Zobacz zdjęcia (5)
Fotobudka Samowyzwalacz, Pogorzel - zdjęcie 1
Fotobudka Samowyzwalacz, Pogorzel - zdjęcie 2 Fotobudka Samowyzwalacz, Pogorzel - zdjęcie 3 Fotobudka Samowyzwalacz, Pogorzel - zdjęcie 4 Fotobudka Samowyzwalacz, Pogorzel - zdjęcie 5
1 / 5

Fotobudka Samowyzwalacz id:37216

Pogorzel, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Nasza fotobudka może działać w trybie klasycznym - z wykorzystaniem standardowego tła fotograficznego dostosowanego do charakteru i stylu Państwa imprezy.


Drugą możliwością jest wykorzystanie nowoczesnej technologii Green Screen, w której zielone tło fotograficzne zastępowane jest dowolnym obrazem. Technologia ta daje niesamowite możliwości. W jednej chwili możecie się Państwo znaleźć np. w górach, na plaży z palmami, pod wieżą Eiffla lub w dowolnie wybranym miejscu uzyskując niezwykle naturalne efekty.Gadżety którymi dysponujemy to śmieszne rekwizyty w postaci peruk, masek, okularów, nakryć głowy, dzięki czemu nie musicie się Państwo martwić, że Wasze zdjęcia będą nudne.
Istnieje również możliwość przygotowania gadżetów spersonalizowanych.


Nasza fotobudka drukuje zdjęcia w formacie standardowych pasków w wymiarach 5x15 cm oraz w formacie pocztówki o wymiarze 10x15 cm.
Zdjęcia możemy urozmaicić dowolnym napisem lub logiem.
Podczas imprezy do Państwa dyspozycji pozostaje animator, który zadba o właściwe
funkcjonowanie urządzenia oraz zaoferuje pomoc w doborze gadżetów.
Po zakończonej imprezie otrzymują Państwo dodatkowo zdjęcia w wersji elektronicznej na nośniku pendrive lub link do galerii chronionej hasłem.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Pogorzel, , 05-430, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 964

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie