Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Fotograf Ślubny Dominik Cieśla..Wolne terminy 2017 id:13848

Kontakt

Napisz wiadomość
Dzierżoniów, dolnośląskie
Data dodania: 12-01-2015
Liczba odwiedzin: 820

Oferta

To wielki zaszczyt, gdy para ludzi obdarza mnie zaufaniem w kwestii zobrazowania jednego z najbardziej radosnych dni w ich życiu. Jak ja widzę te chwile - macie okazję zobaczyć na moich fotografiach. Na nich zobaczycie radość, szczęście i tylko pozytywny klimat uroczystości zaślubin i przyjęcia weselnego, na którą zaprosiliście najbliższych. Jeżeli to chcielibyście wspominać z własnego najważniejszego dnia w życiu, zaproście mnie do współpracy.


CO SFOTOGRAFUJĘ?

- przygotowania,
- błogosławieństwo,
- wszelkie bramy i wydarzenia w "międzyczasie",
- uroczystość zaślubin w kościele lub USC,
- powitanie na sali balowej,
- zabawę weselnej aż do oczepin włącznie (w tym zdjęć grupowych, aranżowanych),
- Was w plenerze w dowolnym dniu i dowolnych miejscach.


CO OTRZYMACIE?

Ja oddaję Państwu około 450 fotografii obrobionych artystycznie. W cenie, bez żadnych dodatkowych opłat, otrzymujecie Państwo wszystkie fotografie, jakie wykonam tego dnia (ślub + wesele + sesja w plenerze). W praktyce jest ich około 1300-1800 (nie stawiam sobie specjalnie ograniczeń, wszystko zależy od tzw. okoliczności :) ). Jeśli spośród nich znajdziecie sobie jakieś, które ominąłem podczas selekcji, a są wartościowe - nie ma problemu – obrobię je dodatkowo również bez żadnych dopłat (jakiś czas trzymam jeszcze robocze pliki na dysku, także bez problemu :)). Dodatkowo, otrzymujecie Państwo album zdjęć formatu 15x21cm (papier połysk/mat/jedwab) oraz 2 zdjęcia grupowe w większym formacie (do ustalenia), w cenie usługi.

Wszystkie fotografie oddaję na płytach DVD (3 kopie z najwyższej jakości nadrukiem, w etui) w trzech katalogach: w pierwszym – zdjęcia obrobione, w drugim – obrobione i przygotowane do wydruku w zakładzie (odpowiedni format, np.15x21cm), a w trzecim – wszystkie razem (tak, jak „wyszły” z aparatu). Kwestia opcjonalna to dodatkowe albumy lub fotoksiążka – tutaj zawsze umawiam się z Parami.

Przy rezerwacji terminu w 2017 lub 2018 z pakietem albumów – SESJA NARZECZEŃSKA W CENIE :).


BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWO...

Jeśli chodzi o czas fotografowania – zaczynam od przygotowań, o ile Państwo/tylko Pani/tylko Pan wyrazicie taką chęć. Szczegóły musielibyśmy ustalić (i oczywiście te szczegóły aż do samego wesela mogą się zmieniać – spokojnie i tak zawsze na kilka dni przed weselem kontaktuję się, aby zweryfikować informacje o szczegółach uroczystości, zawarte w umowie). Kończę już po oczepinach (około godziny 1 w nocy). Sesja plenerowa trwa zazwyczaj 3-4 godziny. W tym czasie robimy zdjęcia konsultując efekty i próbując różne opcje, dlatego spędzamy nad tym tyle czasu, ile będzie trzeba, aby efekty były takie, jak na stronie. Jak zapewne Państwo zauważyliście, nie dubluję miejsc fotografowanych, więc zawsze staram się bywać w innych miejscach tak, aby zdjęcia każdej pary były w jakiś sposób oryginalne (choć styl fotografowania się nie zmienia).

Wszystko to, co opisałem powyżej, w cenie 2700zł.
W PRZYPADKU ZAINTERESOWANIA/PYTAŃ/NIEJASNOŚCI/PROP OZYCJI - ZAPRASZAM DO KONTAKTU :) Do zobaczenia u WAS :)

W miesiącach: PAŹDZIERNIK, LISTOPAD I GRUDZIEŃ zniżka 200zł!

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Fotograf Ślubny Dominik Cieśla..Wolne terminy 2017
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Dzierżoniów
Kod:58-200

Nowe ogłoszenia