Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

FotoBudka 007 oraz NOWOŚĆ FotoLustro 007 id:14630

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Racibórz, śląskie
Data dodania: 08-04-2015
Liczba odwiedzin: 754

Oferta

Do najpiękniejszych chwil w życiu na pewno większość z nas zaliczy wesele, studniówkę, czy nawet urodziny. Niestety te dni szybko mijają, a chciałoby się je przeżywać chociaż o parę chwil dłużej. Istnieje takie urządzenie, które nie jest wehikułem czasu ale zatrzymuje na zawsze piękne chwile. Jeśli myślisz, że to niemożliwe musisz poznać Fotobudkę!
Dzięki niej na zawsze uwiecznisz jedne z najpiekniejszych chwil w Twoim życiu.Co niezwykłego niesie ze sobą zabawa w FotoBudce 007? Ludzie z wielką sympatią i uśmiechem wspominają chwile tutaj spędzone, które są później utrwalone w formie zdjęć, a fotki układają się w zabawne show dzięki gadżetom, jakie oferuje stoisko do spontanicznych zdjęć: to kapelusze, kolorowe peruki, maski, okulary czy boa z piór, naszyjniki hawajskie, wąsy i wiele innych ciekawych rozbawiających gadżetów. FotoBudka 007 robi zdjęcia dla Ciebie i Twojego przyjaciela w wymiarze 5x15.

FotoBudka 007 wprowadzi do każdej imprezy ogromną dawkę śmiechu i radości. Zdjęcia z fotobudki drukują się natychmiast, co jest kluczowym elementem zabawy. Prawdziwą historię wyjątkowej imprezy opowiadają zdjęcia, na których goście się bawią.

Fotobudka 007 na imprezę to sprawdzony pomysł na skuteczne rozkręcenie nawet najbardziej sztywnego przyjęcia! Podczas imprezy urodzinowej może sprawić dzieciakom i młodzieży frajdę na wiele godzin, a podczas wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego uwiecznić na fotografiach świetną imprezę z przyjaciółmi w ostatni dzień narzeczeństwa. FotoBudka 007 to też świetny pomysł na imprezy firmowe, zwłaszcza integracyjne. Uwierzcie, że najbardziej ponury szef skusi się na kilka nieformalnych zdjęć ze swoimi pracownikami.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

FotoBudka 007 oraz NOWOŚĆ FotoLustro 007
Województwo:śląskie
Miejscowość:Racibórz
Kod:47-400

Nowe ogłoszenia