Studio Dekoracji - 100% zadowolonych klientów! id:22608

Oferta
Dodaj do plannera

Pragniemy, aby ten dzień pozostał na zawsze w pamięci Twojej i zaproszonych Gości, więc dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Nasza działalność dekoratorska to głównie: dekoracje ślubne, dekoracje sal weselnych, plenerów, aut oraz aranżacje kwiatowe, do tego oferujemy fontannę czekoladową i tatuaże ślubne.

Absolutną domeną naszego zespołu jest wykształcenie artystyczne. Prekursorem jest właścicielka firmy absolwentka ASP, Projektantka Wzornictwa - to ona wytycza nam kierunki stylu, tworząc niepowtarzalną i wyjątkową ekspozycję.

Poprzez dekoracje sali weselnej pragniemy nadać każdemu wnętrzu stylu i elegancji, które zachwycą Państwa i przybyłych Gości jeszcze przez długie chwile po uroczystości.

Do dekoracji sal używamy wysokiej jakości tkanin, balonów, elementów świetlnych oraz kwiatów żywych i sztucznych. Posiadamy bardzo szeroką gamę kolorystyczną tkanin oraz odpowiednio dobraną do nich paletę kolorystyczną balonów.

Ponadto dysponujemy pokrowcami na krzesła, wieloma wzorami wazonów, świeczników, kutych stojaków, pergoli, girland kwiatowych, stelaży i innych elementów dekoratorskich.

W naszej ofercię znajdą państwo dekorację światłem, nowoczesne kurtyny świetlne, fontannę czekoladową wraz z podestem.

Jako jedyni w Polsce zaoferować możemy tatuaże weselne! Jest to nowa usługa, która została przyjęta z wielką aprobatą. Zaproponuj gościom weselnym tymczasowe tatuaże ze specjalnie zaprojektowanymi na tę okazję intencyjnymi szablonami.


Zapraszamy do współpracy.

Dodatkowe informacje

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • ściany bąbelkowe
  • dojazd do klienta

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 300 PLN / całość

Ceny dekoracji rozpoczynają się od 300 zł

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Studio Dekoracji - 100% zadowolonych klientów! id:22608
Ilość głosów: 2 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Adam i Kamila Dodano: 07-01-2017
Data imprezy: 29-10-2016 Miejscowość: Bydgoszcz
(5)
Jesteśmy pod wielkim wrażeniem dekoracji. Mój mąż początkowo byl sceptycznie nastawiony do dekoracji ślubnych. Ale ja z wielką pomoca studia dekoracji pokazałam jak ważnym jest inwestycja w oprawę weselną!! Wszyscy pod wrażeniem (najbardziej mąż), a mi pozostały miłe wspomienia udokumentowane na zdjęciach. WARTO, POLECAM i POZDRAWIAM PANIĄ KASIĘ. Dziekuje!
Autor: Dorota Dodano: 15-09-2016
Data imprezy: 27-08-2016 Miejscowość: Gdańsk
(5)
Cudowna dekoracja, zarówno sali jak i kościoła :) Pani Kasia, jest bardzo miłą i pomysłową osobą. Widać u niej zmysł artystyczny, który w rezultacie daje niepowtarzalny wystrój. Na wystrój zwrócili uwagę również goście, którzy z zachwytem komentowali poszczególne elementy. Wraz z mężem POLECAMY bardzo bardzo!

Ps. Fontanna czekoladowa to HIT, niewielki koszt a radość i uśmiechy nie tylko dzieci bezcenne :)

Skontaktuj się

501-176...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
530-201...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Studio Dekora
Imię:Katarzyna
Nazwisko:Czykier
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Trzemiętowo
Kod:86-014
Adres:Trzemiętowo 10
Data dodania: 25-08-2016
Liczba odwiedzin: 1395

Nowe ogłoszenia