Fotobudka 3.2.1 Photo atrakcja weselna personalizowany szablon GRATIS❤ - film 1 Fotobudka 3.2.1 Photo atrakcja weselna personalizowany szablon GRATIS❤ - film 1
Pokaż kolejny film

Fotobudka 3.2.1 Photo atrakcja weselna personalizowany szablon GRATIS❤ id:33403

od 550 do 1000 zł / Wypożyczenie
Opole, opolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
794-414...
607-070...

O nas

✅ Dbamy o szczegóły! Projekt szablonu wykonuje nasz grafik specjalnie na Wasze wesele, przy zakupie dowolnego pakietu projekt GRATIS ‼️

✅ Dbamy o uśmiechy gości! Zapewniamy obsługę dwóch animatorów. Pomagają oni przy obsłudze fotobudki i zachęcają do zabawy. Dodatkowo na bieżąco układają gadżety, dzięki temu wszyscy goście znajdą coś dla siebie. (Animatorzy są w cenie każdego pakietu)

✅ Dbamy o jakość! Nasza fotobudka to profesjonalny sprzęt gwarantujący jakość zdjęć i ich wydruki na najwyższym poziomie.

✅ Dbamy o styl! Nasze gadżety znajdują się w stylowych starych walizkach, które tworzą spójny styl z samą fotobudką, co w całości pięknie prezentuje się na weselu.

✅ Dbamy o Wasz wybór! U nas to Wy wybieracie tło (duże 2x2m) i wymiar zdjęć.

Dodatkowe opcje:
📀 Link z wszystkimi zdjęciami zrobionymi w fotobudce - 35 zł Płytkę dostajecie w dniu wesela, zaraz po zakończeniu pracy fotobudki. Dzięki temu już następnego dnia możecie pooglądać jak bawili się Wasi goście i podzielić się z nimi zdjęciami w wersji elektronicznej.
📔 Księga gości to piękna pamiątka - 100 zł Goście wklejają jedno zdjęcie zostawiając dedykację dla Państwa Młodych. Dbając o każdy szczegół, zajmujemy się również informowaniem i zachęcaniem gości do zostawiania dedykacji, dzięki temu unikniecie sytuacji w której wasza księga gości będzie pusta.

🤔 Dlaczego uważamy, że tradycyjna 👍fotobudka jest lepsza niż fotolustro👎 ? Z doświadczenia wiemy, że Goście nie zawsze lubią oglądać całą swoją sylwetkę👫, lepiej się czują jeśli widzą się od pasa w górę.💑
Dzięki opiece animatora, w trakcie wesela zmieniamy kadr - 👨‍👩‍👧‍👦 gdy jest większa ekipa rozszerzamy obiektyw , 💑 kiedy jest mniej osób zawężamy, 👶 a kiedy są malutkie szkraby obniżamy specjalnie dla nich. Wszystko dla jak najlepszego efektu !

Nazywam się Zosia, jestem menadżerem marki 3.2.1 Photo z zawodu jestem fotografem i dbam aby każde zlecenie było przeprowadzone na najwyższym poziomie. 😀
Podczas realizacji zlecenia dwóch animatorów jest z Państwem aby zadbać o zabawę dla gości. Dzięki nim goście chętniej robią zdjęcia i przebierają się w dostępne gadżety.

▪️▪️▪️▪️Dla czego 3.2.1 Photo? ▪️▪️▪️▪️
🔸 Ponad 6 letnie doświadczenie w branży ślubnej
🔸 Współpraca z takimi markami jak Helios, Nokia, LUCA Logistic Solutions
🔸 Sympatyczna ekipa z uśmiechem na twarzy
🔸 Elastyczność, na prośbę Pary Młodej bez problemu realizujemy w ramach możliwości jej pomysły
🔸 Profesjonalny sprzęt firmy SMOVE
🔸 Dbałość o styl i dokładność na każdym etapie realizacji zlecenia
🔸 Pomoc w dobraniu szablu i tła, patrzymy okiem fotografa i doradzamy
🔸 Kreatywność - nieustannie wprowadzamy nowe pomysły z wykorzystaniem fotobudki lub jej wydruków (więcej na stronie w zakładce NOWOŚCI)

Znajdziecie nas na
💬 Naszej stronie
💬 Instagramie
💬 Facebooku
💬 Pinterest

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Zobacz zdjęcia (14)
Fotobudka 3.2.1 Photo atrakcja weselna personalizowany szablon GRATIS❤, Opole - zdjęcie 1
Fotobudka 3.2.1 Photo atrakcja weselna personalizowany szablon GRATIS❤, Opole - zdjęcie 2 Fotobudka 3.2.1 Photo atrakcja weselna personalizowany szablon GRATIS❤, Opole - zdjęcie 3 Fotobudka 3.2.1 Photo atrakcja weselna personalizowany szablon GRATIS❤, Opole - zdjęcie 4 Fotobudka 3.2.1 Photo atrakcja weselna personalizowany szablon GRATIS❤, Opole - zdjęcie 5
Fotobudka 3.2.1 Photo atrakcja weselna personalizowany szablon GRATIS❤, Opole - zdjęcie 6
1 / 14

Oferta Niebieskie Migdały Sabina Gnat

Cennik

od 550 do 1000zł/ Wypożyczenie

Cena fotobudki zależna jest od czasu, na który chcą Państwo wynająć fotobudkę.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza fotobudka to profesjonalny sprzęt gwarantujący jakość zdjęć i ich wydruk na najwyższym poziomie. Zapewniamy świetną zabawę, dużo emocji, a także miłą i sympatyczną obsługę. U nas to ty wybierasz tło, wymiar a także personalizację wydruków za darmo.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Mamy spójny styl retro, nasz fotobudka to biały słupek ale estetycznie oklejona maszyna. Gadżety przywozimy w strych stylowych walizkach. Stawiamy na profesjonalny wygląd.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Wychodzimy z przekonania, że jeśli uśmiech to wyjątkowa sprawa. Dlatego do obsługi fotobudki zawsze są dwie sympatyczne i uśmiechnięte osoby, pomagające przy obsłudze ale też układające latające dookoła gadżety. Pary decydują się współpracować z nami bo robimy wszystko aby czuli się Państwo przy nas swobodnie, a uśmiech nie schodził z Państwa twarzy.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Sami projektujemy szablony do fotobudki, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie nie korzystamy z gotowych ogólnych szablonów. Na wydruku z fotobudki nasz grafik zamieścić każdy przez Państwa wybrany element, a projekt jest całkowicie DARMOWY. Dzięki temu każdy nawet najmniejszy element wydruków z fotobudki idealnie współgra do całości wesela.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Zdecydowanie pracę z ludźmi, poczucie dobrze wykonanej pracy. No i kiedy widzimy uśmiech na twarzach gości oglądających swoje, przed sekundą zrobione zdjęcia.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Bo lubimy widzieć uśmiech na twarzach Pary Młodej i ich gości.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Za przygotowaniem zlecenia jak i całą oprawą fotobudki stoi Zosia- magister fotograf, dla której zdjęcia i grafika są wyjątkowo ważne. To ona dba o projekty szablonów, wygląd fotobudki, ustawienia parametrów zdjęć, a także o ogromną ilość gadżetów do wyboru.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Nasza fotobudka 3.2.1 Photo, po za pracą z Parami, ma przyjemność współpracować z takimi firmami jak Helios, Nokia czy Miasto Opole.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasza usługa jest całkowicie elastyczna, dostosowujemy się do Państwa preferencji godzinowych.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Podczas każdego zlecenia przy fotobudce są dwie osoby pomagające w obsłudze i animujące dzieci jak i dorosłych gości.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Aparat lustrzanka, komputer dotykowy, drukarka termosublimacyjna

Języki obce, którymi się posługujemy.

polski, angielski, niemiecki- po wcześniejszym ustaleniu zapotrzebowania osoby mówiącej w tym języku

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Jak tylko będziecie Państwo znać termin wesela. Rezerwacja daty jest kluczowym elementem, resztę spraw i projektów możemy ustalać na spokojnie nawet miesiąc przed weselem.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Spotkanie odbywa się w kawiarni, rozmawiamy o Państwa weselu próbując dobrać najlepszą opcje z naszej oferty, pokazujemy wydruki z fotobudki, tła jakie mamy do wyboru, odpowiadamy na wszystkie pytania. Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące do podpisania umowy.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, telefonicznie lub e-mailowo.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Personalizujemy wydruki szablonów, ale też na Państwa życzenie możemy przygotować gadżety do zdjęć w wybranym stylu.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Pokazujemy realizację z innych wesel, podpytujemy o styl który się Państwu podoba i sami projektujemy kilka opcji szablonów do wyboru. Po sprecyzowaniu stylu dopracowujemy szablon tak aby był idealny.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Na tyle ile możemy jesteśmy elastyczni, jeśli zmieni się np. godzina wynajęcia fotobudki nawet kilka dni przed weselem, nie będzie problemu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Ciekawostki na nasz temat.

Nasza fotobudka posiada opcję nagrywanie krótkich filmików, a także funkcja greenscreen, umożliwiająca podkładanie dowolnego tła.

Opinie Niebieskie Migdały Sabina Gnat (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Niebieskie Migdały Sabina Gnat

Nazwa firmy: Niebieskie Migdały Sabina Gnat
NIP: 7541995535
Imię i nazwisko: Zofia Gnat
Adres: Opole, woj. opolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 12:00 - 24:00 Wt: 12:00 - 24:00 Śr: 12:00 - 24:00 Cz: 12:00 - 24:00 Pt: 12:00 - 24:00 Sb: 12:00 - 24:00 Nd: 12:00 - 24:00
794-414...
607-070...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3333
Zadzwoń
794-414...
607-070...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie