Fenix Pracownia Filmowa - film 1 Fenix Pracownia Filmowa - film 1
Pokaż kolejny film

Fenix Pracownia Filmowa id:17185

Białystok, podlaskie
(14)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
660-778...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 2 kamery

Filmowanie jest jak malowanie obrazu, które nabiera kształtów i kolorów. Widzimy na nim wrażliwość osoby malującej i jej spojrzenie na otaczający nas "mały świat" - tu i teraz.
Wiem, że nie wszystkim podobają się wszystkie obrazy, dlatego szukamy czegoś dla siebie. Musi być w tym jakaś iskra, która zachwyca od razu. Jeśli zostałeś zachwycony naszym "obrazem", zapraszamy do naszej pracowni.

Zobacz zdjęcia (1)
Fenix Pracownia Filmowa, Białystok - zdjęcie 1
1 / 1

Oferta Fenix Pracownia Filmowa

Oferta nr 1

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Filmowanie jest jak malowanie obrazu, które nabiera kształtów i kolorów. Widzimy na nim wrażliwość osoby malującej i jej spojrzenie na otaczający nas "mały świat" - tu i teraz. Wiem, że nie wszystkim podobają się wszystkie obrazy, ale szukamy czegoś dla siebie. Musi być w tym jakaś iskra, która zachwyca od razu. Jeśli zostałeś zachwycony naszym obrazem, zapraszamy do naszej pracowni.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Mógłbym napisać o jakości, filmowaniu np. w 4K i innych nowinkach technicznych, ale według mnie nie jest to najważniejsze. Mogę to porównać to fotografii, gdzie liczy się osoba fotografująca, a nie sprzęt. Z nami jest podobnie.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Oprócz filmowania wesel, które bardzo nas zachwycają - "malujemy miłość", realizowaliśmy teledyski, reklamy itp.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracujemy maksymalnie do godziny pierwszej trzydzieści w nocy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Pakiet wyjściowy jest rejestrowany przez dwóch operatorów. Klient otrzymuję film na pendrivie 16GB usb 3.0 w digipacku, w którym znajduję się film główny - maksymalnie do dwóch godzin z możliwością ustalenia preferowanego czasu filmu, zwiastun ślubny, kazanie jako dodatek.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Pierwsze kroki były skierowane na drodze montażowej, dopiero później pojawiło się filmowanie. I w tym roku przeżywam 18 urodziny :-).

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografią zajmuję się hobbistycznie, co bardzo pobudziło moje spojrzenie na filmowanie - poszukiwanie kadrów. Trwa do dłużej niż filmowanie.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej na swojej działalności jestem od 10 lat, natomiast przygodę z filmowaniem wesel rozpocząłem w 2008 roku.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Bardzo sobie cenię w filmowaniu reportaż, dlatego mogę uwieczniać momenty w sposób spontaniczny, bez reżyserowania. To pozwalana na "złapanie" kadrów, gdzie są emocje, które każdy z nas przeżywa w inny sposób. To jest fascynujące.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Do pracy wykorzystujemy sprzęt marki canon, blackmagic, zoom, sennheiser, manfrotto, dji, samyang. zhiyun. Znajdują się w nich aparaty, kamery, rejestratory dźwięku, mikrofony krawatowy, statywy, monopody, listwy, gimbale, obiektywy.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Przede wszystkim z uwagi na bezpieczeństwo, mam tu na myśli awarię sprzętu. Zawsze jesteśmy wyposażeni w dodatkowy egzemplarz. Po za tym odpowiednie zaplecze, to jakość, która jest bardzo ważna.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W pakiecie wyjściowym jest dwóch operatorów, klient może domówić usługę drona - trzecia osoba.

Jak ubieramy się na wesele?

Jest rzeczą bardzo ważną, aby na wesele przyjść ubranym stosowanie do uroczystości, dlatego ubieramy się przyzwolicie.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Klient może odebrać film osobiście lub pobrać z chmury.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Z racji tego, że nasza oferta dotyczy filmowania, nie realizujemy fotografii ślubnej.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Klien otrzymuję materiał filmowy po 25 tygodniach (nie licząc niedziel), począwszy od zakończenie wszystkich etapów filmowania.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, jesteśmy przygotowani do obsługi filmowania w kościele, przez niezbędne dokumenty.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie bądź idealny kadr filmowy to namalowany obraz, który pokazuje emocje.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Najwięcej wzruszenia jest podczas przysięgi, tam emocji zawsze jest dużo.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Tak, nie jest to problem, aby sesję plenerową zrealizować zagranicą.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Myślę, że wiele par decyduje się na sesje plenerowe w otoczeniu natury, która dostarcza intymności i ciszy, której bardzo pragniemy.

Jaki jest styl naszej pracy?

Preferujemy styl reporterski, tzn. bez reżyserowania, gdzie możemy filmować również z ukrycia i szukać emocji w kadrach.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Nie przejmować się wszystkimi drobiazgami, które mogą wyprowadzić z równowagi. Ale zająć się swoją drugą połówką, aby tego dnia była najszczęśliwsza. Być z gośćmi i pokazywać się na parkiecie. Dużo uśmiechu.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, możemy wykonać usługę według zaleceń pary młodej.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie nie stanowi problemu, natomiast klient musie zdawać sobie sprawę, że taki materiał w innym klimacie.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020

Opinie Fenix Pracownia Filmowa (14)

Dodaj opinię
Fenix Pracownia Filmowa id:17185
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 14 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-11-2020
Białystok
Data dodania: 26-11-2020

Współpraca z Rafałem to czysta przyjemność. Już podczas przygotowań pokazał jak świetne ma poczucie humoru. W tandemie z Adamem Bruczko (fotografem) rozładowali każdą napiętą atmosferę. Rafał stał na straży aby dobre humory nas nie opuściły w tym dniu i mam nadzieję, że go nie zawiedliśmy… Co byśmy dali aby przypomnieć sobie wszystkie jego żarty. Na ślubie i weselu był nieoceniony. Zawsze obecny tam gdzie działo się coś szczególnego. Film z wesela wyszedł fantastycznie, zachwycił dosłownie wszystkich naszych bliskich, a Nam łezka się w oku kręci bo to był nasz najpiękniejszy dzień w życiu a Rafał uchwycił w magiczny sposób to co dla nas jest najważniejsze…nasze emocje, naszą radość, nasze szczęście. Przekonywać nikogo do Rafała nie trzeba, wystarczy obejrzeć jego film. Rafał, jeszcze raz bardzo dziękujemy za ten cudowny reportaż Agnieszka I Rafał N.

Rafał
26-11-2020

Dziękuję za dobre słowo :-)

M
Marta i Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-11-2019
Białystok
Data dodania: 14-09-2020

Gorąco polecamy usługi Pracowni Filmowej Fenix. Rafał to właściwa osoba na właściwym miejscu. Jego profesjonalizm i kreatywność doprowadziły do powstania najwyższej jakości filmu! Dzięki otwartości z jaką podchodzi do klientów współpraca układa się naprawdę wspaniale! Z serca dziękujemy!!! :)

Rafał
15-09-2020

Dziękuję za dobre słowo :-)

E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-05-2020
Białystok
Data dodania: 14-09-2020

Z pełnym przekonaniem rekomenduję korzystanie z oferty Pracowni Filomowej Fenix. Dzień ślubu jest wyjątkowym dniem, próbujemy zapamiętać każdy jego moment i przez wiele lat wspomnienia te są żywe w naszej pamięci. Jednak czas zwykle robi swoje i o różnych chwilach/ momentach zapominamy. Dzięki takim osobom jak Rafał, pamięć różnych wydarzeń z dnia tej pięknej uroczystości jest wciąż żywa i "na wyciągnięcie ręki". Razem z Mężem mamy cudowną pamiątkę z dnia naszego ślubu, który był cudowny, a starannie wykonane nagranie pozwala wrócić do tych emocji, które wówczas przeżywaliśmy. Wiele osób rezygnuje z filmu z dnia ślubu uważając, że zdjęcia wystarczą. Od początku bardzo zależało mi na tym, by mieć też nagranie z tego dnia, bo tylko dzięki niemu, tak naprawdę jesteśmy w stanie w 100% przenieść się myślą do tej wyczekiwanej i jedynej w życiu ceremonii. Profesjonalizm Rafała, jego osobowość i wsłuchiwanie się w potrzeby klienta, gwarantują każdej parze zadowolenie z powierzonego mu zadania uwiecznienia każdej pięknej uroczystości. Rafał, raz jeszcze dziękuję za to, że byłeś z nami w dniu naszego ślubu i przygotowałeś nam tak piękną z niego pamiątkę.

Rafał
14-09-2020

Dziękuję za dobre słowo.

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-09-2019
Wasilków
Data dodania: 12-09-2020

Bardzo bardzo serdecznie polecamy pracownie filmową p.Rafała . Mega współpraca, wszystko zrobione idealnie, świetny kontakt. Miła atmosfera i śmiechy podczas kręcenia ujęć pozwoliły zapomnieć o stresie. Korzystaliśmy z opcji drugiego operatora kamery i drona. Film można oglądać codziennie bo jest po prostu idealny. Polecamy gorąco !! Joanna i Marek

Rafał
15-09-2020

Dziękuję za dobre słowo:-)

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-09-2019
Białystok
Data dodania: 11-09-2020

Bardzo polecam usługi Pracowni Fenix!! Mamy piękną pamiątkę w postaci filmu z wesela i teledysku. Początkowo nie byłam przekonana czy w ogóle jest sens zamawiać kamerzystę na wesele, ale z perspektywy czasu uważam, że jak najbardziej warto było, bo zdjęcia wszystkiego nie oddają, a na filmie uwiecznione są chwile, których w emocjach się nie zapamiętuje. Współpraca była bardzo pozytywna, szczególne podziękowania za genialne dopasowanie muzyki do filmu!!
Polecam, drugi raz na pewno wybrałabym też Pracownie Fenix! :)

Rafał
11-09-2020

Dziękuję za dobre słowo :-)

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-09-2019
Tykocin
Data dodania: 11-09-2020

Rafał to prawdziwy profesjonalista, który nie boi się wyzwań. Świetne ujęcia, wspaniała atmosfera i doskonały kontakt na każdym etapie sprawiły, że współpraca z nim była czystą przyjemnością. Z całego serca polecamy Pracownię Filmową Fenix.

Rafał
15-09-2020

Dziękuję za dobre słowo :-)

P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2019
Białystok
Data dodania: 10-09-2020

Razem z Żoną jesteśmy mega zadowoloni ze współpracy z p. Rafałem. Film jest świetny, przypomina w pełni uczucia które Nam towarzyszyły w trakcie ślubu, pokazuje najpiękniejsze chwile. Niewątpliwie największą zaletą p. Rafała jest podejście do klienta na każdym etapie współpracy, pozytywna energia podczas ceremonii jest nieoceniona, pozwala czuć się swobodnie w tak ważnym dla Nas dniu.

Rafał
10-09-2020

Dziękuję za dobre słowo. 😉

G
Gabriela
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-10-2019
Białystok
Data dodania: 10-09-2020

Bardzo polecam każdemu, kto chce mieć w piękny sposób uwiecznione chwile z jednego z najważniszych wydarzeń w życiu! Pan Rafał podchodzi do każdego bardzo indywidualnie, słucha pomysłów pary, doradza, a przede wszystkim kręci wspaniałe filmy :) Dodatkowo wszystko odbywa się w terminie, w miłej atmosferze. Czego chcieć więcej :)

Rafał
15-09-2020

Dziękuję za dobre słowo :-)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Fenix Pracownia Filmowa

Nazwa firmy: Fenix Pracownia Filmowa
NIP: 5422708008
Imię i nazwisko: Rafał Kowalko
Adres: Białystok, ul. Rumiankowa 4/7, 15-665, woj. podlaskie
660-778...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2535
Zadzwoń
660-778...
Napisz

Popularne miasta w okolicy