Wasz fotograf slubny Fotograf Ślubny Mariusz Tomaszewski id:16099

Kontakt

Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 08-09-2015
Liczba odwiedzin: 158

Oferta

Witam Państwa na mojej stronie. Jestem doświadczonym fotografem ślubnym, który zapewni Wam bezpieczeństwo współpracy oraz zagwarantuje kreatywne spojrzenie. Moja specjalność to zdjęcia ślubne, które zachwycają nawet najbardziej wymagające Pary Młode. Stawiam na najwyższą jakość, estetykę i elegancję wykonywanych fotografii.

Jestem przekonany, że każda Para Młoda chce zachować w pamięci swój ślub i wesele, a ponad wszystko pragnie wspominać te magiczne momenty, przeglądając rodzinny album. Dokładam starań, aby moja praca zapewniła dokładnie takie efekty, jakich ode mnie oczekujecie. Przeprowadzając selekcję układam fotografie ślubne w opowieść o niezwykłym Dniu w Waszym życiu. Czuję odpowiedzialność za zdjęcia, które będą dla Was pamiątką na całe życie i dbamy by były wyjątkowe.

Pracuję głównie na terenie Warszawy. Stolica nie jest jednak jedynym miejscem, gdzie realizuję zlecenia. Chętnie podejmuję się nowych wyzwań. Jako fotograf doceniam świeżość nowych dla mnie miejsc i doskonale potrafię wykorzystać wszystkie ich atuty. Gwarantuję pełną satysfakcję.

Zapraszam – Mariusz Tomaszewski

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Wasz fotograf slubny Fotograf Ślubny Mariusz Tomaszewski
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia