FOTOBUDKA > Rozkręcamy Każda imprezę id:14511

Oferta
Dodaj do plannera

Nie masz pomysłu jak rozkręcić imprezę? Brakuje Ci wystrzałowej atrakcji? Fotobudka jest tym czego szukasz! Fotobudka to mobilne studio fotograficzne. Zapewnia rewelacyjną zabawę, potrafi rozkręcić każdą imprezę. Z fotobudką nie ma mowy o nudzie! Dodatkowo po imprezie zawsze mamy pamiątkę w postaci zdjęcia.
Nasza firma zajmuję się wynajmem fotobudek na różnego rodzaju wydarzenia od 2012 roku. Moda na samoobsługowe automaty do zdjęć nazywane photobooth przywędrowała do nas z USA, gdzie biją rekordy popularności. W Polsce to nowy trend szybko zyskujący fanów. W swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje urządzeń:

Fotobudka to ostatnio także hit na weselach! Każdy z Gości może wykonać zdjęcie z Panią lub Panem Młodym, które od razu będzie mógł zabrać do domu. Dzięki naszym śmiesznym akcesoriom wykonane zdjęcia będą niepowtarzalne. Dodatkowo na każde wesele projektujmy specjalną ramkę z imionami Pary Młodej oraz datą ślubu. Nowożeńcy po przyjęciu otrzymują płytę CD ze wszystkimi zdjęciami oraz przygotowany przez Gości album, który na pewno będzie wspaniałą pamiątką z tego niezapomnianego wydarzenia.
Fotobudka to także skuteczne narzędzie marketingowe! Świetnie nadaje się na imprezy promocyjne. Jest połączeniem dobrej zabawy i skutecznej reklamy. Ustawiona na imprezie zrobi i wydrukuje zdjęcia Państwa Gości z dowolnym banerem reklamowym, które na długo po zakończeniu eventu będą przypominały miłe chwile i Państwa markę. Fotobudka służy także to promocji produktu przy użyciu portali społecznościowych, każdy po zrobieniu zdjęcia może je zamieścić na Facebooku lub przesłać na maila.

Cennik

Orientacyjna cena: 600 PLN / Wypożyczenie

Pakiet STANDARD 1h 600zł
GOLD 2h 800zł
PREMIUM 3h 1000zł
BUSINESS do uzgodnienia

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

502-485...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:VIDEOTEX
Imię:Mariusz
Nazwisko:Dembowski
Województwo:opolskie
Miejscowość:Olesno
Kod:46-300
Adres:Wachowska 6/10
Data dodania: 25-03-2015
Liczba odwiedzin: 1125

Polecamy

Nowe ogłoszenia