Foto Efekt - Twój fotograf już od 999zł id:20046

Toruń, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O MNIE
Jestem 33-letnim facetem a fotografem od ponad 10 lat.. a tak naprawdę od chwili gdy po raz pierwszy wziąłem aparat do ręki. Oferuje Państwu szeroki zakres usług w zakresie fotografii wykonywanej wyłącznie w technice cyfrowej z wykorzystaniem najnowszych standardów, np. pokaz slajdów DVD.

Moje usługi świadczę na terenie całej Polski oraz zagranicą. Proponuję również archiwizacje materiałów na nośnikach DVD oraz PENDRIVE.

W mojej pracy staram się ciągle rozwijać tak aby moc sprostać nawet największym wyzwaniom stawianym mi przez klientów. Nie boje się podejmować trudnych zadań, zapewniając przy tym bardzo miła i fachowa obsługę.
Fotografia to moja pasja, w związku z czym sprawia mi ogromną radość.

Zapewniam obsługę takich uroczystości jak śluby, studniówki, chrzty, komunie, urodziny, relacje sportowe, reportaże, portrety indywidualne lub rodzinne, zajmuje się też renowacją starych zdjęć lub retuszem zdjęć.

Dysponuję profesjonalnym sprzętem firmy Nikon, dbając o wysoki poziom moich prac, tworzę wyjątkowe dokumenty z życia, które pozostają na długo w pamięci.

Poświęć trochę czasu i przejrzyj moją galerie, zobaczysz moją fachowość w umiejętnym rejestrowaniu otaczającego nas świata.

Zobacz jak Twoje pomysły i moja kreatywność przyczyniają się do powstania indywidualnego projektu, który sprosta Państwa oczekiwaniom.

liczba odwiedzin: 900

Popularne miasta w okolicy