Zobacz zdjęcia (3)
FotoBudka 007 oraz NOWOŚĆ FotoLustro 007, Racibórz - zdjęcie 1
FotoBudka 007 oraz NOWOŚĆ FotoLustro 007, Racibórz - zdjęcie 2 FotoBudka 007 oraz NOWOŚĆ FotoLustro 007, Racibórz - zdjęcie 3
1 / 3

FotoBudka 007 oraz NOWOŚĆ FotoLustro 007 id:14630

450 zł / Pokaz
Racibórz, śląskie
(2)
Dodaj opinię
668-832...

O nas

FotoBudka 007- W naszej ofercie mamy fotobudke w bardzo dobrej jakośći zdjęć kilkaset różnych grafik zdjęć klasyfikuje nas w najwyżej klasyfikowaniu najmu tego sprzętu wychodzimy na przeciw klienta i robimy Sesje specjalnie dla Par młodych z ekskluzywnymi maskami Weneckimi Dodatkowym atutem Fotobudki jest Nowość lampa UV Mamy około 120 wesel rocznie Dodatkowo Jezst możliwość najmu fotobudki na czerwonym Dywanie łącznie ze złotymi słupkami odgradzającymi. Sprawdz nasze opinie na fb: FotoBudka007

FotoLustro 007 - Najnowszy sprzęt naszej firmy to właśnie Selfie Mirror czyli FotoLustro, mamy piękne 60-calowe lustro z którego wychodzą animacje każde inne do zdjęć Dodatkowo atrakcją jest że FotoLustro mówi do osób robiących sobie Selfie :-) FotoLustro jest ekskluzywne ze złotą ramą która jest podświetlana ledami cyfrowymi / animacje również na najwyższym poziomie stworzone przez grafików Disneylandu z Paryża. Jedyne takie animacje stworzone dla naszej firmy.
FotoLustro elegancko wygląda na czerwonym dywanie - osoby chętnie robią zdjęcia ,a album który jest prowadzony przez naszą firme doskonale sprawdza sie wklejaniem zdjęć do księgi.
Zapraszamy do Współpracy zaufaj Naszej firmie ,Gwarantujemy świetnej zabawe wybierając naszą firme i najlepszą jakość.

Zarezerwuj termin już dziś!

Oferta FotoBudka007

Oferta nr 1

450zł/ Pokaz

Pytaj o rabat !!!
Więcej na stronie internetowej

Opinie FotoBudka007 (2)

Dodaj opinię
FotoBudka 007 oraz NOWOŚĆ FotoLustro 007 id:14630
Średnia ocen: 3,60 / 5 z 2 opinii
3,60
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-05-2018
Ruda Śląska
Data dodania: 20-06-2018

Fachowa obsługa, świetny kontakt. Postawiliśmy na fotolustro - świetna sprawa ,nie dość, że możesz wydrukować tyle odbitek ile ludzi na zdjęciu, to możesz z większą ilością osób zrobić sobie zdjęcie jednocześnie. Nie żałujemy wyboru, i wszystkim polecamy. Album w którym wklejali zdjęcia znajomi jest super pamiątką!

M
Marta i Łukasz
2.20
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Dziergowice
Data dodania: 27-08-2021

Nie polecam
Firma niepoważna, nie respektuje zapisów umowy, po zapłacie o wszystko trzeba się dopraszać, upominać.
Na początku wszystko wyglądało obiecująco, niezła cena, dobry kontakt, w cenie z fotolustrem miały być długopisy/mazaki/klej, księga gości.
W dniu wesela okazało się, ze w cenie był 1 długopis i 1 klej - klej nie wystarczył, kolezanka wyciągnęła wsuwki z fryzury i użyła ich, żeby zdjęcia się trzymały.
Kolejna sprawa - zdecydowaliśmy się użyć własnej, personalizowanej księgi. Pan o tym wiedział, wiedział tez, ze księgę, która zgodnie z umowa była nam należna chcemy dostać. Po otrzymaniu pieniędzy za usługę, szybko zniknął. Później stwierdził, ze zapomniał jej zostawić, jeszcze później (ok.1,5miesiaca) napisał, ze nie zostawił, bo jakby leżały dwie na stole, goście nie wiedzieliby do której wklejać zdjęcia…
Kilkakrotnie prosiłam o wysłanie nam tej księgi, ostatecznie, prawie 2 miesiące po weselu do drzwi zapukał kurier - przesyłka za pobraniem. Nie przyjęłam przesyłki, uważam ze to wina usługodawcy i to On powinien dostarczyc księgę, żeby wypełnić wszystkie obowiązki z umowy - zapłatę otrzymał. Ostatecznie księgi nie dostaliśmy.
Problem był również ze zdjęciami po weselu - Pan twierdził, ze zdjęcia wysłał, jednak nie potrafił powiedzieć kiedy i na jakiego maila, nie posiadał tez żadnego dowodu potwierdzającego jego słowa. Po prawie dwóch miesiącach zdjęcia się znalazły.

Marcin
31-08-2021

Pani Marto!
Przyjeżdzając na Państwa wesele wieczorem, po dwóch wcześniejszych weselach zastałem w tym czasie pustą sale goście łącznie z Młodymi byli na sesji plenerowej na zewnątrz,wchodząć do holu gdzie miało stać fotolustro była już przygotowana księga gości z długopisem i klejem - Gdzie my używamy do naszych ksiąg tasiemek i markerów odpowiednich do czarnych kart!
Państwo mieli włąsną księge własny długopis i klej ! Wiec to stanowisko Państwo Sami sobie przygotowali do niczego nie ingerowałem - żal powinniście mieć do Siebie!
Przed rozłożeniem FotoLustra PERSONEL tej restauracji zapytał sie mnie czy znam Państwa młodych odpowiedziałem - NIE Pani tylko powiedziała bym nie podpadł Pani młodej Bo robi ze wszystkiego problemy Uśmiechnąłem się i nic nie odpowiedziałem.
W trakcie pracy FotoLustra byłem do godzin nocnych,pewne pary wyszły z sali akurat była jakaś zabawa, i rozmawiając słysze dość głośno jak oczerniają samą Panią Młodą ,że jest aroganckaka kim to nie jest i podobne teksty. Zbyłem to bo nie znam i nie oceaniam, jedynie stwierdziłem że goście pewnie ze strony Pana młodego i niezbyt przypadła im Pani Marta
Kolejna kwestia uciekł z imprezy?
Pani Marto ja z 15 minut po zakończeniu pracy fotolustra rozmawiałem z parą, która była zainteresowana usługą lustra z Waszej imprezy przy wejsciu, a Pani sugeruje że uciekłem,czy Pani widzi co Pani pisze???
Ocena 2,20
Bo nie dostarczyłem księgi gości ,którą miałem i zapomniałem Państwu zostawić ???
Przeciez to Pani pisała że Póżniej Państwa nie ma bo jedziecie na urlop a księga bez problemu miała być dowieziona do Kedzieżyna Kożla
Na samym końcu imprezy Pani z personelu,zapytała sie czy był z Panią młodą problem Powiedziałem że żaden bo tak było,Pani sie uśmiechneła i powiedziała ,a my sie musimy jeszcze męczyć,że mało takich klięntek mają.
Po tym czasie stwierdzam że goście wzorowo sie bawili i kilku nawet bylo bardzo podekscytowanych co za sprzęt i jak motywuje do robienia zdjęć,ale jak to w życiu bywa dasz palec wezmą rękę.
Pozdrawiam Panią Marte!

Kontakt FotoBudka007

Nazwa firmy: FotoBudka007
Imię: Marcin 
Adres: Racibórz, ul. Żorska 28/3, 47-400, woj. śląskie
668-832...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2904
Zadzwoń
668-832...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie