Fajerwerki Lider Pokazy Fajerwerków

3000 zł
Białystok, podlaskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
516-269...
601-246...

Oferta

 • dowóz do klienta
 • sprzedaż detaliczna
 • sprzedaż hurtowa
 • sprzedaż przez Internet

Specjalizacja

 • fontanny
 • konfetti
 • ognie bengalskie
 • ognie rzymskie
 • rakiety
 • serpentyny
 • wyrzutnie
 • zestawy

O nas

Działamy na terenie całej polski. Wiemy jak sprawić by najważniejszy dzień w waszym życiu miał najpiękniejszą oprawę nocą. Oferujemy ogromny wybór efektów podniebnych i niesamowitych dodatków, dzięki którym pokaz na długo zapadnie w pamięci Wam i Waszym gościom.
W naszej ofercie znajdują się pokazy profesjonalne dostosowane do każdego budżetu oraz zestawy do samodzielnego odpalania.

Wybierając nas masz pewność, że współpracujesz z zawodowcami. Każdy z naszych pirotechników posiada uprawnienia do odpalania i nadzorowania pokazów pirotechnicznych wydane przez Wojskowy Instytut Techniki i Uzbrojenia. Jako jedni z niewielu w Polsce posiadamy również Koncesję na magazynowanie ładunków wybuchowych dzięki czemu udało nam się stworzyć pokaźną kolekcję unikatowych efektów pirotechnicznych niedostępnych nigdzie indziej.


Staramy się by cały proces organizacji pokazu jak najmniej zaprzątał Twoje myśli. Na początek zadamy Ci kilka pytań by ustalić to co Ci się podoba i jakie masz oczekiwania co do czasu trwania. Potem jest już z górki. Po naszej stronie leży dokładne sprawdzenie miejsca pokazu, dobranie odpowiednich ładunków oraz zdobycie pozwoleń i zawiadomienie Policji, Straży Pożarnej oraz Żeglugi Powietrznej.
Fajerwerki potrafią nabrudzić, jednak za każdym razem dbamy o to by po pokazie miejsce było tak samo czyste jak przed nim dzięki czemu jesteśmy wielokrotnie zapraszani w te same miejsca a ich właściciele wiedzą, że mogą nam zaufać.

Pokazy ze środka jeziora, dachów budynków czy samego centrum miasta to dla nas codzienność. Co więcej jesteśmy dumnymi użytkownikami najlepszego bezprzewodowego systemu do odpalania na świecie Galaxis. Pozwala nam od na odpalenie ponad 10 milionów (!) ładunków jednocześnie, które mogą być rozstawione na odległości nawet do kilku kilometrów od siebie. Z chęcią podejmiemy się każdego wyzwania jakie nam postawisz bo ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Odwiedź naszą stronę internetową by zapoznać się z pełną ofertą!

Informacja ogólna

2500zł/ pokaz

Podstawowym czynnikiem mającym wpływ na cenę jest miejsce odpalania pokazu, rodzaj i jakość używanych ładunków pirotechnicznych oraz czas jego trwania. Każdy pokaz jest wyceniany indywidualnie ponieważ wierzymy, że każda para jest jedyna w swoim rodzaju. Przedstawiamy natomiast uśrednione pakiety opisujące mniej więcej co możemy zaoferować w poszczególnych przedziałach cenowych.

Oczywiście jesteśmy w stanie zaproponować pokaz dostosowany do każdego budżetu jaki zostanie przeznaczony na tą atrakcję w związku z tym powyższe ceny są orientacyjne.

Nie ma żadnych ukrytych kosztów, nie doliczamy ceny za dojazd.

Pakiet Podstawowy

3000zł/ pokaz

POKAZ TRWA OD 3 DO 5 MINUT W ZALEŻNOŚCI CZY ZDECYDUJESZ SIĘ NA BARDZO INTENSYWNE WIDOWISKO CZY ZALEŻY CI SPOKOJNIEJSZYM POKAZIE, KTÓRY IDEALNIE NADAJE SIĘ POD SESJE ZDJĘCIOWE. OD TWOJEGO WYBORU ZALEŻEĆ BĘDZIE RÓWNIEŻ ILOŚĆ WYSTRZAŁÓW, KTÓRE POJAWIĄ SIĘ NA NIEBIE A ICH LICZBA MOŻE SIĘGNĄĆ AŻ DO 800. POKAZ ODPALANY BĘDZIE Z JEDNEGO, CENTRALNEGO PUNKTU, KTÓRY WYBIERZEMY PO WIZJI LOKALNEJ. UŻYJEMY ŁADUNKÓW PROFESJONALNYCH, ODPALANYCH RADIOWO, KTÓRE BĘDĄ SIĘ WZNOSIĆ NA WYSOKOŚĆ OD 80M DO AŻ 200M.

Pakiet Standard

5000zł/ pokaz

JEST TO OPCJA NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANA PRZEZ PAŃSTWA MŁODYCH. POKAZ Z REGUŁY TRWA OD 4 DO 6 MINUT I O ILE POZWOLI NAM NA TO TEREN TO MOŻEMY ODPALAĆ GO Z TRZECH RÓŻNYCH POZYCJI. RODZAJ UŻYWANYCH ŁADUNKÓW I EFEKTÓW NIE TYLKO ZWIĘKSZA SIĘ W ILOŚCI, ALE TAKŻE I W ROZMIARZE A JEGO EFEKTY BĘDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ NAWET NA 250M WYSOKOŚCI. PRZECIĘTNIE ODPALAMY DO 1200 ŁADUNKÓW ZARÓWNO PODNIEBNYCH JAK I NAZIEMNYCH. POKAZ TEN CHARAKTERYZUJE SIĘ SPEKTAKULARNYM ZŁOTYM FINAŁEM OPADAJĄCYM AŻ DO ZIEMI, CHOCIAŻ KOLOR MOŻEMY DOPASOWAĆ DO KOLORU PRZEWODNIEGO WASZEGO WESELA.

Tak wygląda nasza praca

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Radość gości, którą widzimy podczas odpalania pokazu. To naprawdę niesamowite uczucie jak ludzie cieszą się widząc naszą pracę na niebie :)

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Przede wszystkim robimy to co kochamy. Łączymy w tym wszystko co najpiękniejsze: zachwyt gości, projektowanie pięknych podniebnych efektów, kontakt z ludźmi. Dodatkowo mamy okazję co weekend potwierdzać fakt istnienia prawdziwej miłości!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Posiadamy koncesję MSWiA, wojskowe uprawnienia pirotechniczne oraz do nadzoru pokazów pirotechnicznych a także pozwolenie Wojewody na wykonywanie pokazów pirotechnicznych i zakup materiałów pirotechnicznych. Oficjalnych dokumentów więcej się mieć nie da w naszej branży. Prężnie działamy w zarządzie Fundacji zajmującej się kwestiami pirotechniki. Od wielu lat bierzemy udział w międzynarodowych sympozjach pirotechnicznych. Dodatkowo jesteśmy sędziami na międzynarodowych festiwalach pirotechnicznych.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Nasze ekipa zajęła czwarte miejsce na festiwalu w randze Pirotechnicznych Mistrzostw Świata. Z pomniejszych, mamy na swoim koncie kilkanaście wygranych w międzynarodowych i krajowych festiwalach pirotechnicznych, w tym nagrody publiczności i za najpiękniejsze scenariusze pokazów.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Tak długo jak pracujemy w pirotechnice ... a nawet kilka lat dłużej ... to będzie już ponad 30 lat ...

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Organizowaliśmy już pokazy chyba wszędzie: na dachach biurowców, w centrach miast, na środku jezior ... Wesela bajkowe jak i kameralne. Żadne zadanie nie jest za trudne a im więcej wymagań tym nasza praca jest przyjemniejsza!

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jesteśmy firmą rodzinną a Ci, którzy nie są z nami spokrewnieni genetycznie - i tak są dla nas jak rodzina. Jeżeli zastanawiasz się ile osób jest potrzebnych do realizacji Twojego pokazu, to nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Chociaż w całym procesie bierze udział kilkanaście osób, to ostatecznie, na pokazie czasami wystarczają tylko dwie. To wszystko zależy od wielkości i skali pokazu jaki dla Ciebie organizujemy.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Od strony technicznej, używamy najbardziej zaawansowanego techniczne sprzętu dostępnego na świecie. Ten system to Galaxis Schowtechnik, niemiecki sprzęt, który gości na największych imprezach pirotechnicznych na świecie a także na co dzień używany jest w Hollywood i Disneylandzie. W Polsce jesteśmy jego wyłącznym dystrybutorem, jak i również szkolimy jego użytkowników. To potwierdza fakt, że jesteśmy naprawdę dobrzy w tym co robimy.

Jeżeli chodzi natomiast o kwestię efektów pirotechnicznych - to tutaj też nie mamy sobie równych. Jako jedni z niewielu, posiadamy koncesję MSWiA na magazynowanie materiałów wybuchowych. Co za tym idzie, przez ostatnich 30 lat, kolekcjonujemy najpiękniejsze partie produkcyjne wszystkich efektów pirotechnicznych dostępnych na świecie. W naszej bazie znajdują się ładunki Chińskie, Japońskie, ale również Włoskie, Hiszpańskie i Maltańskie. Niektóre z naszych efektów już dawno są niedostępne w Europie i można je zobaczyć tylko na naszych pokazach. Nie ograniczamy się do ogólnodostępnych, klasycznych efektów. Nie używamy również produktów amatorskich, z których korzystają firmy organizujące pokazy, które nie posiadają odpowiednich uprawnień.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Świetnie rozmawiamy po angielsku i rosyjsku. Zamówimy Ci również kawę w hiszpańskiej restauracji, lub nakrzyczymy na kogoś po niemiecku ;)

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Ta kwestia zależy od terminu Twojego wesela. Czasami jesteśmy w stanie przygotować pokaz z kilkudniowym wyprzedzeniem, a niektóre letnie terminy zarezerwowane są już na dwa lata wstecz. Jedyna dobra rada: nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę, bo przy niektórych pokazach, formalności, które musimy załatwić, potrafią zająć nawet miesiąc.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Widzimy się w sumie tylko dwa razy, chociaż i to możemy ograniczyć tylko do spotkania na weselu :) Wszystko jesteśmy w stanie załatwić na odległość więc nie musisz się martwić dojazdami i brakiem czasu.

Jaki jest styl naszej pracy?

Od twórczego chaosu do pracy w pełnym skupieniu - odnajdujemy się we wszystkim :)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, nasze pokazy tworzymy każdorazowo. Oznacza to więc, że otrzymujesz od nas totalnie autorski pokaz, jedyny w swoim rodzaju. Możemy go w pełnie dostosować do Waszych życzeń :)

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

W takich wypadkach, najprościej będzie jeśli po prostu się na nas zdasz. Wiemy co robimy i jeszcze się nie zdarzyło, by ktoś nie był zadowolony z naszego pokazu. W końcu na stałe pracujemy z wieloma wielkimi markami w kraju i corocznie robimy kilkadziesiąt imprez dla ogromnej ilości miast w Polsce i nie tylko.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Fajnie by było, jeśli po weselu zostawilibyście nam po sobie ślad na naszych mediach społecznościowych lub gdybyście byli tak mili i wrzucili nam swoje referencje. Jeśli jednak nie macie na to czasu lub ochoty, to po weselu nie musicie się już z nami kontaktować w żaden sposób.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Wytrzymałość. Nasza praca na placu zaczyna się nie raz już o 8 rano. Po pokazie zawsze sprzątamy po sobie więc czasami potrafimy skończyć o 4 nad ranem.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Pirotechnika od wielu lat rozwija się pod względem ekologicznym. Już wiele lat temu skład fajerwerków ulegał zmianie tak, by jak najmniej był on szkodliwy dla środowiska. Dzisiejsze produkty pirotechniczne, których używamy w swoich pokazach, można nazwać ekologicznymi. Cały czas na świecie trwają prace nad tym by jeszcze bardziej dbać o naszą planetę, nie tracąc przy tym piękna efektów. Musimy przyznać, że dzięki temu powstają ciągle nowe produkty, które z chęcią wplatamy do swoich pokazów.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Pokazy cichych fajerwerków. Chociaż dobrze "brzmią" z nazwy to nie robią na gościach takiego wrażenia jak klasyczne pokazy fajerwerków.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Nasze produkty wbrew popularnej opinii nie są szkodliwe. Zdecydowanie większą szkodę na środowiska przyniosą samochody, którymi przyjadą goście aniżeli nasz kilku/kilkunasto minutowy pokaz fajerwerków. I mamy na to odpowiednie badania naukowe ;)
W swojej ofercie posiadamy na przykład ofertę pokazów SILENT, które mają znacznie obniżony poziom dźwięku.

Ciekawostki na nasz temat.

Czy wiesz, że nasza założycielka jest Olimpijką w siedmioboju lekkoatletycznym, wielokrotną mistrzynią Polski, zwyciężczynią Universiady i chociaż od jej rekordów minęło już ponad 30 lat to do dzisiaj nikt ich jeszcze nie pobił? To właśnie z występów na największych światowych imprezach sportowych wzięła się jej miłość i pasja do pokazów fajerwerków.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: RG LIDER IMPORT EXPORT MAŁGORZATA BRZOZOWSKA
NIP: 9510041764
Imię i nazwisko: Kasia Guzowska
Adres: Białystok, Żwirki i Wigury 26, 15-244, woj. podlaskie
516-269...
601-246...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5444
Zadzwoń
516-269...
601-246...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Białystok

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie