Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Fotograf Ślubny Dominik Cieśla..Wolne terminy 2017 i 2018 id:13848

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Dzierżoniów, dolnośląskie
Data dodania: 12-01-2015
Liczba odwiedzin: 980

Oferta

CO SFOTOGRAFUJĘ?

- przygotowania,
- błogosławieństwo,
- wszelkie bramy i wydarzenia w "międzyczasie",
- uroczystość zaślubin w kościele lub USC,
- powitanie na sali balowej,
- zabawę weselnej aż do oczepin włącznie (w tym zdjęć grupowych, aranżowanych),
- Was w plenerze w dowolnym dniu i dowolnych miejscach.


CO OTRZYMACIE?

Oddaję minimum 650 fotografii obrobionych artystycznie. W cenie, bez żadnych dodatkowych opłat, otrzymujecie również wszystkie fotografie, jakie wykonam tego dnia (ślub + wesele + sesja w plenerze). W praktyce jest ich około 1700-2800 (nie stawiam sobie specjalnie ograniczeń, wszystko zależy od tzw. okoliczności :) ). Jeśli spośród nich znajdziecie sobie jakieś, które ominąłem podczas selekcji, a są wartościowe - nie ma problemu – obrobię je dodatkowo również bez żadnych dopłat (jakiś czas trzymam jeszcze robocze pliki na dysku, także bez problemu :)). Dodatkowo, otrzymujecie album zdjęć formatu 15x21cm (papier połysk/mat/jedwab) oraz 3 zdjęcia w większym formacie (30x40cm), w cenie usługi.

Wszystkie fotografie oddaję na płytach DVD (3 kopie z najwyższej jakości nadrukiem, w etui) w trzech katalogach: w pierwszym – zdjęcia obrobione, w drugim – obrobione i przygotowane do wydruku w zakładzie (odpowiedni format, np.15x21cm), a w trzecim – wszystkie razem (tak, jak „wyszły” z aparatu). Kwestia opcjonalna to dodatkowe albumy lub fotoksiążka – tutaj zawsze umawiam się z Parami.

Przy rezerwacji terminu w 2017 lub 2018 z pakietem albumów – SESJA NARZECZEŃSKA W CENIE :).


BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWO...

Jeśli chodzi o czas fotografowania – zaczynam od przygotowań, o wyrazicie taką chęć. Szczegóły musielibyśmy ustalić (i oczywiście te szczegóły aż do samego wesela mogą się zmieniać – spokojnie i tak zawsze na kilka dni przed weselem kontaktuję się, aby zweryfikować informacje o szczegółach uroczystości, zawarte w umowie). Kończę już po oczepinach (około godziny 1 w nocy). Sesja plenerowa trwa zazwyczaj 3-5 godzin. W tym czasie robimy zdjęcia konsultując efekty i próbując różne opcje, dlatego spędzamy nad tym tyle czasu, ile będzie trzeba, aby efekty były takie, jak na stronie. Jak zapewne zauważyliście, nie dubluję miejsc fotografowanych, więc zawsze staram się bywać w innych miejscach tak, aby zdjęcia każdej pary były w jakiś sposób oryginalne (choć styl fotografowania się nie zmienia).

Wszystko to, co opisałem powyżej, w cenie 3500zł.
W PRZYPADKU ZAINTERESOWANIA/PYTAŃ/NIEJASNOŚCI/PROP OZYCJI - ZAPRASZAM DO KONTAKTU :) Do zobaczenia u WAS :)

W miesiącach: PAŹDZIERNIK, LISTOPAD I GRUDZIEŃ zniżka 200zł!

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Fotograf Ślubny Dominik Cieśla..Wolne terminy 2017 i 2018
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Dzierżoniów
Kod:58-200

Nowe ogłoszenia