Zobacz zdjęcia (5)
fotobudka retro, Mielec - zdjęcie 1
fotobudka retro, Mielec - zdjęcie 2 fotobudka retro, Mielec - zdjęcie 3 fotobudka retro, Mielec - zdjęcie 4 fotobudka retro, Mielec - zdjęcie 5
1 / 5

fotobudka retro id:37155

Mielec, podkarpackie

O nas

Jedyna taka fotobudka w Polsce. Zrobiona została przez nas własnoręcznie na wzór aparatu fotograficznego z początku XX wieku. Swoim wyglądem ozdobi każdą salę weselną, a we wnętrze dworku, czy pałacu wkomponuje się idealnie. Będzie pasować na weselu w stylu rustykalnym.

Nasza fotobudka działa jak każda inna, duży wyświetlacz pozwala na dokładny podgląd na żywo, a profesjonalna drukarka drukuje zdjęcia błyskawicznie w bardzo wysokiej rozdzielczości.

Dzięki profesjonalnej drukarce oferujemy po zakończeniu zabawy również druk zdjęć wykonanych przez Waszego fotografa w formacie 10x15 lub 15x20 lub Polaroid, by np każdy z Gości w podziękowaniu za udział w weselu mógł otrzymać zdjęcie grupowe lub po prostu selfie z Wami :)

Oferujemy również wypożyczenie fotobudki jako rekwizyt do sesji zdjęciowej.
W swojej ofercie posiadamy ściankę, która jest imitacją ściany w pokoju z ramkami od obrazów w których goście mogą pozować.

Cennik naszej fotobudki wygląda następująco:
1h- 499zł
2h- 650zł
3h- 850zł
Dojazd do 60 km od Mielca jest bezpłatny, a powyżej w bardzo niskiej cenie.

Chcemy podróżować z naszą fotobudką po całej Polsce, dlatego przygotowaliśmy liczne promocje i zniżki :) wystarczy zadzwonić :)

liczba odwiedzin: 2241

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie