Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Sala konferencyjno-bankietowa KAJAR, Białystok - zdjęcie 1
Sala konferencyjno-bankietowa KAJAR, Białystok - zdjęcie 2 Sala konferencyjno-bankietowa KAJAR, Białystok - zdjęcie 3 Sala konferencyjno-bankietowa KAJAR, Białystok - zdjęcie 4 Sala konferencyjno-bankietowa KAJAR, Białystok - zdjęcie 5
1 / 5

Sala konferencyjno-bankietowa KAJAR id:27558

Białystok, podlaskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • dom weselny
  • sala bankietowa

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 150

Każde przyjęcie organizowane w Sali Konferencyjno-bankietowej w Kurianach jest wydarzeniem równie ważnym dla nas, jak i dla Państwa. Nigdy nie popadamy w rutynę. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, co stwarza możliwość realizacji własnej wizji uroczystości weselnej. Jesteśmy otwarci na wszelkie życzenia z Państwa strony.

Ceremonia zaślubin oraz uroczystość weselna to wyjątkowe chwile, do których będą Państwo wielokrotnie wracać we wspomnieniach. Z największą dbałością i przyjemnością pomożemy Państwu przygotować ten jeden z najpiękniejszych dni w Państwa życiu.

„KAJAR” jako profesjonalna firma gastronomiczna, która oferuje swoje usługi w zakresie organizacji wesel, pozwalając Państwu skorzystać z naszego doświadczenia i pasji w tej dziedzinie. Jesteśmy w pełni świadomi jak wielkim wyzwaniem jest stworzenie tła dla najważniejszego momentu w życiu młodej pary, dokładamy więc wszelkich starań, aby chwilę tę uczynić wyjątkową i niezapomnianą. Zapewniamy oprawę i atmosferę wyzwalającą najszczersze i najpiękniejsze ludzkie emocje oraz pozwalającą się oddać radosnej, niczym nieskrępowanej zabawie. Przestronne, eleganckie i udekorowane zgodnie z życzeniem wnętrze stanowi obietnicę wspaniałej zabawy do samego świtu i umożliwia wydobycie z tej cudownej chwili maksymalnej dawki radości.

Proponujemy również pomoc w wyborze oprawy muzycznej tego doniosłego wydarzenia, gdyż jak wiadomo, jest to element mający znaczący wpływ na humor weselników, a dobrze dobrany repertuar muzyczny jest gwarantem wyśmienitej zabawy i cudownych przeżyć.

Wyznajemy zasadę, iż podawane przez nas posiłki są naszą wizytówką i tym samym wkładamy w ich przygotowanie całe nasze serce i umiejętności, aby stanowiły one immanencję smaku i zdrowia. Sekret naszych potraw tkwi w tradycyjnych polskich recepturach udoskonalanych nutką fantazji. Wykorzystujemy świeże, aromatyczne produkty pochodzące od najlepszych lokalnych dostawców oraz naszą pasję z jaką przyrządzamy każde danie. Dzięki tym elementom naszą kuchnią zachwycą się nawet najbardziej wymagający smakosze, doceniając również przystępność cen i niezwykle estetyczny sposób podania.

Dodatkowo przy głównej sali mamy do dyspozycji małe pomieszczenie dla VIP-ów, w którym można spokojnie porozmawiać i odpocząć podczas wesela.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Białystok, , 15-588, woj. podlaskie
liczba odwiedzin: 3166

Popularne miasta w okolicy