Zespół muzyczny eXsite Gwarancja udanej Imprezy - film 1 Zespół muzyczny eXsite Gwarancja udanej Imprezy - film 1
Pokaż kolejny film

Zespół muzyczny eXsite Gwarancja udanej Imprezy id:13437

Białystok, podlaskie
(39)
Dodaj opinię
787-465...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • saksofon

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 4

Jesteśmy trzyosobową grupą młodych ludzi, która pasji do muzyki i zabawy tworzy zespół potrafiący rozbawić nawet najbardziej ponurego uczestnika imprezy.
Z muzyką mamy do czynienia od najmłodszych lat, to nasze życie i pasja w każdy nasz występ wkładamy coś więcej, śpiewamy, gramy całą duszą i całym sercem. Muzyka nas porywa i niesie. Grając jednocześnie bawimy się z tymi dla których występujemy.
Zawsze staramy się dostosować nasz repertuar do potrzeb i oczekiwań państwa, tak żebyśmy mogli wszyscy razem się świetnie bawić.
Swoją pracę traktujemy poważnie, z tego też względu nie spożywamy alkoholu na prowadzonych przez nas imprezach.
Charakteryzuje nas staranność, sumienność i przede wszystkim autentyczność wykonywanych przez nasz aranżacji, w rezultacie dając miłą atmosferę oraz zadowolenie gości, którzy chętnie uczestniczą w prowadzonych przez nas imprezach okolicznościowych.
Satysfakcja Gwarantowana.
Zapraszamy do wysłuchania kilku naszych utworów w zakładce Filmy.
Więcej materiałów znajdą Państwo na FaceBooku
Znajdź Nas na Facebooku ;D
Gramy nie tylko Wesela, prowadzimy też imprezy dyskotekowe na terenie województwa Podlaskiego, jak również różnego rodzaju imprezy plenerowe w całej Polsce.

Zobacz zdjęcia (12)
Zespół muzyczny eXsite Gwarancja udanej Imprezy, Białystok - zdjęcie 1
Zespół muzyczny eXsite Gwarancja udanej Imprezy, Białystok - zdjęcie 2 Zespół muzyczny eXsite Gwarancja udanej Imprezy, Białystok - zdjęcie 3 Zespół muzyczny eXsite Gwarancja udanej Imprezy, Białystok - zdjęcie 4 Zespół muzyczny eXsite Gwarancja udanej Imprezy, Białystok - zdjęcie 5
Zespół muzyczny eXsite Gwarancja udanej Imprezy, Białystok - zdjęcie 6
1 / 12

Oferta eXsite

Oferta nr 1

Zajmujemy się organizacją :
wesel,
studniówek,
plenerów,
imprez okolicznościowych.
Na prowadzonych przez nas imprezach, śpiewamy tylko i wyłącznie na żywo, do dyspozycji posiadamy kilka sekcji min. saksofon, gitara
Gwarantujemy mile spędzony czas i profesjonalnie zorganizowaną oprawę muzyczną.
Gramy w całej Polsce, pochodzimy z woj. Podlaskiego.
Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza ofertę wyróżnia przede wszystkim zadowolenie i nienaganna opinia gości oraz naszych klientów.
Oferta zawsze jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb Państwa Młodych, brak standardu (standard wyznaczają Państwo Młodzi) , na umówionych wcześniej spotkaniach omawiamy szczegóły tj.: repertuar, zabawy, konkursy, przyśpiewki, biesiada, oczepiny, przywitanie gości, podziękowania dla rodziców, wjazd tortu, itp.
Do wykonywanej pracy podchodzimy poważnie, nie spożywamy napojów wyskokowych, przerwy trwają ok. 10-15 minut, ilość przerw ogranicza się do 5-6 przerw przewidzianych na dania ciepłe, wydawane w trakcie przyjęcia.
Obsługa Konferansjerska na wysokim poziomie, stały kontakt z gośćmi, prowadzenie zabaw na parkiecie oraz przy stołach co wpływa na wzajemne zaufanie i chęć podjęcia prowadzonych zabaw.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego gdzie udzielę niezbędnych informacji.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasza usługa nie ma limitu czasowego odnośnie rozpoczęcia uroczystości (rozpoczęcie tzn.:przyjazd do Pana Młodego na Błogosławieństwo).
Natomiast jest ograniczenie czasowe odnośnie zakończenia i jest to godz. 4:00
Oczywiście jest możliwość przedłużenia za dopłatą za każdą następną godzinę po godz. 4:00

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład zespołu jest niezmienny, co świadczy o tym że nasza praca jest niezwykle dopracowana. "rozumiemy się bez słów" ;)

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar przede wszystkim należy zawsze dostosować indywidualnie do gości, w trakcie prowadzenia wesela doświadczony zespół potrafi ocenić jaki rodzaj muzyki należy zagrać, dlatego też zawsze rozmawiamy o repertuarze jeszcze przed weselem z Parą Młodą a w trakcie wesela po prostu goście weryfikują co im się podoba a co nie.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Nasza usługa oferuje oprawę konferansjerską na wysokim poziomie.
Konferansjer "wychodzi" do gości weselnych, prowadzi zabawy na parkiecie, przy stołach integrując się co wpływa na dobrą relację i jest życzliwie odbierane przez gości.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Wykorzystujemy nagłośnienie, instrumenty, oświetlenie tylko i wyłącznie znanych marek tj.: Yamaha, Jbl, Roland, SoundCraft, Shure, itp.
Które według naszej oceny cieszą się pozytywną opinią i cechuje ich mała awaryjność.
Dodam że nagłośnienie sali Bankietowej w naszym wykonaniu nie ogranicza się do 2 kolumn przy scenie tylko są też kolumny rozstawione na sali, mamy do dyspozycji 6 szt. takich kolumn dzięki czemu jesteśmy w stanie nagłośnić wesele do 500 osób.
Oczywiście jest to kwestia indywidualna, ponieważ sale są różne, każda ma inną akustykę i jest to dobierane indywidualnie podczas przygotowania sceny.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Dedykacje oraz zamawianie piosenek jest nieodłącznym elementem każdego prowadzonego przez nas wesela, więc oczywiście jest taka możliwość a nawet konieczność. Natomiast nie zawsze jesteśmy w stanie wykonać utwór o który zostaliśmy poproszeni ale wtedy zawsze staramy się przedstawić alternatywną piosenkę wykonawcy o którego zostaliśmy poproszeni lub po prostu inny utwór :)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie eXsite (39)

