Zobacz zdjęcia (3)
Fotobudka FOTOkamuflaż / Piękne zdjęcia i estetyczne wydruki , Warszawa - zdjęcie 1
Fotobudka FOTOkamuflaż / Piękne zdjęcia i estetyczne wydruki , Warszawa - zdjęcie 2 Fotobudka FOTOkamuflaż / Piękne zdjęcia i estetyczne wydruki , Warszawa - zdjęcie 3
1 / 3

Fotobudka FOTOkamuflaż / Piękne zdjęcia i estetyczne wydruki id:33828

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
604-162...

O nas

Co nas wyróżnia?

Estetyka
Nasze wydruki z pewnością zachwycą każdego, kto weźmie je do ręki. Czyste, wyraźne i estetyczne zdjęcia wzbogacamy o stylowo dobraną grafikę i napisy. Każdy wydruk jest spersonalizowany i dopasowany do Klienta oraz danej okazji.

Bogata oferta
Najróżniejsze tła i duża liczba gadżetów sprawiają, że trudno o powtarzające się kadry. Ich tematykę dostosowujemy do okazji. Na podstawie wybranego przez Parę Młodą motywu kolorystycznego dekoracji i zaproszeń dobieramy styl wydruku i tło tak by stanowiły ich doskonałe dopełnienie.

Obsługa
Choć żyjemy z zabawy, to w biznesie jesteśmy profesjonalni. Stawiamy na miłą atmosferę współpracy, bezproblemowy kontakt, elastyczność oraz terminowość.

Jakość
Sprzęt, którym dysponujemy, to produkty renomowanych marek. Dzięki temu oferujemy pięknie wykonane zdjęcia, które drukujemy na wysokiej jakości papierze, a także wysyłamy drogą elektroniczną.

Obsługa grup wielojęzycznych
Nasi animatorzy, to niezwykle uprzejmi i pomocni ludzie, którzy doskonale znają języki obce. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty również przy okazji wesel, w których uczestniczą goście z różnych krajów.

Pliki GIF
Oryginalne rozwiązanie, które z pewnością Cię zachwyci. Oprócz pojedynczych zdjęć i pełnych wydruków nasi klienci otrzymują swoje zdjęcia w formatach GIF i mp4, czyli kombinacji kilku zmieniających się co kilka sekund zdjęć, które połączone w jeden ciąg tworzą spójną historię. Taki plik wrzucony na profil na portalu społecznościowym doskonale sprawdzi się jako wspomnienie naszej dobrej zabawy podczas imprezy!

Jak to działa?
1. Zamawiasz fotobudkę na konkretny termin
2. Przygotowujemy dla Ciebie spersonalizowany wydruk
3. Przyjeżdżamy i rozstawiamy sprzęt
4. Nad wszystkim czuwają nasi animatorzy
5. Goście zakładają gadżety i pozują
6. Pstryk!
7. Zdjęcia się drukują
8. I tak bez końca :)

W ramach każdego z pakietów oferujemy:
- personalizację wydruku zdjęć,
- najróżniejsze tła do wyboru,
- profesjonalną obsługę budki (opieka animatora i obsługa techniczna),
- gadżety i akcesoria,
- możliwość wykonania zdjęć bez limitu,
- dostęp do internetowej galerii zabezpieczonej hasłem.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, , 00-015, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
604-162...
liczba odwiedzin: 1790
Zadzwoń
604-162...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie