Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

Pokazy Fajerwerków - Fajerwerki na Wesele id:33833

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Pokazy Fajerwerków - Fajerwerki na Wesele

Kasia Ostatnio widziany 12-07-2018
516-269...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
601-246...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Białystok, podlaskieZobacz na mapie
Data dodania: 10-02-2018
Liczba odwiedzin: 534

Oferta Pokaz sztucznych ogni Białystok

Działamy na terenie całej polski. Wiemy jak sprawić by najważniejszy dzień w waszym życiu miał najpiękniejszą oprawę nocą. Oferujemy ogromny wybór efektów podniebnych i niesamowitych dodatków, dzięki którym pokaz na długo zapadnie w pamięci Wam i Waszym gościom.
W naszej ofercie znajdują się pokazy profesjonalne dostosowane do każdego budżetu oraz zestawy do samodzielnego odpalania.

Wybierając nas masz pewność, że współpracujesz z zawodowcami. Każdy z naszych pirotechników posiada uprawnienia do odpalania i nadzorowania pokazów pirotechnicznych wydane przez Wojskowy Instytut Techniki i Uzbrojenia. Jako jedni z niewielu w Polsce posiadamy również Koncesję na magazynowanie ładunków wybuchowych dzięki czemu udało nam się stworzyć pokaźną kolekcję unikatowych efektów pirotechnicznych niedostępnych nigdzie indziej.


Staramy się by cały proces organizacji pokazu jak najmniej zaprzątał Twoje myśli. Na początek zadamy Ci kilka pytań by ustalić to co Ci się podoba i jakie masz oczekiwania co do czasu trwania. Potem jest już z górki. Po naszej stronie leży dokładne sprawdzenie miejsca pokazu, dobranie odpowiednich ładunków oraz zdobycie pozwoleń i zawiadomienie Policji, Straży Pożarnej oraz Żeglugi Powietrznej.
Fajerwerki potrafią nabrudzić, jednak za każdym razem dbamy o to by po pokazie miejsce było tak samo czyste jak przed nim dzięki czemu jesteśmy wielokrotnie zapraszani w te same miejsca a ich właściciele wiedzą, że mogą nam zaufać.

Pokazy ze środka jeziora, dachów budynków czy samego centrum miasta to dla nas codzienność. Co więcej jesteśmy dumnymi użytkownikami najlepszego bezprzewodowego systemu do odpalania na świecie Galaxis. Pozwala nam od na odpalenie ponad 10 milionów (!) ładunków jednocześnie, które mogą być rozstawione na odległości nawet do kilku kilometrów od siebie. Z chęcią podejmiemy się każdego wyzwania jakie nam postawisz bo ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Odwiedź naszą stronę internetową by zapoznać się z pełną ofertą!

Oferta

 • dowóz do klienta
 • sprzedaż detaliczna
 • sprzedaż hurtowa
 • sprzedaż przez Internet

Specjalizacja

 • fontanny
 • konfetti
 • ognie bengalskie
 • ognie rzymskie
 • rakiety
 • serpentyny
 • wyrzutnie
 • zestawy

Cennik

Informacja ogólna
1500 / pokaz
Podstawowym czynnikiem mającym wpływ na cenę jest miejsce odpalania pokazu, rodzaj i jakość używanych ładunków pirotechnicznych oraz czas jego trwania. Każdy pokaz jest wyceniany indywidualnie ponieważ wierzymy, że każda para jest jedyna w swoim rodzaju. Przedstawiamy natomiast uśrednione pakiety opisujące mniej więcej co możemy zaoferować w poszczególnych przedziałach cenowych.

Oczywiście jesteśmy w stanie zaproponować pokaz dostosowany do każdego budżetu jaki zostanie przeznaczony na tą atrakcję w związku z tym powyższe ceny są orientacyjne.

Nie ma żadnych ukrytych kosztów, nie doliczamy ceny za dojazd.
Pakiet Podstawowy
2000 / pokaz
POKAZ TRWA OD 3 DO 5 MINUT W ZALEŻNOŚCI CZY ZDECYDUJESZ SIĘ NA BARDZO INTENSYWNE WIDOWISKO CZY ZALEŻY CI SPOKOJNIEJSZYM POKAZIE, KTÓRY IDEALNIE NADAJE SIĘ POD SESJE ZDJĘCIOWE. OD TWOJEGO WYBORU ZALEŻEĆ BĘDZIE RÓWNIEŻ ILOŚĆ WYSTRZAŁÓW, KTÓRE POJAWIĄ SIĘ NA NIEBIE A ICH LICZBA MOŻE SIĘGNĄĆ AŻ DO 800. POKAZ ODPALANY BĘDZIE Z JEDNEGO, CENTRALNEGO PUNKTU, KTÓRY WYBIERZEMY PO WIZJI LOKALNEJ. UŻYJEMY ŁADUNKÓW PROFESJONALNYCH, ODPALANYCH RADIOWO, KTÓRE BĘDĄ SIĘ WZNOSIĆ NA WYSOKOŚĆ OD 80M DO AŻ 200M.
Pakiet Standard
3500 / pokaz
JEST TO OPCJA NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANA PRZEZ PAŃSTWA MŁODYCH. POKAZ Z REGUŁY TRWA OD 4 DO 6 MINUT I O ILE POZWOLI NAM NA TO TEREN TO MOŻEMY ODPALAĆ GO Z TRZECH RÓŻNYCH POZYCJI. RODZAJ UŻYWANYCH ŁADUNKÓW I EFEKTÓW NIE TYLKO ZWIĘKSZA SIĘ W ILOŚCI, ALE TAKŻE I W ROZMIARZE A JEGO EFEKTY BĘDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ NAWET NA 250M WYSOKOŚCI. PRZECIĘTNIE ODPALAMY DO 1200 ŁADUNKÓW ZARÓWNO PODNIEBNYCH JAK I NAZIEMNYCH. POKAZ TEN CHARAKTERYZUJE SIĘ SPEKTAKULARNYM ZŁOTYM FINAŁEM OPADAJĄCYM AŻ DO ZIEMI, CHOCIAŻ KOLOR MOŻEMY DOPASOWAĆ DO KOLORU PRZEWODNIEGO WASZEGO WESELA.
Pakiet Premium
5000 / pokaz
POKAZY Z PAKIETU PREMIUM POZWALAJĄ NA NAJWIĘKSZĄ KREATYWNOŚĆ W DOBORZE ZARÓWNO EFEKTÓW JAK I ICH WIELKOŚCI. POKAZ MOŻE TRWAĆ AŻ DO 10 MINUT A ZNAJDĄ SIĘ W NIM PRZEPIĘKNE PROFESJONALNE WACHLARZE OGNIA I ISKIER, MIGOCZĄCE GWIAZDY I SYPIĄCE SIĘ AŻ DO ZIEMI OGONY Z NAJLEPSZYCH CERTYFIKOWANYCH, EKSKLUZYWNYCH EUROPEJSKICH PRODUKCJI (WŁOCHY, HISZPANIA, MALTA). POKAZ MOŻE BYĆ ODPALANY Z AŻ 5 RÓŻNYCH POZYCJI.ŁADUNKI UŻYWANE W TYM POKAZIE Z PEWNOŚCIĄ PRZYKRYJĄ CAŁE NIEBO PALETĄ PRZEPIĘKNYCH KOLORÓW I EFEKTÓW A TWOI WIDZOWIE NA DŁUGO BĘDĄ GO WSPOMINAĆ.
Taniec w chmurach
od 500 do 1000 / pokaz
Oferujemy pokaz pierwszego tańca w chmurach. Pokaz może składać się z samego ciężkiego dymu lub może być pięknie połączony z płonącymi iskrami. Sam/Sama wybierz ilość, wysokość i kolor :)

Opinie o Pokazy Fajerwerków - Fajerwerki na Wesele Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:RG LIDER IMPORT EXPORT MAŁGORZATA BRZOZOWSKA
Imię:Kasia
Nazwisko:Guzowska
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Białystok
Kod:15-244
Adres:Żwirki i Wigury 26

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.