Fotobudka, Taniec w chmurach, Ciężki dym id:42046

Nałęczów, lubelskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

FOTOBUDKA, super gratisy w cenie usługi :)

Oferuje wynajem nowoczesnej fotobudki na Twoją imprezę. Wynajmujemy na wesela, urodziny, eventy, dożynki, festiwale, spotkania firmowe itp. Wspaniała zabawa dla gości i świetna pamiątka z imprezy.

W cenie usługi otrzymujecie:

- Największy wybór gadżetów i przebrań
- Nie limitowana ilość drukowanych zdjęć
- Nazwa lub logo twojej firmy w tle lub dowolny napis czy grafika
- Zdjęcia na nośniku fizycznym i online
- Księga gości z wpisami i zdjęciami, w pakiecie od 2 godzin
- Zdjęcia wysokiej jakości wykonane aparatem Canon
- Ponad 400 gotowych szablonów na każdą okazję oraz możliwość
zaprojektowania własnego
- Profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowana osoba do obsługi

Cena za pierwszą godzinę 450zł, każda kolejna 150zł

PIERWSZY TANIEC W CHMURACH

Jeśli planujecie ślub i wesele zapewne nie zabraknie też pierwszego tańca. Jeśli chcecie zachwycić swoich gości i uatrakcyjnić wasz pierwszy taniec na weselu pięknymi obłokami, kłębiącymi się wokół was do wysokości kolan to dobrze trafiliście.
Posiadam dużą profesjonalną wytwornicę ciężkiego dymu, która zapewnia wytworzenie obfitych i gęstych obłoków nawet do pięciu minut na powierzchni kilkudziesięciu metrów kwadratowych. Posiadam też odpowiednie profesjonalne oświetlenie do podświetlenia wytworzonych obłoków, co daje wspaniały efekt. Zapraszam do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty.

Cena usługi 400zł

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Fotobudka

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).
Zobacz wszystkie kategorie