Filmowanie & foto Best Film Company, DRON, GIMBAL, 4K, fullHD, - film 1 Filmowanie & foto Best Film Company, DRON, GIMBAL, 4K, fullHD, - film 1
Pokaż kolejny film

Filmowanie & foto Best Film Company, DRON, GIMBAL, 4K, fullHD, id:23241

od 1000 do 3000 zł / komplet
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(20)
Dodaj opinię
607-200...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Nasza oferta skierowana jest do klientów, którzy chcą mieć wspaniały film ze swojego ślubu. Jest on pięknym wspomnieniem oraz wspaniałą przygodą. Wspomnienie najważniejszego dnia z życia dwojga kochających się osób musi być najlepszy na świecie. Dlatego przy użyciu najlepszego sprzętu, doświadczenia oraz Was, tworzymy dzieła sztuki, które będą wspomnieniem na całe życie.
Do reportażu ślubno - weselnego używamy sprzętu najwyższej jakości: lustrzanek i bezlusterkowców oraz DRONA. Ślub filmujemy z jednego, dwóch lub więcej obiektywów. Na zewnątrz może towarzyszyć Wam zapis z DRONA (ślub, plener). Piękne ujęcia z góry będą niesamowitym obrazem, które pozazdroszczą Wam wszyscy znajomi. Tworzymy filmy pełne dynamizmu, aby powstała pamiątka była pięknym wspomnieniem i niesamowitą przygodą :-)
Ruchomy obraz to raz. Chwile uchwycone na papierze to dwa. Fotografia to również niesamowite wspomnienia i godziny spędzone w ciepłych objęciach ukochanej osoby przy gorącym kominku w mroźne zimowe wieczory.
Serdecznie zapraszamy
Zespół BEST FILM COMPANY

Zobacz zdjęcia (8)
Filmowanie & foto Best Film Company, DRON, GIMBAL, 4K, fullHD,, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Filmowanie & foto Best Film Company, DRON, GIMBAL, 4K, fullHD,, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Filmowanie & foto Best Film Company, DRON, GIMBAL, 4K, fullHD,, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Filmowanie & foto Best Film Company, DRON, GIMBAL, 4K, fullHD,, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Filmowanie & foto Best Film Company, DRON, GIMBAL, 4K, fullHD,, Bydgoszcz - zdjęcie 5
Filmowanie & foto Best Film Company, DRON, GIMBAL, 4K, fullHD,, Bydgoszcz - zdjęcie 6
1 / 8

Oferta BESTFILMCOMPANY

Oferta nr 1

od 1000 do 3000zł/ komplet

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy od przygotowań do ok. 1.00 (koniec oczepin), aby ująć jak najwięcej ważnych momentów z najważniejszego dnia w Waszym życiu

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej jesteśmy od 13 lat, cały czas wzbogacając nasz "park maszynowy" o coraz nowsze sprzęty, aby Wasza pamiątka była najpiękniejsza i najlepsza.

Jak ubieramy się na wesele?

Jestesmy ubrani elegancko, schludnie, jednoczesnie nie rzucamy sie w oczy. Zdaza sie że siedzimy przy stolu z gośćmi, dlatego musimy byc ubrani odpowiednio do sytuacji.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

POsiadamy uprawnienia do fotografowania i filmowania w miejscach sakralnych. Para Mloda oraz ksiadz musza byc pewni, ze nasza praca bedzie wykonana nalezycie co do miejsca w ktorym jest wykonywana

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Oświetlenie to nie trudnosc, ani wyzwanie. Dysponujemy sprzetem o doskonalych matrycach oraz jasnymi obiektywami. Nie uzywamy dodatkowego oswietlenia, aby nie psuc nastroju i klimatu sali

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie BESTFILMCOMPANY (20)

Dodaj opinię
Filmowanie & foto Best Film Company, DRON, GIMBAL, 4K, fullHD, id:23241
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 20 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-10-2021
Koronowo
Data dodania: 14-01-2022

Polecamy usługi Roberta za zaangażowanie, profesjonalne podejście a także wyjście z każdej sytuacji. Jak powiedział nie ma rzeczy nie możliwych. Nie poddaje się i walczy do końca aby sprostać oczekiwanią. Film jest piękny moglibyśmy oglądać go codziennie. Nasza pamiątka z najważniejszymi momentami z tego pięknego dnia . POLECAMY!!!!!

P
Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2021
Gdańsk
Data dodania: 01-01-2022

Z całego serca dziękujemy i Polecamy Best Film Company ! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Film zawiera najważniejsze a także te najśmieszniejsze momenty, które są ze sobą idealnie połączone. Jesteśmy zadowoleni z efektów pracy Pana Filipa i Pana Roberta.
Jeszcze raz szczerze POLECAMY i pozdrawiamy !

W
Wojciech
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-11-2021
Bydgoszcz
Data dodania: 28-12-2021

Bardzo dziękujemy za wspaniały reportaż filmowy z naszego ślubu i wesela. Zarówno my, jak i nasi goście byliśmy zachwyceni profesjonalną obsługą w trakcie uroczystości, a efekt końcowy w postaci filmu i teledysku spełnił w 100% nasze oczekiwania. Zawartość, montaż oraz zabawne ujęcia wnoszą „jakość dodaną” czego oczekuje od tej pamiątki każda para młoda.

M
Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2021
Koronowo
Data dodania: 20-12-2021

Z czystym sumieniem polecam Roberta. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pracę. Przed nakręceniem nas w domu już miał przygotowany materiał ze zdobienia kościoła i sali weselnej. Bardzo dobrze dogadywał się z kamerzysta przez co wzajemnie nie wchodzili sobie w kadr. Efektem ciężkiej pracy jest bardzo fajny film z naszego ślubu oraz krótki teledysk do pokazania każdemu kto zapyta: "Jak tam wesele?".

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Świecie
Data dodania: 09-11-2021

Powiem tak ,pełen profesjonalizm! Nie mogliśmy sobie z mężem wyobrazić lepszych ludzi na to miejsce ! Wszystko tak pieknie zrobione! Film cudowny ! Pełen wzruszenia i śmiechu! Najpiękniejsze momenty uwiecznione ! A co najważniejsze byłam tak zestresowana ale gdy tylko wysiadłam z auta I widziałam uśmiechy na ich twarzach i usłyszałam: będzie dobrze my Ci pomożemy ,to obrazu było mi lżej, mogłam liczyć na obu panów! Goście zachwyceni i do dzisiaj wspominają tych dwóch fantastycznych Panów:) pozdrawiamy!

Robert Obryk
22-11-2021

Bardzo dziękujemy za tak piękną opinię i tak wspaniałą współpracę oraz czas spędzony w Wami podczas tak ważnego dnia w Waszym życiu :-)

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2021
Kruszwica
Data dodania: 08-11-2021

Z całego serca polecamy współpracę z Robertem!
Robert jest osobą bardzo profesjonalną a przy tym dzięki swojej sympatycznej aparycji potrafi rozładować napięcie przed kamerą które towarzyszy każdej parze w tym ważnym dniu!
Jeśli ktoś się zastanawia czy warto mieć na swoim weselu kamerzystę! Odpowiadam: zdecydowanie tak! Emocje w tym dniu są nie do opisania a czas leci zdecydowanie szybko - dzięki Robertowi będziemy mogli przez długie lata wracać do tych wspomnień z uśmiechem na twarzy!
Dziękujemy za tak wyjątkowy film! Współpraca z Robertem to czysta przyjemność:)

Robert Obryk
22-11-2021

Bardzo dziękuję za tak piękną opinię i tak wspaniałą współpracę oraz czas spędzony w Waszym towarzystwie :-)

Z
Zuzanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2021
Toruń
Data dodania: 13-09-2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi Roberta. Pełen profesjonalizm, świetne ujęcia, dobrze skomponowane. Możemy szczerze polecić ☺️

Robert Obryk
14-09-2021

Bardzo dziękuję :-) Współpraca z Wami to była Przyjemność oraz wspaniały czas i niezapomniane chwile :-)

S
Sylwia M
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-10-2019
Chełmno
Data dodania: 29-12-2019

Pełen profesjonalizm, na filmie zostały uchwycone najpiękniejsze chwile z naszego ślubu i wesela. Film zmontowany bardzo profesjonalnie, piękne wyraźne ujęcia oraz płynne przejścia obrazu, naprawdę jakość zachwyca. Dodatkowym atutem jest też podkład muzyczny, efekt końcowy nas oczarował. Mamy przepiękną pamiątkę - film wraz z wzruszającym teledyskiem ślubnym, serdecznie polecam!

Robert Obryk
30-12-2019

Bardzo dziękuję za tak piękną opinię :-) Współpraca z Wami przy tym dzielę była Przyjemnością i Wspaniałym czasem :-)

Pokaż więcej opinii

Kontakt BESTFILMCOMPANY

Nazwa firmy: BESTFILMCOMPANY
Imię i nazwisko: Robert Obryk
Adres: Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
607-200...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8417
Zadzwoń
607-200...
Napisz

Popularne miasta w okolicy