Zobacz zdjęcia (5)
Fotobudka, napis led LOVE, ciężki dym pudło z balonami! Super jakość!, Barcin - zdjęcie 1
Fotobudka, napis led LOVE, ciężki dym pudło z balonami! Super jakość!, Barcin - zdjęcie 2 Fotobudka, napis led LOVE, ciężki dym pudło z balonami! Super jakość!, Barcin - zdjęcie 3 Fotobudka, napis led LOVE, ciężki dym pudło z balonami! Super jakość!, Barcin - zdjęcie 4 Fotobudka, napis led LOVE, ciężki dym pudło z balonami! Super jakość!, Barcin - zdjęcie 5
1 / 5

Fotobudka, napis led LOVE, ciężki dym pudło z balonami! Super jakość! id:45114

Barcin, kujawsko-pomorskie

O nas

Dekorowanie:

  • napis LOVE

Chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę mobilnej, profesjonalnej obsługi wesel:

Planujesz swój ślub i chcesz aby ten dzień był wyjątkowy? Chcesz zapewnić świetną zabawę dla siebie i gości oraz sprawić aby wspominali imprezę z zachwytem? Doskonale trafiłeś. Sprawimy, że Twój Wielki Dzień będzie piękny:

1) Ogromny 150 cm LED- owy napis LOVE posłuży do niebanalnego wystroju sali, idealnie wygląda na zdjęciach czy filmie.

2) FotoBudka z nielimitowaną ilością zdjęć dla gości i masą śmiesznych gadżetów, dla każdego gościa wydruk zdjęcia, dla Ciebie wszystkie zdjęcia na pendrive i w galerii internetowej. Możliwość zaprojektowania własnej ramki do zdjęć lub wyboru z 160 wzorów.

3) Wytwornica cieżkiego dymu, aby Twój taniec był romantyczny i magiczny niczym w chmurach, wzbogaci i upiększy nawet proste choreografie taneczne.


4) Wielkie pudło z balonami z helem, balony w kształcie serca lub dowolnie wybranego koloru, zdjęcia i film zatrzymają na zawsze tą ulotną cudowną chwilę.

Do każdego zamówienia podchodzimy rzetelnie i indywidualnie. Przekonaj się, jak korzystny jest pakiet tych atrakcji, udzielamy dużego rabatu, gdy skorzystasz z wszystkich atrakcji. Na pewno nie przepłacisz i będziesz zadowolony. :-) :-) :-)

Każdy klient otrzyma prezent w postaci pendriva ze zdjęciami i ksęgę gości,

Zapytaj o rabat na wesela w piątek!!! :-)
Dojazd do 50 km gratis :-)
Masz pytania? Dzwoń!

liczba odwiedzin: 1171

Popularne miasta w okolicy