Zobacz zdjęcia (15)
Fotograf Weselny, szybkie terminy, atrakcyjna cena, piękne zdjęcia, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 1
Fotograf Weselny, szybkie terminy, atrakcyjna cena, piękne zdjęcia, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 2 Fotograf Weselny, szybkie terminy, atrakcyjna cena, piękne zdjęcia, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 3 Fotograf Weselny, szybkie terminy, atrakcyjna cena, piękne zdjęcia, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 4 Fotograf Weselny, szybkie terminy, atrakcyjna cena, piękne zdjęcia, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 5
Fotograf Weselny, szybkie terminy, atrakcyjna cena, piękne zdjęcia, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 6
1 / 15

Fotograf Weselny, szybkie terminy, atrakcyjna cena, piękne zdjęcia id:54425

od 1000 do 5000 zł / wesele
Dąbrowa Górnicza, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie
533-680...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Witam Państwa serdecznie, bardzo mi miło że postanowiliście się Państwo zapoznać z moją ofertą. Na imię mam Kamil i prowadzę firmę fotograficzną Lux Pro Photos (łac. światło do zdjęć) w której jestem głównym fotografem i dobieram współpracowników w zależności od zlecenia. Zajmuję się zarówno fotografią jak i filmem.

Państwu chcę zaproponować swoje usługi podczas tego ważnego, niepowtarzalnego dnia. Robię to od wielu lat hobbystycznie, od kilku lat zawodowo. Doświadczenie i sprzęt pozwalają mi świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie. Oferta jaką mogę przedstawić w Internecie jest zazwyczaj bardzo ogólnikowa.

Uwielbiam spotkania z klientami, podczas nich najskuteczniej jestem w stanie określić Państwa potrzeby i przedstawić swoje propozycje. Choć najważniejszą rzeczą dla mnie jest fakt że możemy się poznać, a że chcę być tym który uwieczni najważniejszy (podobno ;) dzień waszego życia, dlatego warto się spotkać byście Państwo mogli nabrać do mnie chociażby tego podstawowego zaufania. Podczas takiego spotkania jestem w stanie przedstawić wiele aspektów ważnych by Wasz dzień wyglądał pięknie nie tylko na żywo ale również na zdjęciach oraz opowiedzieć trochę o tym, co robię by zdjęcia były ładne i bezpieczne po wykonaniu (wbrew pozorom ważna rzecz a nie wszyscy o to dbają).

Jest możliwość również spotkania online. Mam dostęp do kilku dodatkowych usług jak na przykład fotografia/film dronem. Albumy ze zdjęciami, personalizowane eleganckie pendrive, wywołanie zdjęć i inne.

Ceny u nas są bardzo atrakcyjne bo zaczynają się już od 1000 zł i mamy jeszcze dostępne na ten rok terminy!

Po więcej szczegółów zapraszam na stronę Internetową.

Oferta

Fotograf / Film Weselny

od 1000 do 5000zł/ wesele

Cena zależna od ustaleń z klientem. Podane widełki dotyczą usług świadczonych na terenie Polsk.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Kamil Lis
Adres: Dąbrowa Górnicza, ul. Jaśminowa 25c, 41-300, woj. śląskie
533-680...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 39
Zadzwoń
533-680...
Napisz

Popularne miasta w okolicy