 1000 animacji weselnych, więc mimo krótkiego stażu jesteśmy doświadczonym zespołem, który zna się na swojej pracy.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Wszystko zależy od potrzeb. Najważniejsze jest to, żeby nasi mali piraci, kosmonauci i księżniczki były bezpieczne. Najczęściej wysyłamy do Was dwójkę wykwalifikowanych śmiałków, jednak jeśli grupa małych poszukiwaczy przygód nie jest zbyt liczna - przygotowaliśmy też pakiet z jednym animatorem.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Jesteśmy przygotowani na goszczenie maluchów z różnych zakątków świata. Na spokojnie dogadamy się w kucykowym, trollowym, misiowym, a nawet w elfickim. Oprócz tego bez problemu posługujemy się przyziemnymi językami europejskimi, m. in. angielskim, francuskim, hiszpańskim czy niemieckim. Jeśli organizujecie międzynarodowe wesele - na pewno będziemy w stanie Wam pomóc.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Planując Wasz wyjątkowy dzień, warto się z nami skontaktować jak najwcześniej. Dzięki temu będziemy mieli więcej czasu na przygotowanie niesamowitej przygody dla małych gości. Jeśli jednak zdarzy się, że Wasza sytuacja jest podbramkowa, jakieś straszne smoczysko pożarło Waszego animatora, lub właśnie ocknęliście się ze stuletniego snu z myślą “O matko! Potrzebny mi animator dla dzieciaków!” - damy radę. Jesteśmy licznym i zgranym zespołem mającym również animatorów od zadań specjalnych ☺.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście! Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy animacje do życzeń klienta. Jeśli planujesz przyjęcie w stylu hawajskim, kosmicznym czy podmorskim, to staniemy na wysokości zadania (tak, animacje w stylu alpinistycznym też wchodzą w grę). Nasz kreatywny zespół poradzi sobie z każdą tematyką. Uwielbiamy takie wyzwania!

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Bierzemy przykład z dzieci – zadajemy dużo pytań. Rozmawiamy z Młodą Parą, lepiej ją poznajemy i dowiadujemy się, jaką ma wizję przyjęcia. Uważnie słuchamy i wyłapujemy nawet to, co zostało powiedziane między wierszami. W ten sposób dobieramy pakiet najlepiej odpowiadający potrzebom Młodych.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Żadne przeciwności losu nie są nam straszne. Poradzimy sobie z każdym najgorszym potworem jaki stanie przed nami. Najważniejsze jest to, żeby najmłodsi goście byli zadowoleni. Nie straszna nam nagła zmiana pogody czy brak miejsca w lokalu. Ze wszystkim sobie poradzimy i do wszystkiego dostosujemy. Lubimy wychodzić poza utarte schematy.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu nie jest konieczny, ale bardzo go sobie cenimy, ponieważ zależy nam na zdaniu klientów. Chcemy wiedzieć, czy są zadowoleni, co im się podobało, ewentualnie, co by zmienili. Dzięki temu możemy się rozwijać i cały czas polepszać naszą usługę, przekazując jeszcze więcej radości najmłodszym

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Szczypta magii. Zależy nam, aby dzieci były świadkami czegoś niesamowitego. Magicznego. Chcemy, aby rozbudziły wyobraźnię i same dokonały małych cudów podczas animacji, dzięki czemu zawsze będą kojarzyły Młodą Parę z czymś niezwykłym.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Uwielbiamy wyzwania i szalone pomysły, więc z radością zrealizowaliśmy animacje na basenie i stoku narciarskim. Mimo to nadal liczymy na przyjęcie na Marsie! Na pewno podnieślibyśmy temperaturę 😉

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do wizji Pary Młodej. Możemy być spontaniczni i nieco ekstrawaganccy jak styl boho, błyszczący i wytworni niczym styl glamour lub naturalni i ceniący prostotę jak miłośnicy stylu rustykalnego.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Kreatywność! Cóż to za sztuka pomalować dziecku buźkę? No żadna! Ale już razem z dzieckiem wziąć patyk i udawać, że jest się magikami – to trzeba jednak kreatywności, otwartej głowy i myślenia torem dziecięcym.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Wszystko jest w naszych głowach i sercach. Jesteśmy sporą grupą ludzi, a co kilka głów to nie jedna. Każdy z nas ma w sobie duże dziecko. Zastanawiając się nad kolejnym projektem, analizując potrzeby i przygotowując zabezpieczenia, znajdujemy czas na puszczenie wodzy fantazji. Dzięki temu, nasze animacje potrafią być naprawdę wyjątkowe. Dodatkowo obserwujemy świat i mamy otwarte umysły. Inspirujemy się własnymi pasjami i zainteresowaniami otaczających nas ludzi

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Jesteśmy otwarci na świat. Zdobywamy nowe umiejętności, interesujemy się wieloma rzeczami i rozwijamy swoje pasje. No i nieustannie się szkolimy, aby czerpać wiedzę i inspirację od innych osób, a później wykorzystywać je podczas prowadzenia animacji.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Potraficie wyobrazić sobie BEZLUDNĄ WYSPĘ? Marzycie o niej, kiedy biegniecie do pracy lub szkoły, zawozicie dzieci do przedszkola? Nam też się tak wydawało…aż do momentu, kiedy wyobraziliśmy sobie, że nie będzie tam nikogo z kim moglibyśmy #kreatywnie spędzić ten czas! Tak więc gdybyśmy mogli się teleportować na bezludną wyspę, zabralibyśmy tam naszych małych klientów! Tony piasku, woda i kokosy spadające z palm… idealne boisko do #kreatywnej zabawy w naszym stylu!

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Nie ma to jak stworzenie czegoś wspaniałego z pozornie niepotrzebnych rzeczy! To jest to, co uwielbiamy najbardziej, bo uwalnia prawdziwe pokłady kreatywności. Potwór z dziurawej skarpety? Worek na buty ze starej koszulki? Obrazki 3D z rolek od papieru toaletowego? Pomysłów jest całe mnóstwo!

Nasze pasje.

Są wśród nas miłośnicy astronomii, iluzji, podróży po świecie (nie tylko palcem po mapie), budowania i projektowania robotów, a nawet szydełkowania! Uprawiamy różne sporty, gramy, śpiewamy. Interesujemy się psychologią, ekonomią i medycyną. Jesteśmy różni, ale jedna pasja nas łączy – nasza praca!

Dodaj pierwszą opinię
Imię: Ewelina 
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
536-745...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2907
Zadzwoń
536-745...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie