Zobacz zdjęcia (4)
Filmowanie lustrzankami. Pracujemy na terenie całej Polski, Warszawa - zdjęcie 1
Filmowanie lustrzankami. Pracujemy na terenie całej Polski, Warszawa - zdjęcie 2 Filmowanie lustrzankami. Pracujemy na terenie całej Polski, Warszawa - zdjęcie 3 Filmowanie lustrzankami. Pracujemy na terenie całej Polski, Warszawa - zdjęcie 4
1 / 4

Filmowanie lustrzankami. Pracujemy na terenie całej Polski id:11937

Warszawa, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 2 kamery

Video Emotions to studio filmowe, które zajmuje się produkcją reportaży ślubnych oraz weselnych. Nasi operatorzy są dumni, że mogą stworzyć dla Was kinową produkcję filmową, która będzie pamiątką na całe życie. Wasz dzień ślubu i wesela jest wyjątkowy, dlaczego nie wybrać najlepszych operatorów w Warszawie? Filmowanie to nasza pasja, dlatego możecie być pewni o swój film. Każdy z nas cechuje się profesjonalnym podejściem do filmowania, wysokiej jakości sprzętem i czerpie ogromną przyjemność z nagrywania wesel.
Dopracowujemy Nasze produkcje w każdym calu, gdyż chcemy zaspokoić pragnienia oraz pomysły Pary Młodej. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu oferujemy filmowanie w najwyższej jakości FullHD oraz 4K. Lustrzanki cyfrowe lub kamery filmowe, które stosujemy w naszej pracy dają niezwykłą głębię obrazu oraz najlepsze odwzorowanie kolorów. Wykorzystujemy również kamery GoPro oraz drony, które dodatkowo uatrakcyjniają film.
Pracujemy w całej Europie i Polsce - w szczególności w województwie mazowieckim. Zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta.


Zapraszamy do kontaktu i do biura mieszczącego się w Warszawie. Chętnie opiszemy naszą ofertę i zaprezentujemy nasze prace.

Nasze portfolio dostępne na facebook oraz na kanale Vimeo.

liczba odwiedzin: 1676

Popularne miasta w okolicy