Dominik Cieśla Fotograf

od 3500 do 4000 zł
Dzierżoniów, dolnośląskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

Cena za fotografowanie w dniu zaślubin (od przygotowań aż po oczepiny włącznie) oraz sesję zdjęciową poślubną w innym dniu to koszt 4000zł (do oczepin włącznie). Koszt przejazdu w dniu ślubu jest wliczony. Koszt przejazdu w dniu pleneru to 60zł/100km, chyba, że sesję wykonamy tu, w moich okolicach (Dolny Śląsk: Wrocław, Dzierżoniów, Pieszyce, Rościszów, Walim: góry, lasy, przełęcze - widoki mega) - wtedy koszt przejazdu jest już wliczony w cenę. Pytanie: jaki klimat lubicie? :) Cena bez sesji plenerowej (za to około 30min. sesja w pobliżu sali, jeśli oczywiście nie będzie padać :) ) i do oczepin włącznie to 3500zł. Możemy modyfikować w rozsądnym zakresie, jednak 99,9% moich reportaży to do oczepin włącznie i z sesją plenerową w innym dniu. Efekty muszą być ‘wow’ (i mam nadzieję, że są :) ). Na tym się skupiam :).
***CO ODDAM...
W tej cenie oddaję min. 650 fotografii poddanych obróbce w takim stylu, jaki macie okazję obejrzeć na mojej stronie.
Wszystkie fotografie oddaję na pendrive'ie (1szt., w ładnym boxie, tym samym, w którym otrzymacie odbitki), w dwóch katalogach: w pierwszym – zdjęcia poddane obróbce (maksymalna rozdzielczość), w drugim – poddane obróbce i przygotowane do wydruku w fotolabie (odpowiedni format, np.15x23cm).
Dodatkowo, 100 odbitek formatu 15x23 w drewnianym boxie (tym, w którym jest przegroda na pendrive). Wszystkie fotografie do wywołania na papier selekcjonujecie Wy (ja mógłbym wybrać zdjęcia kierując się własnym, nie zawsze zgodnym z Waszym, gustem).

Dodatkową opcją jest album zdjęć. Jego koszt to 450zł. Zdjęcia w albumie są wklejane na karty (zdjęcia formatu 15x23cm), chyba, że wybierzecie fotoksiążkę. Kwestia do ustalenia.

Dodam, że jeśli dojdzie do podpisania umowy na wykonanie fotoreportażu z sesją plenerową wraz z 2 dodatkowymi albumami (łączny koszt powiększony o 900zł), sesję narzeczeńską otrzymujecie GRATIS. Dodam, że jest to dobra okazja, aby obyć się z obiektywem, poznać się trochę, zdobyć parę dobrych kadrów. Wiele par korzysta z tej opcji, gdyż dodatkowe albumy to forma prezentu dla rodziców lub świadków.
Cena przejazdu podczas sesji plenerowej jest taka, jak podałem wyżej, chyba, że odbędzie się to w naszym rejonie (Wrocław i okolice oraz pobliskie góry).

***CZAS FOTOGRAFOWANIA
Zaczynam od przygotowań - wiadomo. Szczegóły musielibyśmy ustalić (i oczywiście te szczegóły aż do samego wesela mogą się zmieniać –zawsze, na kilka dni przed weselem, kontaktuję się, aby zweryfikować informacje o szczegółach uroczystości, zawarte w umowie). Kończę już po oczepinach (około 1 w nocy). Sesja plenerowa odbywa się w innym dniu i pozostaje kwestią dogadania. Czas jej trwania to 4-5h. W tym czasie robimy zdjęcia konsultując efekty i próbując różne opcje, dlatego nad ujęciami spędzamy tyle czasu, ile trzeba, aby efekty były takie, jak na stronie. Miejsca do fotografowania? Na pewno będę szukał, gdyż lubię nowe, nietypowe miejsca, więc staram się nie dublować miejsc podczas sesji plenerowych :) . Efekty można zaobserwować :). Oczywiście, jestem otwarty na sugestie.

***DODATKOWE INFO...
Tytułem uzupełnienia: fotografuję lustrzanką pełnoklatkową z równoległym zapisem zdjęć na dwie karty pamięci (CANON EOS R6 + CANON EOS 5D Mark IV + bardzo jasne obiektywy najwyższej klasy). Pozwala to chronić Wasze zdjęcia przed zniknięciem w przypadku uszkodzenia karty pamięci (bardzo ważne jest dla mnie minimalizowanie ryzyka). Korzystam z bezprzewodowego systemu wyzwalania lamp dla ciekawych efektów podczas zabawy weselnej.
Zdjęcia zabezpieczam na kilku dyskach, aby uniknąć problemów podczas awarii sprzętu komputerowego.
Posiadam pozwolenie/zaświadczenie o odbytym kursie na temat fotografowania podczas uroczystości liturgicznych. Kurs przeprowadzony został przez Kurię Biskupią w Świdnicy.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeśli lubicie zdjęcia w ciepłej tonacji, nakierowane na emocje, widoczne uczucia, a dodatkowo okraszone profesjonalizmem, dobrą poradą w dniu ślubu (tak, służę pomocą i wiedzą nabytą podczas wielu lat pracy w charakterze fotografa ślubnego), moja oferta może być dla Was interesująca. Podstawą jest jednak to, aby obejrzeć zdjęcia. Jeśli mój styl do Was przemawia, mamy wspólny mianownik.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Fotoreportaż w dniu ślubu obejmuje ok.13h pracy, a sesja zdjęciowa w plenerze 3-5h. Podczas sesji plenerowej szukamy miejsc, najlepszego światła i to tak naprawdę determinuje czas jej trwania.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

- fotoreportaż w dniu ślubu
- sesja zdjęciowa w plenerze, w dowolnym dniu (do ustalenia, a w przypadku załamania warunków pogodowych - ustalenie innego terminu)
- album zdjęć + pendrive (ze zdjęciami w max. rozdzielczości) lub drewniana skrzyneczka z odbitkami + pendrive

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Pierwszy ślub sfotografowałem w 2010 roku, jednak profesjonalnie moja przygoda rozpoczęła się w 2012 roku. Od tamtej pory sfotografowałem ponad 200 ślubów.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Profesjonalną fotografią ślubną zajmuję się od 2012, czyli mam za sobą 10 pełnych sezonów. W tym czasie sfotografowałem ponad 200 ślubów i wesel, nie wspominając o krótkich zleceniach podczas ślubów cywilnych.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubię ludzi i towarzyszące im emocje. Jako ekstrawertyk uwielbiam interakcję, żarty, świetną atmosferę. Tak, abym po oczepinach wręcz nie chciał wychodzić. Uwielbiam :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Aparaty, na których pracuję, to:
- Canon EOS R6,
- Canon EOS 5D Mark IV
Używam tylko i wyłącznie aparatów z dwoma slotami na kartę, z równoległym zapisem, aby zwiększyć bezpieczeństwo zapisanych zdjęć i uchronić materiał przed utratą w przypadku awarii kart pamięci).
Obiektywy, które używam, to:
- Canon EF 50/1.2L
- Canon EF 85/1.8
- Canon EF 70-200/2.8L
- Sigma 24/1.4 ART
- Sigma 35/1.4 ART
Lampy błyskowe:
- YN-968EX-RT x2
- YN-600EX-RTII
- Canon 430EXIII-RT
- Canon 430EXII

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiedni, wysokiej klasy sprzęt, powoduje, że nie jestem ograniczony, np. w warunkach słabego oświetlenia. Szybki i celny autofocus w każdych warunkach daje ogromny komfort. Pozostaje jeszcze jedna kwestia: zawsze zabieram ze sobą 2 aparaty. Podczas wielu lat fotografowania nie doświadczyłem awarii sprzętu, jednak w grę nie wchodzi ryzykowanie utraty materiału lub sytuacja, w której nie mam czym wykonać swojej pracy. To jest absolutna podstawa.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Odpowiedzialność za efekty pracy, zarówno podczas fotografowania, jak i obróbkę, ponoszę ja sam :)

Jak ubieramy się na wesele?

Ubiór jest schludny, estetyczny, stosowny do rangi wydarzenia, czyli czarne spodnie od garnituru, koszula, czasem marynarka. Obuwie nie sportowe, a dopasowane do reszty. Wszystko tak, jak być powinno.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Oprócz tego, że zdjęcia otrzymujecie na nośniku pendrive, nieodpłatnie przekazuję link do galerii zdjęć (rozdzielczość dopasowana do tej wymaganej przez Facebook, która też świetnie nadaje się, aby zamówić odbitki w fotolabie).

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Staram się nie przekraczać 3 miesięcy od daty ślubu.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, to podstawa. Dysponuję takim pozwoleniem, które nabyłem w wyniku szkolenia w Kurii Biskupiej w Świdnicy.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Przepis na idealne zdjęcie: głębia emocji, a jeśli dodatkowo światło zrobi swoją magię, z pewnością wykorzystam je w taki sposób, aby był efekt WOW :)

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Nie mam ulubionego momentu. W każdej części Waszego dnia jest tyle dobrego dla fotografa, że ciężko wyróżnić jedną. Luz przygotowań, wzruszenie podczas błogosławieństwa, magia ceremonii zaślubin, mega szczęście i szaleństwo podczas zabawy weselnej... I klimatyczne plenery.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście. Wszystko pozostaje do ustalenia: miejsce, plan zdjęć oraz dodatkowe koszty tej eskapady. Jest tyle pięknych miejsc... Marzenia należy realizować. I Wasze, i moje - fotograficzne :)

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Królują góry. Jeśli dodatkowo pojawimy się tam, gdzie jest jezioro/zbiornik/wodospad, uzupełnimy lasem, to mamy bogaty, urozmaicony efekt. Jestem zwolennikiem realizacji sesji plenerowej, w której przekroju znajdą się powyższe elementy.

Jaki jest styl naszej pracy?

Słowo trzyliterowe: LUZ. Wg moich klientów daje to duży spokój w dniu, który z reguły przynosi stres. To podstawa. Dodatkowo doświadczenie, które zdobyłem, daje mi swobodę działania i pewność. Wszystko to zauważyły moje pary. To duży plus mieć oparcie w kimś, kto zna od podszewki tematykę ślubną.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Nie przejmować się niczym. Wiedzieć, że coś może się nie udać (kwiaty podwiędną, balony popękają etc.). Bawić się, śmiać i pamiętać, że powtórki nie będzie :)

Języki obce, którymi się posługujemy.

Swobodnie operuję językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym (B2).

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Inspiracji szukam codziennie. Jej źródłem są zdjęcia ulubionych fotografów (nie tylko ślubnych) zamieszczane na Instagramie i FB. Ogrom energii do działania i inny pogląd na pewne sprawy związane z fotografowaniem dają warsztaty u najlepszych w branży. Konferencje takie jak Boring Workshop to koncentrat wiedzy, motywacji i inspiracji.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście. Podstawą jest dobra komunikacja i przejrzyste określenie zakresu usług.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie, gdyż posiadam wiele lamp błyskowych (podczas pracy na sali) i sprzęt najwyższej klasy (aparaty z bardzo wysokimi czułościami ISO oraz jasne obiektywy), który daje możliwość fotografowania w słabym świetle zastanym. Od przygotowań, przez ciemne kościoły (dzisiejsze aparaty to rewelacja).

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Spośród rzeczy materialnych? Cały sprzęt fotograficzny i komputer do obróbki (tylko czym bym go zasilał? :) )

Nasze pasje.

Fotografia, elektronika i od kilku lat PERFUMY. Jestem mega fanem i posiadam słuszną kolekcję.

Dominik Cieśla Fotograf
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Wrocław
Data dodania: 07-12-2018

Indywidualne podejście, pełen profesjonalizm, niesamowite oko do ujęć to główne cechy Dominika. Dzięki niemu zdjęcia z naszego ślubu, wesela i obu sesji idealnie wpisały się w klimat całej imprezy. Choć pogoda próbowała przeszkodzić nam w zdjęciach to Dominik udowodnił, że idealnie sprawdza się w każdych warunkach, w słońcu, deszczu, chmurach. Na zdjęciach ze ślubu widać emocje nasze i naszych gości, a te z sesji były dopracowane w każdym szczególe. Serdecznie polecam każdej parze poszukującej fotografa na swój wymarzony dzień, będziecie zachwyceni!

Nazwa firmy: Fotograf Ślubny Domnik Cieśla
NIP: 8821915822
Imię i nazwisko: Dominik Cieśla
Adres: Dzierżoniów, 58-200, woj. dolnośląskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 06:00 - 23:00 Wt: 06:00 - 23:00 Śr: 06:00 - 23:00 Cz: 06:00 - 23:00 Pt: 06:00 - 23:00 Sb: 06:00 - 23:00 Nd: 06:00 - 23:00
liczba odwiedzin: 3183

Wyjątkowe sale weselne w mieście Dzierżoniów

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy