Zobacz zdjęcia (5)
Filmy Ślubne - filmm - Wasz ulubiony kamerzysta na wesele, Wrocław - zdjęcie 1
Filmy Ślubne - filmm - Wasz ulubiony kamerzysta na wesele, Wrocław - zdjęcie 2 Filmy Ślubne - filmm - Wasz ulubiony kamerzysta na wesele, Wrocław - zdjęcie 3 Filmy Ślubne - filmm - Wasz ulubiony kamerzysta na wesele, Wrocław - zdjęcie 4 Filmy Ślubne - filmm - Wasz ulubiony kamerzysta na wesele, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Filmy Ślubne - filmm - Wasz ulubiony kamerzysta na wesele id:19294

Wrocław, dolnośląskie
(1)
Dodaj opinię
792-188...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Oferujemy realizacje dobrych, nowoczesnych ,ponadczasowych filmów ,krótkich zwięzłych i treściwych. Uchwycimy najważniejsze momenty ,dopasujemy podkłady muzyczne według Waszych upodobań, zmontujemy zgodnie ze sztuką i obecnymi trendami. Nagrywamy dyskretnie, elegancko i uczciwie. Stawiamy na stabilne ujęcia ,poprawną ekspozycję ,wartość merytoryczną i sentymentalną dobieranych kadrów. Wedle upodobań realizujemy filmy o czasie trwania od 30 aż do 90 minut. Każda nasza produkcja zawiera skrót całego dnia czyli teledysk oraz krótki zwiastun .Całość wykonana jest z dbałością o szczegóły w spokojnej ,miłej atmosferze. Naszą domeną jest wysoka jakość połączona z ofertą dopasowaną do Waszych wymagań. Na podsumowanie życzę wszystkim młodym Parom wielu szczęśliwości w życiu, oby wszystkie Wasze filmy były najpiękniejsze , wzruszające, śmieszne zarazem aby szczęście przez krople łez z oczu płynące były powodem do dumy i miłości na wiele lat .

Opinie (1)

Filmy Ślubne - filmm - Wasz ulubiony kamerzysta na wesele id:19294
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Kinga i Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2018
Strzelin
Data dodania: 22-01-2019

Ogromnie polecam. Jakość filmu przerosła moje/nasze najśmielsze oczekiwania. Jeśli chodzi o filmik każdy z gosci obejrzał już po kilka razy. I jest zafascynowany !! Poważnie jesli ktoś jeszcze się zastanawia- szczerze polecam Pana Krzysztofa !!!

Kontakt

Adres: Wrocław, , 53-205, woj. dolnośląskie
792-188...
liczba odwiedzin: 3709
Zadzwoń
792-188...
Napisz

Popularne miasta w okolicy