Zobacz zdjęcia (5)
Faretti - obuwie ślubne , Nysa - zdjęcie 1
Faretti - obuwie ślubne , Nysa - zdjęcie 2 Faretti - obuwie ślubne , Nysa - zdjęcie 3 Faretti - obuwie ślubne , Nysa - zdjęcie 4 Faretti - obuwie ślubne , Nysa - zdjęcie 5
1 / 5

Faretti - obuwie ślubne id:50928

Nysa, opolskie

O nas

W ofercie:

  • buty

Firma Faretti powstała specjalnie po to, aby zwiększyć pewność siebie mężczyzn. Uważamy, iż wzrost jest najistotniejszym atrybutem w wyglądzie mężczyzny, dlatego zaprojektowaliśmy nasze buty podwyższające specjalnie po to, aby im dodać dyskretnie nawet do +12 cm wzrostu.

Specjalna wkładka podwyższająca zamontowana w podeszwie dodaje, w zależności od modelu buta, wiele centymetrów wzrostu. Jest to tak ukryte, aby absolutnie nikt nie dowiedział się o sekrecie właściciela.

Nasze buty oferują nie tylko wzrost. Każda para naszego obuwia projektowana jest także po to, aby wysmuklić sylwetkę mężczyzny, co znacznie zwiększy jego atrakcyjność w oczach innych ludzi. Pewniejszy krok, a także prosta postawa to kolejne niebanalne zalety naszego obuwia.

Produkty Faretti wbrew pozorom nie są tylko dla niskich mężczyzn. Naszymi klientami są także mężczyźni o średnim, a także wysokim wzroście. Tak naprawdę, każdy Pan marzy o wyższym wzroście, czuje się wtedy pewniejszy siebie w stosunku do innych ludzi, jest przystojniejszy, smuklejszy, a także wzbudza większe zaufanie i poważanie.

Według wielu badań wyżsi mężczyźni więcej zarabiają, mają wyższą pozycję społeczną, a także lepsze stosunki z kobietami. Wysocy Panowie obejmują także zdecydowanie częściej kierownicze stanowiska.

Obuwie Faretti wykonujemy ręcznie tylko z najwyższej jakości naturalnych skór. Wierzymy, że wysoka jakość, a także profesjonalna obsługa klienta zapewni długotrwałą relację. Faretti oferuje dostęp do kilkudziesięciu modeli butów podwyższających z wielu kategorii takich jak: ślubne, eleganckie, codzienne, sportowe.

Naszą misją jest zwiększenie pewności siebie niższych mężczyzn, a także uatrakcyjnienie ich całościowego wyglądu. W Faretti znajdziecie Państwo największy wybór butów podwyższających robionych ręcznie na zamówienie w najlepszej cenie na rynku.

FARETTI - BUTY NA WYSOKIM POZIOMIE

liczba odwiedzin: 588

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie