Zdjęcia | Oferta

Fotograf ślubny Paweł Ochociński - Kilka Chwil id:19465

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 19-02-2016
Liczba odwiedzin: 484

Oferta

Witam,
jestem absolwentem szkoły artystycznej. Fotografuję śluby oraz inne imprezy okolicznościowe od 2011 roku, i chciałbym Państwu zaoferować moje usługi fotograficzne. Pomimo młodego wieku mam duże doświadczenie w tej branży co przekłada się na obraz ukazany na przykładowych zdjęciach z przekroju całej mojej kariery fotograficznej. W ofercie dla Państwa mam przygotowane 3 sugerowane opcje pakietowe, jednakże każdy ślub oraz para młoda jest niepowtarzalna, stąd moja oferta jest bardzo elastyczna, przystosowana pod potrzeby młodej pary.

Pakiet Podstawowy:
W ofercie fotografowanie ślubu, przyjęcia weselnego do 3 godzin od pierwszego tańca oraz pleneru ślubnego w dniu ślubu, łącznie nie mniej niż 300 zdjęć w formie cyfrowej na nośniku DVD po starannej obróbce graficznej, 2 kopie DVD.

Pakiet Standardowy:
W ofercie jest fotografowanie z przygotowań, fotografowanie błogosławieństwa, ślubu, przyjęcie weselne do oczepin włącznie oraz plener ślubny, łącznie nie mniej niż 450 zdjęć w formie cyfrowej na nośniku DVD po starannej obróbce graficznej, 4 kopie DVD.

Pakiet Premium Plus:
W ofercie jest fotografowanie z przygotowań, fotografowanie błogosławieństwa, ślubu, przyjęcie weselne do oczepin włącznie oraz plener ślubny w innym dniu, łącznie nie mniej niż 650 zdjęć w formie cyfrowej na nośniku DVD po obróbce graficznej, 6 kopii DVD oraz 2 albumy tradycyjne 50 zdjęć w rozmiarze 15x21cm.

Istnieje możliwość zamówienia opcji dodatkowych, takich jak:
- drugi fotograf
- tradycyjne albumy fotograficzne
- wydruki na płótnie(50x70cm)
- album fotograficzny wykonany technika tradycyjną, czyli zdjęcia wykonane aparatem analogowym 20 zdjęć w rozmiarze 15x21cm
- dodatkowa ilość kopii płyt DVD ze zdjęciam(dla każdej pary młodej projektuje indywidualną okładka albumu DVD oraz nadruku na płytę)
- sesja narzeczeńska

Istnieje możliwość kompleksowej obsługi, foto-video, współpracuję z absolwentami łódzkiej szkoły filmowej.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Dane kontaktowe

Fotograf ślubny Paweł Ochociński - Kilka Chwil
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Bydgoszcz
Kod:85-791

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.