Zobacz zdjęcia (5)
FOTOBUDKA,  Rozkręcamy Każda imprezę !, Olesno - zdjęcie 1
FOTOBUDKA,  Rozkręcamy Każda imprezę !, Olesno - zdjęcie 2 FOTOBUDKA,  Rozkręcamy Każda imprezę !, Olesno - zdjęcie 3 FOTOBUDKA,  Rozkręcamy Każda imprezę !, Olesno - zdjęcie 4 FOTOBUDKA,  Rozkręcamy Każda imprezę !, Olesno - zdjęcie 5
1 / 5

FOTOBUDKA, Rozkręcamy Każda imprezę ! id:14511

600 zł / Wypożyczenie
Olesno, opolskie
(0)
Dodaj opinię
502-485...

O nas

Nie masz pomysłu jak rozkręcić imprezę? Brakuje Ci wystrzałowej atrakcji? Fotobudka jest tym czego szukasz! Fotobudka to mobilne studio fotograficzne. Zapewnia rewelacyjną zabawę, potrafi rozkręcić każdą imprezę. Z fotobudką nie ma mowy o nudzie! Dodatkowo po imprezie zawsze mamy pamiątkę w postaci zdjęcia.
Nasza firma zajmuję się wynajmem fotobudek na różnego rodzaju wydarzenia od 2012 roku. Moda na samoobsługowe automaty do zdjęć nazywane photobooth przywędrowała do nas z USA, gdzie biją rekordy popularności. W Polsce to nowy trend szybko zyskujący fanów. W swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje urządzeń:

Fotobudka to ostatnio także hit na weselach! Każdy z Gości może wykonać zdjęcie z Panią lub Panem Młodym, które od razu będzie mógł zabrać do domu. Dzięki naszym śmiesznym akcesoriom wykonane zdjęcia będą niepowtarzalne. Dodatkowo na każde wesele projektujmy specjalną ramkę z imionami Pary Młodej oraz datą ślubu. Nowożeńcy po przyjęciu otrzymują płytę CD ze wszystkimi zdjęciami oraz przygotowany przez Gości album, który na pewno będzie wspaniałą pamiątką z tego niezapomnianego wydarzenia.
Fotobudka to także skuteczne narzędzie marketingowe! Świetnie nadaje się na imprezy promocyjne. Jest połączeniem dobrej zabawy i skutecznej reklamy. Ustawiona na imprezie zrobi i wydrukuje zdjęcia Państwa Gości z dowolnym banerem reklamowym, które na długo po zakończeniu eventu będą przypominały miłe chwile i Państwa markę. Fotobudka służy także to promocji produktu przy użyciu portali społecznościowych, każdy po zrobieniu zdjęcia może je zamieścić na Facebooku lub przesłać na maila.

FOTOBUDKA,  Rozkręcamy Każda imprezę ! - film 1 FOTOBUDKA,  Rozkręcamy Każda imprezę ! - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta VIDEOTEX

Oferta nr 1

600zł/ Wypożyczenie

Pakiet STANDARD 1h 600zł
GOLD 2h 800zł
PREMIUM 3h 1000zł
BUSINESS do uzgodnienia

Opinie VIDEOTEX (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt VIDEOTEX

Nazwa firmy: VIDEOTEX
Imię i nazwisko: Mariusz Dembowski
Adres: Olesno, ul. Wachowska 6/10, 46-300, woj. opolskie
502-485...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2850
Zadzwoń
502-485...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie