Fotograf ślubny Paweł Ochociński - Kilka Chwil id:19465

Oferta
Dodaj do plannera

Witam,
jestem absolwentem szkoły artystycznej. Fotografuję śluby oraz inne imprezy okolicznościowe od 2011 roku, i chciałbym Państwu zaoferować moje usługi fotograficzne. Pomimo młodego wieku mam duże doświadczenie w tej branży co przekłada się na obraz ukazany na przykładowych zdjęciach z przekroju całej mojej kariery fotograficznej. W ofercie dla Państwa mam przygotowane 3 sugerowane opcje pakietowe, jednakże każdy ślub oraz para młoda jest niepowtarzalna, stąd moja oferta jest bardzo elastyczna, przystosowana pod potrzeby młodej pary.

Pakiet Podstawowy:
W ofercie fotografowanie ślubu, przyjęcia weselnego do 3 godzin od pierwszego tańca oraz pleneru ślubnego w dniu ślubu, łącznie nie mniej niż 300 zdjęć w formie cyfrowej na nośniku DVD po starannej obróbce graficznej, 2 kopie DVD.

Pakiet Standardowy:
W ofercie jest fotografowanie z przygotowań, fotografowanie błogosławieństwa, ślubu, przyjęcie weselne do oczepin włącznie oraz plener ślubny, łącznie nie mniej niż 450 zdjęć w formie cyfrowej na nośniku DVD po starannej obróbce graficznej, 4 kopie DVD.

Pakiet Premium Plus:
W ofercie jest fotografowanie z przygotowań, fotografowanie błogosławieństwa, ślubu, przyjęcie weselne do oczepin włącznie oraz plener ślubny w innym dniu, łącznie nie mniej niż 650 zdjęć w formie cyfrowej na nośniku DVD po obróbce graficznej, 6 kopii DVD oraz 2 albumy tradycyjne 50 zdjęć w rozmiarze 15x21cm.

Istnieje możliwość zamówienia opcji dodatkowych, takich jak:
- drugi fotograf
- tradycyjne albumy fotograficzne
- wydruki na płótnie(50x70cm)
- album fotograficzny wykonany technika tradycyjną, czyli zdjęcia wykonane aparatem analogowym 20 zdjęć w rozmiarze 15x21cm
- dodatkowa ilość kopii płyt DVD ze zdjęciam(dla każdej pary młodej projektuje indywidualną okładka albumu DVD oraz nadruku na płytę)
- sesja narzeczeńska

Istnieje możliwość kompleksowej obsługi, foto-video, współpracuję z absolwentami łódzkiej szkoły filmowej.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 900 PLN / całość

Podane pakiety są sugerowaną. Z doświadczenia wiem, że czasem Młoda para chciała być coś w ramach opcji dodatkowej, lub stworzyć własny pakiet usług. Rozpiętość cenowa sugerowanych pakietów to od 900 do 2000zł. Oczywiście przy pakiecie indywidualnym cennik dostosowywany jest indywidualnie.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Fotograf ślubny Paweł Ochociński - Kilka Chwil
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Bydgoszcz
Kod:85-791
Data dodania: 19-02-2016
Liczba odwiedzin: 278

Polecamy

Nowe ogłoszenia