Zobacz zdjęcia (1)
Fotobudka 360 - interaktywna zabawa na Twoim weselu!, Brzeziny - zdjęcie 1
1 / 1

Fotobudka 360 - interaktywna zabawa na Twoim weselu! id:54970

Brzeziny, mazowieckie

O nas

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi wynajmu fotobudki 360, która sprawi, że Wasze wesele stanie się jeszcze bardziej niezapomniane!

Nasza fotobudka to nie tylko standardowe ujęcia, ale również interaktywna zabawa dla Waszych gości. Dzięki funkcji 360 stopni, każdy z Was będzie mógł stworzyć unikalne filmy, które zachwycą Waszą rodzinę i przyjaciół.W przeciwieństwie do standardowej fotobudki, gdzie osoby stoją w miejscu i robi się im zdjęcie, tutaj stają na specjalnej platformie, która obraca wokół własnej osi statyw z kamerą jednocześnie nagrywając wideo. Dzięki temu nagranie końcowe jest dynamiczne i wzbogacone o efekt przestrzenności.
Po zakończeniu korzystania z fotobudki, goście mogą udostępnić swoje filmy np. w mediach społecznościowych.
Na koniec, wszystkie ujęcia zostają udostępnione w internetowej galerii, dostępnej za pomocą kodu QR, dzięki czemu będziecie mogli przeglądać zdjęcia i filmy na żywo podczas całej imprezy a także po jej zakończeniu.
Przez cały czas zabawy animator będzie pomagał gościom weselnym i czuwał aby wszyscy się dobrze bawili.

Dodatkowo, w ramach wynajmu oferujemy wiele dodatków, takich jak lampy oświetleniowe na ozdobnych palikach odgradzających, gadżety do założenia podczas nagrywania filmu, czerwony dywan oraz pistolet z bąbelkami i pistolet na pieniądze, które świetnie wyglądają w slow motion.Fotobudka 360 jest coraz bardziej popularna na różnych imprezach, takich jak wesela, eventy firmowe, eventy marketingowe czy festiwale. Efekt obracającej się kamery przyciąga uwagę uczestników i pozwala tworzyć oryginalne i niepowtarzalne wideo.

Nie czekajcie dłużej i zdecydujcie się na naszą fotobudkę 360 - to gwarantowana atrakcja na Waszym weselu!

liczba odwiedzin: 86

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie