Multi Art Dawid Lipiec | Film + Fotografia od 4999zł - film 1 Multi Art Dawid Lipiec | Film + Fotografia od 4999zł - film 1
Pokaż kolejny film

Multi Art Dawid Lipiec | Film + Fotografia od 4999zł id:28989

od 1949 do 5949 zł / całość
Białystok, podlaskie
(4)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
502-138...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • pakiet foto+video
 • wysięgnik

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Nasze filmy są przepełnione emocjami, mają ciekawy i dynamicznym montaż, tak, aby oglądanie ich było czystą przyjemnością dla widzów. Nie ma mowy o „przewijaniu” filmu :)
Specjalizujemy się w tworzeniu filmów, które zatrzymują w kadrze ulotne chwile. Stworzona przez nas opowieść płynie lekko, miejscami zwalnia, by znów dać się unieść falom emocji i uczuć...

Zobacz zdjęcia (5)
Multi Art Dawid Lipiec | Film + Fotografia od 4999zł, Białystok - zdjęcie 1
Multi Art Dawid Lipiec | Film + Fotografia od 4999zł, Białystok - zdjęcie 2 Multi Art Dawid Lipiec | Film + Fotografia od 4999zł, Białystok - zdjęcie 3 Multi Art Dawid Lipiec | Film + Fotografia od 4999zł, Białystok - zdjęcie 4 Multi Art Dawid Lipiec | Film + Fotografia od 4999zł, Białystok - zdjęcie 5
1 / 5

Oferta Multi Art Studio Filmowe

Film i Fotografia Ślubna

od 1949 do 5949zł/ całość

Realizujemy dynamiczne i emocjonalne filmy przeplatane teledyskami.
Film 30-60-90 min + Teledysk + Trailer "zapowiedź"
Nasza aktualna oferta dostępna jest na naszej stronie.

Zapraszamy do kontaktu aby poznać Was bliżej i dopasować dla Was najlepszą ofertę.
Chętnie odpowiemy na Wasze pytania :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Każdy zrealizowany film dostosujemy do Waszych wymagań :) Staramy się, aby muzyka w filmie i sposób montażu jak najlepiej odzwierciedlał Wasz styl i osobowość:)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Zaprezentujemy Wam różne rodzaje filmów ślubnych i pomożemy dopasować idealną ofertę, która trafi w Wasze gusta:)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Dzień ślubu to zazwyczaj 15-16 godzin intensywnej pracy przy uwiecznianiu Waszego wspaniałego dnia, począwszy od przygotowań w Waszych domach a kończąc na zabawie oczepinowej.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Staramy się znaleźć złoty środek, aby Wasz film nie był ani za krótki, ani zbyt długi. Podczas całego dnia nieustannie szukamy pięknych kadrów, rejestrując obraz przynajmniej dwiema kamerami, aby oglądanie Waszego filmu było czystą przyjemnością :)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Filmowanie to moja pasja od dzieciństwa, zaczęło się od realizacji krótkich filmików z rodzinnych wyjazdów:)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Realizacja ślubów to nasze pięcioletnie doświadczenie, cały czas szukamy nowych pomysłów i inspiracji ;)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Używamy nowoczesnego sprzętu audio-video z najwyższej półki oraz wszystkich dodatków, jak stabilizatory kamer czy drony, które jeszcze bardziej urozmaicą Wasz film.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Zdecydowanie ważniejsze jest odpowiednie podejście do tematu, umiejętność wykorzystania możliwości, jaki daje nam nowoczesny sprzęt, nasze doświadczenie w realizacji wesel oraz pełne zaangażowanie podczas samego montażu filmu, który jest czasochłonny i zajmuje kilkadziesiąt godzin :)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Aby osiągnąć najlepszy efekt proponujemy realizację filmu przez 2 operatorów, co zapewni jeszcze piękniejsze kadry m.in. podczas ceremonii ślubnej, a także pozwoli na dynamiczne ujęcia podczas pierwszego tańca czy zabawy tanecznej.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Film otrzymacie w pięknym pudełeczku z grawerem na nośniku pendrive, dodatkowo dostaniecie link do filmu i teledysku udostępnionego do obejrzenia przez Waszych gości:)

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Staramy się wykonać film najszybciej jak to możliwe :) Ze względu na to, iż dobry montaż filmu jest bardzo pracochłonny, termin oczekiwania wynosi zazwyczaj 3-4 miesiące.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Odpowiednie zachowanie podczas samej ceremonii ślubu jest bardzo istotne, dlatego staramy się pracować w możliwie dyskretny sposób tak, aby w miarę możliwości nikogo nie rozpraszać. Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia i dokumenty potrzebne do realizacji ślubu w kościele/cerkwii.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona UAVO VLOS, które jest niezbędne do wykonywania lotów komercyjnych oraz wszelkie wymagane ubezpieczenia.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Znamy wiele ciekawych miejsc na plenery i chętnie pomożemy doradzić i dopasować do Was odpowiednie miejsce na plener:)

Jaki jest styl naszej pracy?

W reportażu bardzo ważne jest aby w naturalny sposób chwytać te piękne momenty, dlatego staramy się zachować luźną atmosferę i jak największą dyskrecję, aby dodatkowo Was nie stresować.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Absolutnie nie, każdą lokalizację staramy się wykorzystać w możliwie kreatywny sposób:)

Nasze pasje.

Uwielbiamy kontakt z otaczającą nas przyrodą i poznawanie nowych, ciekawych miejsc, do których możemy potem wrócić i zrealizować z Wami wyjątkowy plener. Jedną z kolejnych pasji, która przydaje się w pracy filmowca jest także zainteresowanie dobrą muzyką i nauka gry na gitarze, co niewątpliwie ułatwia późniejszy dobór muzyki do filmu:)

Opinie Multi Art Studio Filmowe (4)

Multi Art Dawid Lipiec | Film + Fotografia od 4999zł id:28989
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Magda
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 02-07-2022
Białystok
Data dodania: 01-10-2023

Planując wesele nie braliśmy pod uwagę kamerzysty, film nie był dla nas rzeczą obowiązkową. Im bliżej daty ślubu, tym byliśmy bardziej skłonni zaufać komuś i powierzyć rolę zatrzymania tego dnia także na ruchomych obrazkach. Na Dawida trafiliśmy przypadkiem- spodobał się nam film, który stworzył naszym znajomym. A że najlepsze rzeczy często zdarzają się w życiu niechcący, tym razem nie mogło być inaczej. Ten film to była jedna z lepszych decyzji ślubnych. Szczery, z poczuciem estetyki, dobrego smaku. Ze zwróceniem uwagi na najważniejsze dla nas elementy i chwile, z całym mnóstwem momentów, których nagrywania zupełnie nie czuliśmy. Zdjęcia są piękne i stanowią esencję tego dnia, ale to film sprawia, że chce się wrócić na salę i jeszcze raz tam być i to wszystko poczuć. A sama współpraca z Dawidem? Bezproblemowa, szybka i profesjonalna. Dziękujemy <3

P
Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2022
Białystok
Data dodania: 13-01-2023

Wraz z żoną jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Dawidem, który podjął się tego, czego inni nam odmawiali - półgodzinnego filmu z najważniejszymi fragmentami z dnia naszego ślubu, pozbawionego ujęć z jedzenia kotleta.

Komunikatywność na wysokim poziomie, na około tydzień przed imprezą mieliśmy ustalony plan dnia, którego trzymaliśmy się aż do samego końca. Terminowość - zgodnie z umową. Efekt końcowy bardzo zadowalający - na filmie znaleźliśmy wszystko, o co prosiliśmy, ładnie zmontowane, z dobrze dobraną muzyką.

TL;DR - gorąco polecamy. ( :

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2018
Olsztyn
Data dodania: 22-08-2018

Pełen profesjonalizm! Dawid przede wszystkim słucha klienta aby sprostać jego oczekiwaniom :) Bardzo kulturalna i miła osoba, nie narzuca się, jest niemalże niewidoczny na przyjęciu pochłonięty swoją pracą. Zarówno teledysk jak i film pełnometrażowy są starannie dopracowane, a podkład muzyczny i ujęcia przemyślane. Zebrał wiele pochlebnych opinni wśród naszej rodziny, usłyszeliśmy m.in. stwierdzenia, że film z naszego wesela jest jednym z nielicznych filmów weselnych, który z przyjemnością można obejrzeć do końca.

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2017
Białystok
Data dodania: 27-03-2018

Dawid przede wszystkim jest bardzo ciepłym i profesjonalnym człowiekiem. Bardzo oddany swojej pracy a właściwie pasji. W tak ważnym dniu atmosfera jest bardzo ważna a była super :) Miło, rzetelnie, bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim :)

Kontakt Multi Art Studio Filmowe

Nazwa firmy: Multi Art Studio Filmowe
NIP: 6551974818
Imię i nazwisko: Dawid Lipiec
Adres: Białystok, woj. podlaskie
502-138...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8240
Zadzwoń
502-138...
Napisz

Popularne miasta w okolicy