Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 3

DJ Martin - Wedding - Event Nowoczesne Wesela id:36728

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
DJ Martin - Wedding - Event Nowoczesne Wesela

Ostatnio widziany dzisiaj
721-597...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (3)
Inowrocław, kujawsko-pomorskieZobacz na mapie
Data dodania: 28-06-2018
Liczba odwiedzin: 138

Oferta Dj na wesele Inowrocław

DJ/Prezenter, wokalista
To bardzo ważne, aby wybrać odpowiedniego Dj ponieważ często jest to jeden z ważniejszych wyborów przy organizacji imprez. Dobry Dj na wesele powinien wyróżniać się dużym doświadczeniem oraz zaangażowaniem, aby indywidualnie podejść do każdego klienta.

Na uroczystości grane sa znane utwory lat 60,70,80,90, przeboje zarówno polskie, jak i zagraniczne oraz najnowsze przeboje z list radiowych.

Podświetlany ledowy napis LOVE nie pozwól aby Twoje wesele odbyło się bez niego. Napis doskonale sprawdza się podczas różnych innych uroczystości, jubileuszy czy też sesji zdjęciowych. Dzieki temu napisowi dodasz szyku i elegancji każdej sali weselnej.

Specjalny podświetlony parawan oraz oświetlenie sceniczne ruchome głowice na specjalnych rampach, dym sprawiają, że całość wygląda elegancko i profesjonalnie, a przy tym nie ma żadnych zbędnych dodatków na wierzchu (kable, przedłużacze). Pracuję na wysokiej jakości nagłośnieniu takich firm jak: RCF,Mackie, Shure.

Dysponuję listą kilkunastu tysięcy utworów, ale ostatecznie dopasowuję utwory do każdego towarzystwa indywidualnie, po uzgodnieniu z Parą młodą i według mojego doświadczenia. Zabawy zawszę uzgadniam do preferencji i upodobań gości, tak aby zadowolić osoby w każdym wieku. Oprócz grania oczywiście wychodzę do gości, wznoszę toasty, prowadzę zabawy, oczepiny itd. Muzyka grana i miksowana na żywo. Cała impreza oraz zabawy prowadzone na wesoło i „na poziomie”.

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw

Cennik

Oferta
od 1800 do 2300 / wesele

Opinie o DJ Martin - Wedding - Event Nowoczesne Wesela Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: DJ Martin - Wedding - Event Nowoczesne Wesela id:36728
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Joanna
Joanna
(5)
Dodano: 10-07-2018
Data imprezy: 25-05-2018
Miejscowość: Żnin
Zdecydowanie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu Pan Marcin potrafi dostosować się do sytuacji i wyczuć towarzystwo, co przekłada się na idealny dobór muzyki w trakcie imprezy. Nic nie trzeba mu mówić, dawać wskazówek, sam najlepiej wie co i jak ma robic. Dodatkowym plusem Pana Marcina jest wysoka kultura osobista, co u osoby prowadzącej impreze jest bardzo bardzo ważne. Trzeba także dodać, ze Pan Marcin na imprezę przyjeżdża dużo wcześniej by zadbać o najmniejszy szczegół muzyczny i wizualny. Szczerze polecam i na pewno JeSCze nieraz skorzystam z usług muzycznych Pana Marcina.
Marta
Marta
(5)
Dodano: 10-07-2018
Data imprezy: 07-07-2018
Miejscowość: Inowrocław
Szczerze polecamy!!! Było super. Pan Marcin zna się na rzeczy. Oświetlenie przecudowne A na konkursach i zabawach uśmiałam się do łez. Najtaniej A tym samyn mega profesjonalnie. Polecamy! Bardzo sympatyczny człowiek
Paulina
Paulina
(5)
Dodano: 10-07-2018
Data imprezy: 16-06-2018
Miejscowość: Inowrocław
Polecam !!!!

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.