FOTO-EKSPERT Mariusz Sztompka id:18789

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 01-02-2016
Liczba odwiedzin: 304

Oferta

Fotograf na ślub – Warszawa i okolice.

Poszukujecie profesjonalnego fotografa na swój ślub w Warszawie lub okolicach? Pragniecie, aby głębokie emocje i silne wzruszenie upamiętnione zostały w postaci pięknych, dynamicznych zdjęć? Wybierając mnie, jako swojego fotografa ślubnego otrzymacie jedyne w swoim rodzaju wizualne opowiadanie rozpoczynające rozdział Mąż i Żona.

Każdy ślub jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Fotografia ślubna ma obowiązek przedstawić w szczery sposób wszystkie ważne rozgrywające się sceny w trakcie przygotowania do ślubu, ceremonii ślubnej i wesela. Niesamowicie istotne jest uchwycenie prawdziwej radości, momentów wzruszeń, chwil emocjonalnych, zabawnych wydarzeń, niespodziewanych elementów, jakie zawsze towarzyszą w dniu ślubu.

Panna młoda pragnie upamiętnić siebie w przepięknej białej sukni, na której włożenie czekała całe życie. Profesjonalna fotografia ślubna jest w stanie oddać przeżycia wewnętrzne i zwizualizować szczególne momenty ekscytacji, uniesień, bajecznej atmosfery – a to wszystko w idealnym kadrze, na który ze wzruszeniem spoglądać będzie się w wielu momentach życia.

Zdjęcia w plenerze i sesje zdjęciowe na zewnątrz – Warszawa i okolice. W razie chęci ustalenia innej lokalizacji, skontaktuj się ze mną.

Twórcze zdjęcia w ciekawych plenerach to moja prawdziwa pasja. Opowiedzcie mi o swoich planach, a ja zadbam o unikalne fotografie, które staną się pretekstem do stworzenia niesamowitego reportażu. Potrafię tworzyć zdjęcia w praktycznie każdym krajobrazie, uwzględniając porę roku, oświetlenie, kontrastujące efekty, jak również zamysł artystyczny.

Mój zestaw fotograficzny przygotowany jest do pracy na zewnątrz, gwarantuję zawodowe ujęcia!

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

FOTO-EKSPERT Mariusz Sztompka
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:04-394

Nowe ogłoszenia