Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Fotograf ślubny pakiecik - promocja id:21089

Kontakt

Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 23-05-2016
Liczba odwiedzin: 308

Oferta

Fotograf ślubny ma zadanie uchwycić w kadrze ulotne chwile jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu.
Witam
fotografia ślubna to dla mnie pasja, którą realizuję poprzez wykonywanie pięknych zdjęć. Ślub to niecodzienna, bardzo ważna uroczystość. Moja obecność jest „mało zauważalna” staram się nie przeszkadzać ale być tam gdzie dzieją się rzeczy kluczowe podczas Waszej uroczystości.
Niewątpliwie najważniejszy priorytet na moich zdjęciach ma Panna Młoda. Zajmuję się fotografią ślubną (komunie, chrzty) zaczynając od przygotowań, poprzez błogosławieństwo, uroczystość ślubną i zabawę weselną do godzin nocnych.
Zdjęcia wykonuję nikonami, obróbka program.
FOTO OFERTA
Wykonując reportaż Młoda Para otrzymuje:
Dobre zdjęcia 200 szt. po obróbce graficznej w programie oraz pozostałe zrobione - ok. 500 szt. (z pełnego reportażu). Dodatkowo 100 zdjęć 10x15 na profesjonalnym papierze foto. Ekstra prezentacja zdjęć z podkładem muz. z 300 - tu zdjęć, (film stworzony na podstawie zdjęć z wybranym podkładem muzycznym). Prezentacja idealna na duży TV.
Nadprogramowo mogę wykonać plener z Parą Młodą w wybranym dniu (już bez stresu) na dodatkowe życzenie, ewentualnie w dniu ślubu jak będzie ładny pejzaż np. przy sali weselnej itp. (Para Młoda, świadkowie i fotograf ok. 45 min.). Jeśli będziecie chcieli Państwo, abym sfotografowała Waszą uroczystość lub Waszych przyjaciół, to zapraszam do kontaktu ze mną w celu ustalenia daty i szczegółów. Zapraszam również na Śluby Last Minute w przypadku wolnego terminu dostosuję się do oczekiwań Pary Młodej. Fotografuję na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.
Posiadam pozwolenie na fotografowanie podczas uroczystości kościelnych, wydane przez Kurię Wrocławską.

Cena reportażu:

- od przygotowań, poprzez błogosławieństwo, uroczystość ślubną i zabawę weselną do godzin nocnych oraz sesja w dniu ślubu jak będzie ładny plener np. przy sali weselnej itp. (Para Młoda, świadkowie i fotograf ok. 45 min.) - (zdjęcia i prezentacja Full HD) 900 zł.

- od przygotowań, poprzez błogosławieństwo, uroczystość ślubną i zabawę weselną do 3 godzin również sesja w dniu ślubu jak będzie ładny plener np. przy sali weselnej itp. (Para Młoda, świadkowie i fotograf ok. 45 min.)- (zdjęcia i prezentacja Full HD) 800 zł.

- od rozpoczęcia uroczystości w Kościele lub USC do pierwszego tańca Pary Młodej - (zdjęcia i prezentacja Full HD) 700 zł.

Szybka realizacja.
Serdecznie zapraszam
Wrocław Zibi Foto

Zbigniew

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Fotograf ślubny pakiecik - promocja
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:50-540

Nowe ogłoszenia