Dodaj opinię
Zespół muzyczny eXsite Gwarancja udanej Imprezy id:13437
Średnia ocen: 4,90 / 5 z 39 opinii
4,90
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2021
Szczytno
Data dodania: 24-09-2021

Najlepszy zespół jaki może być !
Pełen profesionalizm , zespół godny polecenia :) dla nas i naszych gości 11/10 Polecamy z całego serca !

Robert
28-09-2021

Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie :)

T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2021
Grajewo
Data dodania: 21-08-2021

W krótkim skrócie o zespole:fajna kapela cholerna fajna kapela..... Bardzo fajny zespół szczerze mozemy polecić. Byliśmy na jednym weselu gdzie byliśmy gośćmi i super się wybawiliśmy i na naszym weselu było mega szkoda ze tak szybko czas minął

Robert
23-08-2021

Dziękujemy i życzymy raz jeszcze wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :)

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Białystok
Data dodania: 17-08-2021

Chłopaki spisali się na medal w sobotę byl ślub zabawa do białego rana. Kontakt od samego początku konkretny to ci chcieliśmy tak było, konkursy zgodne z tym o czym mówiliśmy. Najlepsze to były biesiady przy stołach prowadzacy super i zagadał i zapytał się czy pasuje. Repertuar dla każdego i disco polo i piosenki z Perfektu Lady Pank super dla każdego coś było. Jeśli przyszłe pary młode szukacie Zespołu to bierzcie ich w ciemno. U nas goście zadowoleni.

Robert
17-08-2021

Pięknie dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie :)

A
Aneta&Bartosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Kazimierów
Data dodania: 08-07-2021

Wybór zespołu okazał się strzałem w dziesiątkę. Kontakt oraz ustalenia związane z organizacja imprezy weselnej oceniamy na najwyższym poziome. Zespół miał wiele propozycji, które ku naszej i gości uciesze sprawdziły się doskonale, zapewniły rewelacyjny klimat wesela. Wszyscy od samego początku bawili się wyśmienicie. W trakcie wesela pojawiały się konkursy, biesiady, co pozwoliło na pełną integrację weselników. Polecamy zespół za pełen profesjonalizm, świetna komunikację z nami oraz elastyczność w ustaleniach. Wspaniała zabawa gwarantowana na 200%! Chłopaki dają z siebie wszystko, żeby nikt nie siedział przy stołach 👍😉

Robert
12-07-2021

Cała przyjemność po naszej stronie ;) pozdrawiamy serdecznie

D
Diana
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-06-2021
Bielsk Podlaski
Data dodania: 15-06-2021

Ten zespół kasuje Zenka ,Boys i reszte ekipy disco polo , jesteśmy dwa dni po weselu i dalej ich słuchamy. Mają teraz w składzie nową dziewczyne która śpiewa białoruskie piosenki jak anią . My i nasi goście dziękujemy z całego serca ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Robert
16-06-2021

:) Dziękujemy i pozdrawiamy

P
Patrycja I Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Kętrzyn
Data dodania: 07-06-2021

Super zabawa do białego rana 😁 Jak komuś zależy na świetnej zabawie to jak najbardziej polecamy ten zespół, fajni ludzie, fajnie prowadzą wesele nie da się nudzić jak nie da się nie tańczyć to jest niemożliwe ! 😊 Rewelacja

Robert
07-06-2021

Pięknie dziękujemy i pozdrawiamy :)

A
Asia i Przemek
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2021
Ostrołęka
Data dodania: 20-05-2021

Wesele w trudnych czasach, ale to nic nie zmieniło. Chłopaki podeszli do tego w 100 procentach profesjonalnie i mimo trochę innych warunków wszystko się udało. Wokal, dopasowanie utworów do towarzystwa, zabawy weselne, wszystko na najwyższym poziomie. Wszyscy goście powtarzają, że mieliśmy super zespół :) będziemy polecać za każdym razem, gdy ktoś zapyta o zespół :) dziękujemy, było tak jak sobie wymarzyliśmy ♡
Pozdrawiamy Asia i Przemek :)

Robert
24-05-2021

Dziękujemy Pięknie i serdecznie pozdrawiamy 😊

M
Marek i Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-10-2020
Łomża
Data dodania: 30-10-2020

Zespół meeegggaaaa,polecamy z całego serca!Dwa tygodnie po weselu,a nogi dalej bolą od tańców ;) Parkiet pełny do białego rana. Biesiady,ahh co to były za biesiady,to trzeba przeżyć z tym zespołem. Goście wspominają po dziś dzień. Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy ich polecać wszystkim. Chłopaki jesteście najlepsi :)

Robert
03-11-2020

Dziękujemy Pięknie za miłe słowa, pozdrawiamy gorąco :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt eXsite

Nazwa firmy: eXsite
Imię i nazwisko: Robert Wojtkowski
Adres: Białystok, woj. podlaskie
787-465...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 17776
Zadzwoń
787-465...
Napisz

Popularne miasta w okolicy