FotoBudka Mr.Selfi Najtaniej bez limitu SUPER

550 zł
Kwidzyn, pomorskie

O nas

Fotobudka to całkiem nowa atrakcja, która jest gwarancją Super zabawy na twoim Weselu.

Fotobudka to dziś niezastąpiony towarzysz każdej imprezy! Dlaczego? Już w 3 minuty zrobisz sobie mini sesje, a już po 15 sekundach otrzymujesz gotowy wydruk do ręki! Wystarczy kliknąć przycisk "START", wybrać gadżet i zapozować!

Nasza FOTOBUDKA pozwoli Ci na rozkręcenie każdej zabawy, niezależnie czy będzie to wesele, wieczór panieński, studniówka, urodziny czy impreza firmowa!

Dla kogo jest Fotobudka?
Idalna na każdą okazję! Świetnie sprawdza się na Weselach, Studniówkach, Imprezach urodzinowych (18'nastki), Imprezy Firmowe oraz każdą inną imprezę! Zajmuje niewiele miejsca bo zaledwie 2x2 metry i potrzebuje jedno gniazdko z prądem 220v ! Resztą zajmiemy się my!

Atrakcja ta zapewni doskonałą zabawę wszystkim uczestnikom niezależnie od wieku! Gwarantujemy masę gadżetów, które uatrakcyjnią zabawę.

To zabawa, która uwodzi emocjami, jakie wzbudza. Dzięki SUPERbudce podarujesz sobie i swoim gościom atrakcję, która sprawi, że nawet największy ponurak się uśmiechnie :-)

Dlaczego nasza fotobudka jest najlepsza:
Zastosowanie zaczerpniętej z planów filmowych technologii "green screen" potrafi przenieść każdą imprezę w niezapomniane miejsca i zapewnić unikalne przeżycia!
- wysyłanie na facebooka, stronę internetową lub e-mail.

liczba odwiedzin: 1438

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kwidzyn

Nowe ogłoszenia

Blog

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie