Agencja Fotograficzna LuxPro Photos

od 2500 do 10000 zł
Dąbrowa Górnicza, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio
 • transmisja online

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów
 • 4 fotografów

O nas

Witaj w fascynującym świecie fotografii ślubnej! Pragnę przedstawić Ci grupę pasjonatów, którzy specjalizują się w uwiecznianiu najpiękniejszych chwil w życiu par młodych. Nasza ekipa to doświadczeni profesjonaliści, którzy mają na swoim koncie wiele lat pracy w branży i tysiące zachwycających zdjęć.

Nasze zdjęcia nie tylko oddają magię i emocje tego wyjątkowego dnia, ale także wyrażają indywidualność i piękno każdej pary. Uważamy, że każdy ślub jest unikalny i staramy się uchwycić autentyczność, radość i miłość, które przepływają w powietrzu w trakcie ceremonii i przyjęcia.

Posiadamy nie tylko niezwykłe umiejętności w zakresie fotografii, ale także dysponujemy najnowszym sprzętem i technologią, które pozwalają nam tworzyć arcydzieła obrazowe. Stale śledzimy najnowsze trendy w branży, szukając nowych inspiracji, aby dostarczyć naszym klientom najwyższej jakości usługi. Nasza oferta usług dodatkowych organizowanych zarówno podczas uroczystości jak i po niej jest niezwykle bogata.

Po uroczystości ślubnej nasza praca nie kończy się. Dbałość o detale i pełne zaangażowanie w proces edycji fotografii to dla nas priorytet. Oferujemy profesjonalną retusz oraz tworzenie albumów ślubnych, które będą nie tylko piękną pamiątką, ale także prawdziwym dziełem sztuki, godnym przekazania przyszłym pokoleniom.

Jesteśmy dumni z naszego wieloletniego doświadczenia i licznych pozytywnych opinii od naszych zadowolonych klientów. Naszym celem jest przekroczenie Waszych oczekiwań i sprawienie, że Wasze wspomnienia ze ślubu będą niezapomniane.

Jeśli poszukujesz grupy fotografów ślubnych, która z pasją, precyzją i profesjonalizmem zrealizuje Waszą wizję i uwieczni ten wyjątkowy dzień, to jesteśmy gotowi zrealizować Wasze marzenia. Skontaktuj się z nami, a razem stworzymy magiczną historię Waszego ślubu w pięknych i niepowtarzalnych kadrach.

Zapraszam na niezapomnianą podróż, która przeniesie was w świat miłości i emocji. Jako fotograf ślubny oferuję wam nie tylko zwykłe usługi, ale także wyjątkowe doświadczenia, których większość fotografów nie posiada w swojej ofercie.

Rozpoczynamy już od chwil przygotowań, a trwać możemy aż do oczepin lub dłużej, dostosowując się do waszych potrzeb i marzeń. Chcę uchwycić każdy magiczny moment waszego dnia, byście mogli do niego wracać z radością i wzruszeniem.

Film z wesela to nie tylko zapis wydarzeń, ale prawdziwa opowieść o waszej miłości. Przygotuję dla was również teledysk, który przypomni wam najważniejsze chwile w wyjątkowy sposób, jak w prawdziwym klipie muzycznym.

Sesja zdjęciowa w trakcie wesela to szansa na uwiecznienie spontanicznych emocji, radości i miłości, która wypełnia każdy kąt sali. Ale to nie koniec - ślubna sesja zdjęciowa w innym wybranym dniu pozwoli nam stworzyć magiczną atmosferę bez pośpiechu i ograniczeń.

Tworząc dla was album ze zdjęciami, dbam o każdy szczegół. Każda strona będzie opowieścią o waszej miłości, a pendrive ze zdjęciami, dopasowany wyglądem do albumu, będzie przechowywał wasze wspomnienia w eleganckiej formie.

Pragnę, abyście jak najszybciej mogli cieszyć się swoimi zdjęciami. Dlatego gwarantuję, że w ciągu maksymalnie 3 miesięcy otrzymacie pełen zestaw. A jeśli wybierzecie pakiety Max i Prestiż, już po 48 godzinach dostaniecie kilka wybranych fotografii, które pozwolą wam podzielić się pięknem waszego dnia.

Podczas wesela chcę zaskoczyć was i waszych gości. Projekcja zdjęć pary młodej oraz zdjęć z wesela w trakcie uroczystości weselnej, to wspaniała forma podziękowania dla waszych bliskich, którzy uczestniczą w waszym szczęściu.

Drukowane zdjęcia staną się nie tylko pamiątką, ale także dziełem sztuki, które będziecie mogli dotknąć i podziwiać przez lata.

Nie zapominam również o waszych gościach. Gadżety do zdjęć będą dostępne w trakcie wesela, zapewniając dodatkową radość i zabawę. A zdjęcia naklejki drukowane i rozdawane w trakcie wesela staną się niezapomnianym elementem integracji, który przetrwa jako piękna pamiątka dla was i waszych bliskich.

Chciałbym, aby każdy mógł uczestniczyć w waszym ślubie, nawet jeśli jest daleko. Dlatego oferuję streaming na żywo z perspektywy fotografa, który pozwoli waszym najbliższym obserwować wydarzenia.

Ale to nie wszystko! Fotobudka tradycyjna, fotobudka 360 stopni i fotolustro to dodatkowe atrakcje, które ożywią waszą imprezę i dostarczą niezapomnianych wspomnień.

Dla tych, którzy pragną jeszcze bardziej personalizowanej oprawy, oferuję indywidualny napis LED, który możecie zamontować na sali, aby dodatkowo podkreślić waszą miłość. Po uroczystości będziecie mogli go zabrać ze sobą jako pamiątkę.

Dodatkowo oferuję też usługę drukowania zdjęć w mieszkaniu/domu klienta bezpośrednio na ścianie co staje się integralną częścią waszej przestrzeni a dzięki temu wyjątkową pamiątką.

Zapraszam do podjęcia tej niezapomnianej podróży, pełnej miłości, emocji i piękna właśnie razem z nami - zespołem fotografów Lux Pro Photos.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przygotujcie się na niezapomniane doświadczenie, które zespołu fotografów ślubnych Lux Pro Photos dostarczy Wam pełne emocji wspomnienia na całe życie. Nasza pasja do fotografii połączona z miłością do miłości sprawia, że jesteśmy wyjątkowi.

Kiedy wybierzecie nasze usługi, wejście w nasz świat stanie się dla Was prawdziwą podróżą w krainę piękna. Każdy moment waszego wyjątkowego dnia zostanie uchwycony z niezwykłą dbałością o detal, uwieczniony w kadrach, które oddadzą całą moc emocji, jaką w sobie niosą.

Nasza misja polega na tym, abyście mogli w pełni oddać się magii Waszego ślubu, wiedząc, że każdy piękny moment, każdy uśmiech, wzruszenie i łza wzruszenia zostanie uwiecznione w niepowtarzalny sposób. To jest to, co robimy najlepiej - zamieniając Wasze chwile szczęścia w wieczne wspomnienia.

Zaangażowanie, jakim obdarzamy każde zlecenie, jest niezrównane. Jesteśmy obecni od samego początku, od przygotowań aż po oczepiny, by chronić każdą chwilę, by nie umknęła żadna iskra miłości. Nasza obecność jest dyskretna, ale nasze zdjęcia mówią głośno i wyraźnie o waszej miłości.

Jednak nasza oferta nie kończy się tylko na fotografii. Oferujemy Wam również filmy z Waszego wesela i teledyski, które przeniosą Was z powrotem do tych niesamowitych chwil. Album ze zdjęciami i pendrive zgodny z jego wyglądem to wspaniała pamiątka, która przechowa Wasze wspomnienia na zawsze.

Nasza praca nie kończy się oddaniem zdjęć - pragniemy, abyście mogli podzielić się tymi pięknymi chwilami z bliskimi. Dlatego oferujemy projekcję Waszych zdjęć podczas wesela, drukowane zdjęcia i gadżety dla Waszych gości, by mogli poczuć magię tego dnia w pełni.

Nie tylko uwieczniamy Wasz ślub, ale także dostarczamy Wam niesamowite doświadczenie. Fotobudka tradycyjna, fotobudka 360 stopni i fotolustro są dodatkowymi atrakcjami, które ożywią Waszą imprezę i zapewnią niezapomniane wspomnienia.

I na koniec, indywidualny napis LED, który będzie ozdobą Waszej sali i unikalnym symbolem Waszej miłości. Po uroczystości będziecie mogli go zabrać ze sobą jako pamiątkę, która zawsze będzie przypominać Wam o Waszym szczególnym dniu.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferta Lux Pro Photos wyróżnia się niepowtarzalnością i oryginalnością, które trudno znaleźć u innych fotografów. Nasze autorskie pomysły sprawiają, że nasze usługi są jedyny w swoim rodzaju.

Przekraczając granice tradycyjnej fotografii ślubnej, oferujemy kompleksowe podejście, które obejmuje nie tylko uwiecznienie Waszych najważniejszych chwil, ale także tworzenie niezapomnianych wspomnień i emocji.

Część z usług, które oferujemy, są naszymi własnymi pomysłami, czyniącymi naszą ofertę wyjątkową. Sesja zdjęciowa w trakcie wesela, ślubna sesja zdjęciowa w innym wybranym dniu, film z wesela, teledysk z wesela, projekcja zdjęć pary młodej i zdjęć z wesela w trakcie samego ślubu - to tylko kilka przykładów naszych autorskich rozwiązań, które dodają magicznego i osobistego dotyku do Waszych wspomnień.

Nie tylko zatrzymujemy piękno Waszych chwil, ale również oferujemy różnorodne opcje prezentacji. Album ze zdjęciami stworzony z miłością, pendrive dopasowany do jego wyglądu - każdy detal ma znaczenie. Szybki czas oddania zdjęć, maksymalnie 3 miesiące, a w niektórych pakietach nawet kilka zdjęć dostępnych już w ciągu 48 godzin, sprawia, że możecie cieszyć się Waszymi wspomnieniami niemal natychmiast.

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do fotografii. Gadżety dla Waszych gości, drukowane zdjęcia, a także świetna zabawa i pamiątka w postaci naklejek drukowanych podczas wesela - wszystko to stanowi dodatkowy element, który sprawi, że Wasze wydarzenie będzie niezapomniane.

Nieustannie poszukujemy nowych inspiracji, aby móc dostarczać Wam nie tylko usługi fotograficzne, ale również niesamowite doświadczenia. Nasze autorskie pomysły, takie jak fotobudka tradycyjna, fotobudka 360 stopni i fotolustro, wprowadzą element zabawy i interakcji na Wasze przyjęcie.

Jeśli szukacie czegoś unikalnego, czegoś więcej niż zwykłe fotografie, Lux Pro Photos jest tu, by spełnić Wasze marzenia. Nasza oferta to nie tylko usługi fotograficzne, to podróż emocjonalna, która pozostawi Was z pięknymi wspomnieniami na zawsze.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

W zespole Lux Pro Photos każdy fotograf to wyjątkowy artysta posiadający wiele indywidualnych osiągnięć i niezwykłe umiejętności. Razem tworzymy zgrany zespół, którego talent i pasja dają niesamowite możliwości.

Nasi fotografowie nie tylko doskonale opanowali sztukę fotografii, ale także stale rozwijają swoje umiejętności, poszukując nowych technik, inspiracji i trendów. Ich wieloletnie doświadczenie w branży pozwala im uchwycić najważniejsze momenty, emocje i detale, tworząc unikalne obrazy, które przekraczają granice zwykłej fotografii.

Każdy z naszych fotografów ma swoje własne stylizacje, perspektywy i wizje, co sprawia, że nasza oferta jest niezwykle różnorodna i dopasowana do Waszych indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, czy marzycie o romantycznych i klasycznych ujęciach, czy też preferujecie nowoczesne i artystyczne podejście, mamy odpowiedniego fotografa, który stworzy dla Was magię.

Nasza wspólna praca i wzajemne wsparcie pozwalają nam na ciągłe doskonalenie i podnoszenie jakości naszych usług. Razem tworzymy zespół, w którym każdy fotograf wnosi coś wyjątkowego, co sprawia, że nasze zdjęcia są pełne życia, emocji i piękna.

Dzięki naszym różnorodnym umiejętnościom, możemy zaoferować Wam szeroki zakres usług, od klasycznej fotografii ślubnej po kreatywne sesje plenerowe i artystyczne projekty. Nasze możliwości są praktycznie nieograniczone, a Wasze marzenia stają się naszym celem.

Wybierając Lux Pro Photos, macie pewność, że Wasze wspomnienia zostaną uchwycone przez zespół utalentowanych i pasjonowanych fotografów, którzy połączą swoje umiejętności, kreatywność i wrażliwość, aby stworzyć dla Was coś wyjątkowego. Jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie i uczynić Wasz dzień niezapomnianym, pełnym magii i piękna.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W Lux Pro Photos wiemy, że każde wesele i każda para młoda jest wyjątkowa. Dlatego nasza usługa fotografii ślubnej jest w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Rozumiemy, że każde wydarzenie ma swój unikalny charakter, a Wasze marzenia i oczekiwania są najważniejsze.

Współpracując z nami, dokładnie analizujemy Wasze preferencje, aby stworzyć harmonogram pracy, który idealnie pasuje do Waszych planów. Nie tylko towarzyszymy Wam w najważniejszych momentach dnia ślubu, ale również dostosowujemy się do Waszych preferencji dotyczących dni i godzin pracy.

Rozmawiamy z Wami, słuchamy Waszych potrzeb i uwzględniamy Wasze sugestie. Naszym celem jest zapewnienie Wam najwyższej jakości usług fotograficznych, które odzwierciedlają Waszą osobowość, styl i wyjątkowość.

Dzięki elastycznemu podejściu i indywidualnym ustaleniom, możemy zapewnić Wam spokój i pewność, że nasz zespół będzie obecny we właściwym miejscu i czasie, aby uwiecznić Wasze najpiękniejsze chwile.

Niezależnie od tego, czy planujecie ślub w tradycyjnym terminie, czy preferujecie nietypowy dzień lub wieczorny event, jesteśmy gotowi dostosować się do Waszych potrzeb. Nasze priorytety są zawsze skierowane na Wasze zadowolenie i spełnienie Waszych oczekiwań.

Wybierając Lux Pro Photos, możecie być pewni, że Wasze zdjęcia będą wykonane w dogodnym dla Was czasie, bez kompromisów. Nasze elastyczne podejście i skupienie na indywidualnych potrzebach sprawiają, że Wasze doświadczenie z nami jest wyjątkowe i satysfakcjonujące.

Dajcie nam znać, kiedy i gdzie Wasze wesele się odbędzie, a my dostosujemy się do Waszej wizji, aby uwiecznić Wasze wspomnienia w sposób, który przekracza Wasze oczekiwania.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Zapraszam na niezapomnianą podróż, która przeniesie was w świat miłości i emocji. Jako fotograf ślubny oferuję wam nie tylko zwykłe usługi, ale także wyjątkowe doświadczenia, których większość fotografów nie posiada w swojej ofercie.

Rozpoczynamy już od chwil przygotowań, a trwać możemy aż do oczepin, dostosowując się do waszych potrzeb i marzeń. Chcę uchwycić każdy magiczny moment waszego dnia, byście mogli do niego wracać z radością i wzruszeniem.

Film z wesela to nie tylko zapis wydarzeń, ale prawdziwa opowieść o waszej miłości. Przygotuję dla was również teledysk, który przypomni wam najważniejsze chwile w wyjątkowy sposób, jak w prawdziwym klipie muzycznym.

Sesja zdjęciowa w trakcie wesela to szansa na uwiecznienie spontanicznych emocji, radości i miłości, która wypełnia każdy kąt sali. Ale to nie koniec - ślubna sesja zdjęciowa w innym wybranym dniu pozwoli nam stworzyć magiczną atmosferę bez pośpiechu i ograniczeń.

Tworząc dla was album ze zdjęciami, dbam o każdy szczegół. Każda strona będzie opowieścią o waszej miłości, a pendrive ze zdjęciami, dopasowany wyglądem do albumu, będzie przechowywał wasze wspomnienia w eleganckiej formie.

Pragnę, abyście jak najszybciej mogli cieszyć się swoimi zdjęciami. Dlatego gwarantuję, że w ciągu maksymalnie 3 miesięcy otrzymacie pełen zestaw. A jeśli wybierzecie pakiety Max i Prestiż, już po 48 godzinach dostaniecie kilka wybranych fotografii, które pozwolą wam podzielić się pięknem waszego dnia.

Podczas wesela chcę zaskoczyć was i waszych gości. Projekcja zdjęć pary młodej oraz zdjęć z wesela, to wspaniała forma podziękowania dla waszych bliskich, którzy uczestniczą w waszym szczęściu. Drukowane zdjęcia staną się nie tylko pamiątką, ale także dziełem sztuki, które będziecie mogli dotknąć i podziwiać przez lata.

Nie zapominam również o waszych gościach. Gadżety do zdjęć będą dostępne w trakcie wesela, zapewniając dodatkową radość i zabawę. A zdjęcia naklejki drukowane na żywo staną się niezapomnianym elementem integracji, który przetrwa jako piękna pamiątka dla was i waszych bliskich.

Chciałbym, aby każdy mógł uczestniczyć w waszym ślubie, nawet jeśli jest daleko. Dlatego oferuję streaming na żywo, który pozwoli waszym najbliższym obserwować wydarzenia z perspektywy mojego obiektywu.

Ale to nie wszystko! Fotobudka tradycyjna, fotobudka 360 stopni i fotolustro to dodatkowe atrakcje, które ożywią waszą imprezę i dostarczą niezapomnianych wspomnień.

Dla tych, którzy pragną jeszcze bardziej personalizowanej oprawy, oferuję indywidualny napis LED, który możecie zamontować na sali, aby dodatkowo podkreślić waszą miłość. Po uroczystości będziecie mogli go zabrać ze sobą jako pamiątkę.

A na zakończenie, usługa drukowania zdjęć u Państwa w mieszkaniu lub domu na ścianie może być niepowtarzalną, wyjątkową pamiątką z tego dnia.

Razem stworzymy magiczne wspomnienia, które będą towarzyszyć wam przez całe życie. Zapraszam do podjęcia tej niezapomnianej podróży, pełnej miłości, emocji i piękna.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Filmy tworzone przez zespół Lux Pro Photos to nie tylko zwykłe nagrania, ale prawdziwe dzieła sztuki pełne emocji. Choć jako zespół pracujemy nad nimi od stosunkowo niedawna, nasza pasja, zapał i nieustanna dbałość o klienta są w stanie zapewnić Wam wyjątkową pamiątkę, która będzie odciskać się głęboko w Waszych sercach.

Każdy z naszych filmowców angażuje się w projekt z ogromnym zaangażowaniem, aby uchwycić najważniejsze momenty Waszego ślubu w sposób autentyczny i pełen emocji. Jesteśmy nieustannie poszukującymi artystami, którzy stawiają sobie za cel zanurzenie się w Waszej historii i oddanie jej w sposób unikalny i oryginalny.

Nasza kompleksowa usługa filmowa obejmuje nie tylko profesjonalne nagrania, ale również staranne montowanie materiału, dobór odpowiedniej muzyki i tworzenie płynnej narracji, która ożywia Waszą historię. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły i perfekcyjne dopasowanie do Waszych indywidualnych potrzeb są dla nas niezwykle istotne.

Wspólnie z Wami tworzymy filmy, które nie tylko oddają atmosferę Waszego ślubu, ale również przenoszą Was z powrotem do tych magicznych chwil. Każda łza wzruszenia, uśmiech czy emocja zostaną uwiecznione w sposób autentyczny i naturalny, abyście mogli wracać do nich przez lata.

Przy tworzeniu filmów ślubnych Lux Pro Photos stawiamy na niepowtarzalność i indywidualne podejście. Rozumiemy, że Wasza historia jest wyjątkowa, dlatego angażujemy się w nią w pełni, tworząc filmy, które oddają Waszą miłość, osobowość i niepowtarzalny styl.

Wybierając nasz zespół Lux Pro Photos, możecie być pewni, że otrzymacie nie tylko wyjątkowe filmy pełne emocji, ale również kompleksową i profesjonalną obsługę. Nasza pasja, zaangażowanie i dbałość o Was jako klientów są dla nas priorytetem, ponieważ chcemy dostarczyć Wam pamiątkę, która przekroczy Wasze oczekiwania i będzie cennym skarbem na zawsze.

Wierzymy, że filmy ślubne mają moc przenoszenia Was w czasie i przypominania o pięknie Waszego dnia. Dlatego oddajemy nasze serca i dusze w tworzenie tych filmów, abyście mogli cieszyć się nimi przez całe życie.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

W zespole Lux Pro Photos każdy z naszych fotografów ma bogate wieloletnie doświadczenie w fotografii ślubnej. Chociaż jako zespół jesteśmy nowi na portalu Wesele z Klasą, to gwarantujemy, że nasze umiejętności i profesjonalizm przekroczą Wasze oczekiwania.

Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu, jesteśmy w stanie uchwycić najważniejsze momenty Waszego wielkiego dnia w sposób autentyczny i pełen emocji. Nasze doświadczenie pozwala nam łatwo poruszać się w dynamicznych warunkach weselnych, aby złapać te magiczne chwile, które będą trwać wiecznie na Waszych zdjęciach.

Nie tylko oferujemy wysokiej jakości fotografie, ale także dodatkowe usługi, które urozmaicą Wasze doświadczenie. Jesteśmy pewni, że nasze usługi dodatkowe, takie jak projekcja zdjęć, drukowane zdjęcia, gadżety dla gości czy streaming na żywo wesela, dodadzą niepowtarzalnego charakteru i uczynią Wasze wspomnienia jeszcze bardziej wyjątkowymi.

W Lux Pro Photos stawiamy na pełną satysfakcję klienta. Naszym celem jest przekroczenie Waszych oczekiwań i dostarczenie Wam nie tylko pięknych zdjęć, ale również niezapomnianego doświadczenia. Gwarantujemy, że z nami otrzymacie usługi na najwyższym poziomie, które oddadzą prawdziwą esencję Waszego dnia ślubu.

Choć jesteśmy nowi na portalu Wesele z Klasą, to nasze umiejętności, zaangażowanie i entuzjazm są niezmienne. Niezależnie od tego, czy jesteście tradycyjną parą młodą, czy szukacie czegoś niekonwencjonalnego i oryginalnego, gwarantujemy, że będziemy pracować z pasją i zaangażowaniem, aby stworzyć dla Was niezapomniane zdjęcia i usługi, które spełnią Wasze marzenia.

Wybierając nasz zespół Lux Pro Photos, możecie być pewni, że otrzymacie nie tylko profesjonalizm i doświadczenie, ale także zaangażowanie i pasję, które przekładają się na wspaniałe zdjęcia. Będzie nam niezmiernie miło uwiecznić Waszą miłość i stworzyć trwałą pamiątkę Waszego wyjątkowego dnia.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Zespół Lux Pro Photos to pełen nadziei nowy skład fotografów, którzy jednak posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Jesteśmy pasjonatami fotografii i miłości do pięknych chwil, a nasza praca jest dla nas nie tylko zawodem, ale również sposobem na wyrażenie naszej kreatywności i emocji.

Choć jako zespół działamy od niedawna, każdy z naszych fotografów ma bogate portfolio i wiele osiągnięć na swoim koncie. Wspólnie tworzymy zgrany team, który doskonale rozumie potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Nasz nowy początek jest pełen nadziei i radości, ponieważ każde zlecenie fotograficzne traktujemy jako wyjątkową okazję do uwiecznienia Waszych najpiękniejszych chwil. Dzięki naszemu doświadczeniu i umiejętnościom, możemy stworzyć niezapomniane zdjęcia, które będą trwałą pamiątką na całe życie.

Jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie niesie za sobą nasz nowy zespół. Działamy z determinacją i zapałem, aby zapewnić Wam wysoką jakość usług fotograficznych i spełnić Wasze najskrytsze oczekiwania. Nasza praca jest dla nas pasją, dlatego podejmujemy każde wyzwanie z entuzjazmem i zaangażowaniem.

Cieszymy się, że możemy być częścią Waszego wyjątkowego dnia i uwiecznić wszystkie emocje, uśmiechy i wzruszenia. Naszą nadzieją jest stworzenie dla Was nie tylko pięknych zdjęć, ale również niezapomnianych wspomnień, które będziecie mogli dzielić się z bliskimi przez wiele lat.

Wierzymy, że nasza nowa droga jako zespół Lux Pro Photos przyniesie wiele wspaniałych możliwości i pozwoli nam rozwijać się jeszcze bardziej. Dzięki naszemu doświadczeniu i pasji, jesteśmy przekonani, że stworzymy dla Was niepowtarzalne i pełne magii fotografie, które przetrwają próbę czasu.

Z nadzieją patrzymy w przyszłość i nie możemy się doczekać, aby wspólnie z Wami tworzyć piękne historie w kadrach. Będziemy dążyć do doskonałości i cały czas podnosić nasze umiejętności, aby spełnić Wasze marzenia o idealnych zdjęciach ślubnych i nie tylko.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W naszej pracy nie tylko uwieczniamy chwile w kadrach, ale również kochamy współtworzyć emocje wraz z parą młodą i ich gośćmi. Nasza oferta nie ogranicza się tylko do tradycyjnej fotografii ślubnej, ale obejmuje również unikalne usługi, które dodają magii i radości Waszemu wyjątkowemu dniu.

Dzięki naszym dodatkowym usługom, takim jak fotobudki tradycyjne, fotobudki 360 stopni oraz fotolustro, tworzymy przestrzeń pełną zabawy i niezapomnianych momentów. To nie tylko idealna okazja dla Waszych gości, aby uwiecznić swoją radość, ale także sposób na integrację i stworzenie wspólnych wspomnień.

Współpracujemy z Wami, aby dostosować nasze usługi do Waszych indywidualnych potrzeb i preferencji. Chcemy, abyście czuli się komfortowo i swobodnie podczas sesji fotograficznych, a nasza obecność była dodatkowym źródłem radości i pozytywnej energii.

Nasz zespół fotografów ślubnych Lux Pro Photos nie tylko dokumentuje Wasz wyjątkowy dzień, ale staje się częścią tego wyjątkowego momentu. Nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie emocji w obrazach sprawiają, że każde zdjęcie staje się żywe i oddaje piękno i autentyczność Waszych chwil.

Niech nasze usługi staną się nie tylko częścią Waszej historii, ale również narzędziem do wyrażania miłości, radości i emocji. Razem z Wami chcemy tworzyć niezapomniane wspomnienia i pamiątki, które przetrwają przez lata, przekazując magię i wzruszenia Waszego wyjątkowego dnia.

Z nami fotografowanie ślubu to nie tylko zwykła usługa, to prawdziwa podróż pełna wzruszeń, uśmiechów i miłości. Dzięki naszym autorskim pomysłom i szerokiemu wachlarzowi usług, możemy stworzyć wyjątkową atmosferę, która sprawi, że Wasze zdjęcia staną się niepowtarzalne i pełne emocji.

Zapraszamy Was do odkrywania naszej oferty i dołączania do naszej pasji. Razem stworzymy niezapomniane wspomnienia, które będą trwałą pamiątką Waszego pięknego dnia.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Jesteśmy dumni z faktu, że pracujemy wyłącznie na najlepszych aparatach pełnoklatkowych renomowanych marek, takich jak Nikon, Sony i Canon. Dzięki temu możemy zapewnić Wam najwyższą jakość zdjęć, nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Wybierając aparaty pełnoklatkowe, mamy pewność, że każdy detal i emocja zostaną uchwycone w pełnej rozdzielczości i nieskazitelnej jakości. Bez względu na oświetlenie, atmosferę czy wyzwanie, nasze aparaty pozwalają nam stworzyć piękne i profesjonalne fotografie, które zachwycą Was i Waszych bliskich.

Dzięki naszemu zaangażowaniu w używanie tylko najlepszego sprzętu, możemy być pewni, że żaden moment nie umknie naszym obiektywom. Niezależnie od tego, czy jesteście na otwartej przestrzeni, wśród tłumu gości, czy w romantycznym wnętrzu, nasze aparaty są przygotowane, by uwiecznić każdy piękny szczegół Waszego dnia.

Jesteśmy świadomi, że Wasz ślub to wyjątkowy moment w życiu i dlatego dbamy o to, aby nasz sprzęt fotograficzny był na najwyższym poziomie. Chcemy dostarczyć Wam nie tylko zwykłe zdjęcia, ale prawdziwe dzieła sztuki, które będą przekraczać Wasze oczekiwania pod względem jakości i estetyki.

Dzięki naszym aparatom pełnoklatkowym jesteśmy w stanie zatrzymać czas i uwiecznić magię Waszego ślubu w najpiękniejszy sposób. To nasze zobowiązanie, aby dostarczyć Wam niezapomniane wspomnienia, które będą trwać przez całe życie.

Wybierając Lux Pro Photos, wybieracie zespół fotografów, którzy nie tylko mają pasję i talent, ale również inwestują w najlepszy sprzęt, aby dostarczyć Wam niezrównaną jakość zdjęć. Jesteśmy gotowi, by podjąć każde wyzwanie i uwiecznić Waszą miłość w pełnym blasku i detalu.

Zaufajcie nam i pozwólcie nam zatrzymać Wasze piękne chwile w obiektywie aparatów pełnoklatkowych. To nasza gwarancja, że dostaniecie zdjęcia, które przekroczą Wasze oczekiwania i będą w stanie odtworzyć atmosferę Waszego wyjątkowego dnia za każdym razem, gdy na nie spojrzycie.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Zaplecze techniczne dla fotografa ma ogromne znaczenie, szczególnie w przypadku fotografii ślubnej, gdzie zatrzymywanie ważnych i niepowtarzalnych momentów wymaga niezawodnego sprzętu. W Lux Pro Photos zdajemy sobie sprawę, że jakość aparatu ma kluczowe znaczenie dla ostatecznego rezultatu naszej pracy.

Aparaty pełnoklatkowe, którymi dysponujemy, wyróżniają się na tle innych, mniej zaawansowanych technologii. Dzięki większemu rozmiarowi matrycy i wyższej rozdzielczości, aparaty pełnoklatkowe pozwalają nam uzyskać wyjątkową jakość zdjęć. Detale są bardziej precyzyjne, kolory są głębsze i bardziej realistyczne, a zakres dynamiczny jest szerszy, co pozwala nam uchwycić pełnię emocji i piękna chwili.

Jednak nie tylko jakość zdjęć jest dla nas istotna. Bezpieczeństwo waszych zdjęć jest dla nas równie ważne. Dlatego korzystamy z aparatów wyposażonych w podwójne gniazda kart pamięci, które umożliwiają jednoczesne zapisywanie zdjęć na dwóch kartach. Dzięki temu mamy pewność, że żadne ujęcie nie zostanie utracone. Używamy kart sprawdzonych marek, takich jak Samsung czy Lexar, które są niezawodne i gwarantują bezpieczne przechowywanie waszych fotografii.

Wierzymy, że dbanie o zaplecze techniczne i bezpieczeństwo zdjęć to nieodłączna część naszej profesjonalnej usługi. Pozwala nam skoncentrować się na najważniejszym - uwiecznianiu niezwykłych momentów Waszego ślubu. Dzięki zaawansowanemu sprzętowi i dbałości o technologię, możemy zaoferować Wam wyjątkową jakość fotografii, która przetrwa przez lata i stanie się cenną pamiątką na całe życie.

Wybierając Lux Pro Photos, możecie być pewni, że korzystamy z najlepszego dostępnego zaplecza technicznego, które pozwala nam tworzyć zdjęcia najwyższej jakości i dbać o bezpieczeństwo Waszych wspomnień. Nasze aparaty pełnoklatkowe i system zapisu na dwóch kartach dają nam pewność, że żaden ważny moment nie umknie naszym obiektywom i że Wasze zdjęcia będą bezpieczne i niezawodne.

Jesteśmy zespołem, który wkłada serce w każde ujęcie, ale równie mocno dbamy o technologiczne aspekty naszej pracy. To połączenie pasji, zaangażowania i najlepszego sprzętu pozwala nam dostarczyć Wam niezapomniane, wysokiej jakości zdjęcia, które będziecie kochać i cieszyć się nimi przez lata.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W Lux Pro Photos stawiamy na elastyczność i dopasowanie się do potrzeb naszych klientów. W naszym standardowym pakiecie, zwykle pracuje jeden, maksymalnie dwóch doświadczonych fotografów, którzy są w stanie uwiecznić najważniejsze momenty Waszego ślubu.

Jednak w wyższych pakietach oferujemy nie tylko dodatkowego fotografa, ale także kamerzystę, którzy wzbogacają nasz zespół. Każdy z naszych fotografów ma swój unikalny styl i spojrzenie na tworzone kadry. Dzięki temu możemy uchwycić jeszcze więcej wyjątkowych chwil i stworzyć jeszcze bardziej różnorodną i bogatą wizję Waszego ślubu.

Czasami, dla niektórych wyjątkowych okazji lub interesujących lokalizacji, zachęcamy także innych fotografów z naszego zespołu do dołączenia do podstawowego zespołu pro bono. Jest to dla nich okazja do rozwoju i poszerzenia swojego portfolio, a dla Was to dodatkowa wartość i jeszcze większy wybór fantastycznych ujęć. Chętnie korzystamy z tej możliwości, szczególnie gdy uroczystość odbywa się w pięknym miejscu, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, lub gdy zlecenie jest dla nas wyjątkowo interesujące.

W Lux Pro Photos dążymy do tego, aby dostarczyć Wam kompleksową usługę fotograficzną, która spełnia Wasze oczekiwania. Niezależnie od wybranego pakietu, możecie być pewni, że zespół naszych fotografów i kamerzystów zadbają o uwiecznienie każdej niepowtarzalnej chwili Waszego ślubu, dostarczając Wam piękne wspomnienia, które będą cieszyć Was przez wiele lat.

Jak ubieramy się na wesele?

Na każdym weselu, gdy nasi fotografowie wkraczają na parkiet, są widoczni jak prawdziwe gwiazdy. Ubierają naszą firmową koszulę, która jest pełna charakteru, z logo, nazwą i adresem naszej strony internetowej. Ale to nie wszystko! Na tej koszuli, nieodłącznym elementem naszego stylu, jest napis "Fotograf" - bo chcemy, abyście od razu wiedzieli, z kim macie do czynienia.

Ale czymś, co dodaje naszym fotografom jeszcze większej elegancji i charakteru, jest biała muszka. To nasz wyjątkowy znak rozpoznawczy. Kiedy nasi fotografowie mają na sobie swoje czarne koszule i ta biała muszka, stają się niezwykle rozpoznawalni w tłumie. To jak symbol, że są gotowi uwiecznić wasze najpiękniejsze chwile.

Ta kombinacja czarnej koszuli z logo, napisem "Fotograf" i białej muszki, tworzy niepowtarzalny styl, który wyróżnia nasz zespół. To nie tylko strój, to wyraz naszej pasji i zaangażowania. Kiedy zobaczycie nas na weselu, wiecie, że właśnie zaczyna się niezapomniana podróż po emocjach i pięknie. Jesteśmy gotowi uwiecznić dla Was najważniejsze chwile tego wyjątkowego dnia i stworzyć niezwykłą pamiątkę, która będzie trwać wiecznie.

Tak więc, gdy zobaczycie naszych fotografów w ich firmowych koszulach z logo i napisem "Fotograf", oraz z białą muszką jako wyrazem naszego stylu, bądźcie pewni, że jesteście w dobrych rękach. Gotowi jesteśmy stworzyć dla Was wyjątkowe, pełne emocji i piękna wspomnienia, które przetrwają przez całe życie.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Dla naszej firmy Lux Pro Photos nie ma nic ważniejszego niż zapewnienie Wam wygodnego dostępu do Waszych pięknych zdjęć i filmów ślubnych. Dlatego też udostępniamy zazwyczaj materiały przez dysk Google - szybko, łatwo i wygodnie. Możecie je obejrzeć, pobierać i dzielić się nimi z bliskimi, w dowolnym czasie i miejscu.

Jednak doskonale rozumiemy, że niektóre momenty są tak wyjątkowe, że wymagają szczególnej uwagi i bezpieczeństwa. Dlatego, jeśli z jakiegoś powodu dysk Google nie spełnia Waszych potrzeb, jesteśmy gotowi dostarczyć filmy osobiście lub skorzystać z wysyłki. Wiemy, że czasami nie ma innego wyjścia i dla nas najważniejsze jest, abyście otrzymali Wasze pamiątki w jak najbezpieczniejszy i najbardziej satysfakcjonujący sposób.

Niezależnie od tego, jak dostarczymy Wam Wasze filmy, naszym celem jest zapewnienie Wam pełnej satysfakcji i radości z odkrywania tych pięknych chwil na nowo. Chcemy, abyście mogli cieszyć się nimi razem z bliskimi i przenieść się z powrotem do tych niezapomnianych chwil Waszego ślubu.

Dlatego też, niezależnie od sposobu dostarczenia materiałów, możecie być pewni, że zadbamy o to, abyście mieli je na wyciągnięcie ręki, zawsze gotowe do oglądania i dzielenia się nimi z innymi. Wasza satysfakcja i piękne wspomnienia są dla nas najważniejsze, dlatego nie szczędzimy wysiłków, aby zapewnić Wam najwyższą jakość usług i wygodę w korzystaniu z naszych materiałów.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Dla naszej firmy Lux Pro Photos nie ma nic ważniejszego niż zapewnienie Wam wygodnego dostępu do Waszych pięknych zdjęć i filmów ślubnych. Dlatego też udostępniamy zazwyczaj materiały przez dysk Google - szybko, łatwo i wygodnie. Możecie je obejrzeć, pobierać i dzielić się nimi z bliskimi, w dowolnym czasie i miejscu.

Jednak doskonale rozumiemy, że niektóre momenty są tak wyjątkowe, że wymagają szczególnej uwagi i bezpieczeństwa. Dlatego, jeśli z jakiegoś powodu dysk Google nie spełnia Waszych potrzeb, jesteśmy gotowi dostarczyć filmy osobiście lub skorzystać z wysyłki. Wiemy, że czasami nie ma innego wyjścia i dla nas najważniejsze jest, abyście otrzymali Wasze pamiątki w jak najbezpieczniejszy i najbardziej satysfakcjonujący sposób.

Niezależnie od tego, jak dostarczymy Wam Wasze filmy, naszym celem jest zapewnienie Wam pełnej satysfakcji i radości z odkrywania tych pięknych chwil na nowo. Chcemy, abyście mogli cieszyć się nimi razem z bliskimi i przenieść się z powrotem do tych niezapomnianych chwil Waszego ślubu.

Dlatego też, niezależnie od sposobu dostarczenia materiałów, możecie być pewni, że zadbamy o to, abyście mieli je na wyciągnięcie ręki, zawsze gotowe do oglądania i dzielenia się nimi z innymi. Wasza satysfakcja i piękne wspomnienia są dla nas najważniejsze, dlatego nie szczędzimy wysiłków, aby zapewnić Wam najwyższą jakość usług i wygodę w korzystaniu z naszych materiałów.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

W Lux Pro Photos zdajemy sobie sprawę, jak niecierpliwie czekacie na Wasze piękne zdjęcia ślubne i filmy. Dlatego staramy się być jak najszybsi w procesie dostarczania Waszych materiałów, nie tracąc przy tym najmniejszej jakości.

W ramach naszego standardowego pakietu, materiały są dostarczane maksymalnie w ciągu 3 miesięcy. Wiemy, że ten czas może wydawać się długi, ale zapewniamy Wam, że każde zdjęcie i film są starannie wyselekcjonowane, edytowane i dopracowane, abyście otrzymali pamiątki, które będą w pełni oddawać magię Waszego dnia.

Jednak w naszych pakietach Max i Prestiż, skracamy ten czas do minimum, abyście mogli jeszcze szybciej cieszyć się wyjątkowymi momentami z Waszego wesela. W pakiecie Max, dostarczamy materiały maksymalnie w ciągu 2 miesięcy, a w pakiecie Prestiż nawet w ciągu 1 miesiąca. Dodatkowo, już w ciągu zaledwie 48 godzin udostępniamy Wam kilka wybranych zdjęć, abyście mogli podzielić się nimi ze swoimi bliskimi i doświadczyć pierwszej dawki emocji.

Dla nas ważne jest, abyście mieli możliwość cieszyć się Waszymi pięknymi zdjęciami i filmami jak najszybciej, dlatego nieustannie pracujemy nad zoptymalizowaniem procesu dostarczania materiałów, niezależnie od wybranego pakietu. Naszym celem jest zapewnić Wam najwyższą jakość i profesjonalizm, niezależnie od czasu oczekiwania.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Wszyscy nasi fotografowie posiadają głęboką wiedzę na temat zasad fotografowania w kościele i zdają sobie sprawę z ogromnego szacunku, jaki należy okazywać w tym świętym miejscu. Rozumiemy, że ślub w kościele to wyjątkowy moment dla Was i Waszych bliskich, dlatego dbamy o to, aby nasze działania nie zakłócały przebiegu ceremonii ani nie naruszały żadnych religijnych przekonań.

Nasi fotografowie są doskonale zaznajomieni z etykietą fotografowania w kościele i przestrzegają wszelkich obowiązujących zasad. Dzięki temu możecie być pewni, że ich obecność będzie dyskretna, a jednocześnie niezwykle profesjonalna. Naszym celem jest uchwycenie najważniejszych chwil Waszej ceremonii, jednocześnie szanując świętość miejsca i intymność Waszej uroczystości.

Jesteśmy świadomi, że ślub w kościele to nie tylko wymagające technicznie zadanie, ale również piękna i duchowa chwila, która ma głębokie znaczenie dla Was i Waszych gości. Dlatego każdy z naszych fotografów jest odpowiednio przygotowany, by w pełni zrozumieć i przestrzegać zasad fotografowania w kościele, aby Wasze zdjęcia były zarówno piękne, jak i zgodne z normami obowiązującymi w tym wyjątkowym miejscu.

Nie tylko szanujemy zasady fotografowania w kościele, ale także doceniamy wartość tych momentów dla Waszej historii. Naszym celem jest stworzenie dla Was pamiątek, które będą odzwierciedlać nie tylko piękno Waszego ślubu, ale również głębię Waszych uczuć i duchową atmosferę tego wyjątkowego momentu.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Jesteśmy dumni, że w naszym zespole posiadamy dwie profesjonalne drony, które umożliwiają nam tworzenie wyjątkowych ujęć i perspektyw w fotografii ślubnej. Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami są dla nas priorytetem, dlatego dysponujemy wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami i umiejętnościami, aby korzystać z dronów w sposób legalny i odpowiedzialny.

Dzięki dronom możemy zaoferować Wam niezwykłe ujęcia, które wzbogacą Waszą historię ślubną o niepowtarzalne perspektywy. To doskonały sposób na uwiecznienie Waszej ceremonii, weselnego tańca czy malowniczych otoczeń w wyjątkowy i oryginalny sposób. Drony pozwalają nam pokazać Wasze wesele z zupełnie nowej perspektywy, ukazując jego magię i piękno w niezwykły sposób.

Jednocześnie, z pełną odpowiedzialnością i dbałością o bezpieczeństwo, stosujemy się do wszelkich przepisów i zasad dotyczących korzystania z dronów. Nasze doświadczenie i profesjonalizm gwarantują, że filmy i zdjęcia zrealizowane za pomocą dronów będą nie tylko niesamowite wizualnie, ale również wykonane w sposób legalny i bezpieczny.

Dzięki naszym dronom możemy zapewnić Wam niezapomniane i spektakularne ujęcia, które podkreślą unikalność Waszego ślubu i wesela. To doskonały dodatek do naszych usług fotograficznych, który pozwoli Wam zobaczyć Wasze wydarzenie z zupełnie nowej perspektywy i dodać niezwykłego charakteru Waszej pamiątce.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to takie, które doskonale oddaje zawarte w danej chwili emocje, kolory i kontekst otaczającej rzeczywistości. To obraz, który przenosi nas z powrotem do konkretnego momentu, ożywiając wszystkie emocje i wspomnienia związane z tą chwilą.

Kiedy patrzymy na idealne zdjęcie, możemy poczuć to samo podekscytowanie, radość, wzruszenie czy nostalgiczne uniesienie, jakie odczuwaliśmy w momencie, gdy zostało ono utrwalone. Kolory są nasycone i harmonijnie skomponowane, podkreślając atmosferę i nastrój. Kontekst fotografii, czy to miejsce, ludzie czy otoczenie, jest zgrabnie uwieczniony, co pozwala nam przenieść się w to miejsce i czas.

Idealne zdjęcie to także efekt doskonałego zgrania między fotografem a osobą fotografowaną. To wynik uchwycenia naturalnych, spontanicznych momentów, bez sztuczności czy wymuszenia. Fotograf potrafi zatrzymać w kadrze emocje i autentyczność, tworząc niepowtarzalną pamiątkę, która pozostanie z nami na zawsze.

Wreszcie, idealne zdjęcie jest również technicznie doskonałe. Ostrość, ekspozycja, kompozycja i inne elementy fotografii są perfekcyjnie zrównoważone, podkreślając istotę i piękno chwili.

Idealne zdjęcie to zatem połączenie artystycznego wizjonerskiego spojrzenia, umiejętności technicznych i wyczucia emocjonalnego, które razem tworzą niezapomnianą pamiątkę, pełną magii i autentyczności

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

W Lux Pro Photos najbardziej cieszymy się z możliwości uwieczniania chwil pełnych emocji i pięknych okoliczności, niezależnie od tego, na którym etapie uroczystości się znajdujemy. Nasza pasja polega na łapaniu tych magicznych momentów, które pełne są radości, wzruszenia, miłości i autentycznego szczęścia.

Czy to w trakcie przygotowań, kiedy panuje zdenerwowanie i oczekiwanie na wielki dzień, czy podczas ceremonii, kiedy miłość pary młodej błyszczy na każdym kroku, lub podczas przyjęcia weselnego, kiedy goście bawią się i tworzą niezapomniane wspomnienia - jesteśmy tam, gotowi uchwycić te niepowtarzalne chwile.

Dla nas nie ma większego zadowolenia niż uwiecznienie tych emocji i piękna, które tworzą niezapomniane historie. Niezależnie od tego, czy jesteśmy blisko czy daleko, na pierwszym czy drugim planie, zawsze dążymy do uchwycenia esencji chwili i przekazania tego piękna przez nasze fotografie.

Dlatego, niezależnie od tego, jaką część uroczystości uwieczniamy - od przygotowań, ceremonii, po przyjęcie weselne - nasze serce bije pełne pasji i radości, by uwiecznić te wyjątkowe momenty dla Waszej pamięci.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

W Lux Pro Photos zawsze zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla naszych klientów miejsce uroczystości. Wiemy, że niektóre pary marzą o tym, by ich sesja fotograficzna odbyła się w malowniczym otoczeniu za granicą lub po prostu w ważnym z innych względów dla pary miejscu. Dlatego z radością podejmujemy się realizacji sesji fotograficznych poza granicami kraju.

Niech to będzie egzotyczna plaża o złocistym piasku, urokliwe uliczki europejskiego miasta, majestatyczne góry czy romantyczny zamek - jesteśmy gotowi podążać za Wami w każde miejsce, które jest dla Was wyjątkowe. Naszym celem jest stworzenie niezapomnianych i magicznych fotografii, które oddadzą atmosferę danego miejsca oraz Waszą miłość i szczęście.

Nie tylko uwieczniamy Wasze wspaniałe chwile, ale również wykorzystujemy piękno otoczenia, by stworzyć niezwykłe kompozycje i wzmocnić emocje na zdjęciach. Niezależnie od tego, czy jest to sesja zaręczynowa, plenerowa czy poślubna, jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie i stworzyć niezapomniane fotografie, które przetrwają przez lata i przypomną Wam o tych wyjątkowych momentach.

Z ogromnym zapałem i profesjonalizmem wyruszamy w podróż, by stworzyć dla Was pamiątki, które będą przekraczać granice czasu i przestrzeni. Wasze marzenia stają się naszym celem, a miejsce uroczystości jest dla nas inspiracją do tworzenia pięknych wspomnień na zawsze.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

W Lux Pro Photos rozumiemy, że miejsce, w którym odbywa się sesja plenerowa po ślubie, odgrywa kluczową rolę w tworzeniu wyjątkowych fotografii. Dlatego oferujemy szeroki wybór różnorodnych miejsc, które stanowią doskonałe tło dla Waszych zdjęć.

Jeśli marzycie o romantycznym i bujnym parku, gdzie kwiaty pachną, a drzewa tworzą magiczne korytarze, mamy idealne miejsce dla Was. Jeżeli pragniecie otoczenia przyrody i spokoju, oferujemy piękne lasy, malownicze pola, a nawet urokliwe jeziora czy rzeki, gdzie możecie cieszyć się jednocześnie przyjemnością spaceru i wyjątkowymi ujęciami.

Dla tych, którzy uwielbiają architekturę i pulsujące życie miasta, proponujemy sesje w urokliwych zakątkach naszych pięknych miast. Ciasne uliczki, kolorowe kamieniczki, a także monumentalne budowle i mosty - to tylko niektóre z możliwości, które czekają na Was.

Ponadto, jeśli macie własne pomysły i marzenia co do wyboru miejsca, chętnie wysłuchamy Waszych sugestii i razem z Wami stworzymy niezapomnianą sesję plenerową.

Wierzymy, że miejsce, w którym odbywa się sesja, odzwierciedla Wasze osobowości, pasje i historię miłości. Dlatego dbamy o to, by każde miejsce, które wybierzemy, było wyjątkowe i dopasowane do Waszych oczekiwań. Niezależnie od tego, czy wybierzecie przyrodę, architekturę czy inny niezwykły zakątek, gwarantujemy, że stworzymy dla Was niepowtarzalne i pełne magii fotografie, które przetrwają przez lata.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Pamiętamy jedno z naszych niezwykłych doświadczeń - fotografowanie uroczystości ślubnej na wycieczkowcu. To było niezwykle ekscytujące i wyjątkowe wyzwanie dla nas jako zespołu Lux Pro Photos.

Podczas tego niezwykłego dnia, stojąc na pokładzie statku, mogliśmy podziwiać olśniewające widoki morza, złociste zachody słońca i wspaniałą atmosferę, która towarzyszyła tej wyjątkowej uroczystości. Przenieśliśmy się na falach emocji, starając się uwiecznić każdy magiczny moment tego niezapomnianego ślubu.

Fotografowanie na wycieczkowcu wymagało od nas elastyczności, kreatywności i profesjonalizmu. Musieliśmy dostosować się do różnych warunków oświetleniowych, zarówno wewnątrz statku, jak i na zewnątrz, aby uwiecznić całą historię miłości pary młodej.

Nasze aparaty i obiektywy były gotowe na każdą chwilę - od emocjonalnej ceremonii ślubnej na pokładzie, przez romantyczną sesję zdjęciową przy zachodzie słońca na odkrytym pokładzie, aż po wspaniałą zabawę na parkiecie. Dzięki naszej pasji do fotografii i doświadczeniu byliśmy w stanie uchwycić niepowtarzalne chwile i stworzyć piękne wspomnienia dla pary młodej i ich bliskich.

To z pewnością jedno z najbardziej nietypowych miejsc, w których mieliśmy przyjemność pracować, ale także dowód na to, że jesteśmy gotowi podjąć wyzwania i zrealizować Wasze najbardziej wyjątkowe pomysły. Niezależnie od tego, gdzie odbywa się Wasza uroczystość ślubna, my jesteśmy gotowi by być tam, aby uchwycić te wyjątkowe momenty i stworzyć dla Was piękne, pełne emocji fotografie, które przetrwają przez całe życie.

Jaki jest styl naszej pracy?

Dla nas, zespołu Lux Pro Photos, styl naszej pracy to coś więcej niż tylko wykonywanie fotografii. To pasja, która płynie przez nasze żyły i sprawia nam ogromną radość. Dla nas każde zlecenie to nie tylko praca, ale także okazja do realizacji naszych artystycznych aspiracji i przekraczania oczekiwań naszych klientów.

Kiedy przychodzimy na uroczystość ślubną, nie tylko rejestrujemy wydarzenia, ale także wchodzimy w interakcję z parą młodą i ich bliskimi. Staramy się stworzyć atmosferę pełną radości, spontaniczności i dobrej energii, która przenosi się na nasze kadry. Naszym celem jest uwiecznienie nie tylko piękna, ale także emocji, uśmiechów i unikalnego charakteru każdej uroczystości.

Jesteśmy zawsze gotowi na wyzwania i nowe pomysły. Nie boimy się eksperymentować, by stworzyć niezapomniane i niepowtarzalne ujęcia. Staramy się wykraczać poza granice tradycyjnej fotografii ślubnej, aby dostarczyć naszym klientom coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Dla nas dobra zabawa i rozwijanie własnej pasji są nieodłącznym elementem naszej pracy. Kochamy to, co robimy, i staramy się przekazać tę radość naszym klientom. Chcemy, aby każda sesja była nie tylko wyjątkowym doświadczeniem, ale także dobrą zabawą i miłym wspomnieniem.

Dbałość o przekraczanie oczekiwań naszych klientów to dla nas priorytet. Nasze usługi są kompleksowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy otwarci na sugestie i współpracę, aby dostarczyć fotografie, które będą spełniały wszystkie oczekiwania i jeszcze więcej.

Dlatego właśnie nasza praca to nie tylko wykonywanie zdjęć, ale także tworzenie niezapomnianych wspomnień, pełnych radości i emocji. To nasza misja i przyjemność, by uczestniczyć w Waszych wyjątkowych chwilach i uwiecznić je na zawsze.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Doskonała zabawa na weselu to nie tylko dobre jedzenie, muzyka i taniec, ale także dodatkowe usługi, które oferujemy jako zespół Lux Pro Photos. Dzięki nim, uczestnicy wesela mogą cieszyć się niezapomnianymi atrakcjami i wyjątkowymi pamiątkami.

Nasze gadżety dostępne dla gości przez całą uroczystość weselną to doskonały sposób na integrację i dodatkową rozrywkę. Dzięki nim goście mogą się bawić, robić śmieszne zdjęcia i tworzyć niezapomniane wspomnienia. To świetna forma interakcji i tworzenia więzi między gośćmi.

Zdjęcia z wesela w postaci naklejek to świetna zabawa i pamiątka zarówno dla gości weselnych, jak i dla pary młodej. Dzięki nim można ozdobić przedmioty, ubrania czy albumy ze zdjęciami, tworząc unikalne i personalizowane akcenty.

Projekcja zdjęć pary młodej na początku, przedstawiająca przebieg ich związku, a następnie również ze ślubu i wesela, to nie tylko emocjonujące i wzruszające chwile, ale także doskonały sposób na podzielenie się swoją historią z bliskimi. To momenty, które zostaną zapamiętane na długo i będą budzić cenne wspomnienia.

Ujęcia z drona są niezwykłym elementem naszej oferty, który sam w sobie dla wielu jest dodatkową atrakcją. Dzięki nim możemy uwiecznić uroczystość z innej perspektywy, zapewniając niezapomniane i spektakularne kadry. To również doskonały sposób na pokazanie piękna miejsca, w którym odbywa się wesele.

Zdjęcia z zimnymi ogniami to efektowny dodatek, który dodaje niepowtarzalnego klimatu i magii. Dzięki odpowiedniej technice fotograficznej, możemy uwiecznić chwile, w których para młoda otoczona jest tajemniczymi iskrami, tworząc niezwykłe i efektowne zdjęcia.

Fotobudka, fotobudka 360 stopni i fotolustro to kolejne elementy naszej oferty, które gwarantują świetną zabawę na weselu. Fotobudka to klasyczna forma rozrywki, która pozwala gościom robić śmieszne i kreatywne zdjęcia, tworząc wspaniałe wspomnienia. Fotobudka 360 stopni dodaje nowego wymiaru, umożliwiając tworzenie dynamicznych animacji lub efektownych panoram. Natomiast fotolustro to innowacyjne urządzenie, które pozwala na interakcję i tworzenie zdjęć w stylu selfie z atrakcyjnymi efektami wizualnymi. Te trzy elementy gwarantują nie tylko świetną zabawę, ale także tworzenie unikalnych i zabawnych pamiątek z wesela.

Współpraca z zespołem muzycznym lub DJ-em na weselu to doskonałe uzupełnienie naszych usług. Dzięki temu możemy wspólnie stworzyć atmosferę pełną radości, energii i tańca. To idealne połączenie dźwięków i obrazów, które sprawia, że każde wesele staje się niezapomnianym wydarzeniem.

Przepis na doskonałą zabawę na weselu to połączenie naszych dodatkowych usług, które dostarczają nie tylko rozrywki, ale także niezapomnianych pamiątek. Nasza kreatywność, pasja i zaangażowanie sprawiają, że każde wesele staje się niepowtarzalnym i wyjątkowym wydarzeniem, które zostaje uwiecznione w pięknych i emocjonalnych zdjęciach.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Jesteśmy zespołem, który posługuje się wieloma językami, aby móc skutecznie komunikować się z naszymi klientami. Naszymi ojczystymi językami są polski, dzięki czemu możemy swobodnie porozumieć się z lokalnymi parą młodą. Dodatkowo, mamy również zaawansowaną znajomość języka angielskiego, co umożliwia nam obsługę klientów międzynarodowych. Ponadto, posiadamy podstawową znajomość języka niemieckiego, co może być pomocne w przypadku klientów z niemieckojęzycznego obszaru. Nasza zdolność porozumiewania się w różnych językach jest dla nas priorytetem, aby zapewnić naszym klientom komfort i pełne zrozumienie.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Jako zespół fotografów, nie tylko inspirujemy się nawzajem, ale także stale obserwujemy świat fotografii wokół nas. Jesteśmy otwarci na różnorodne style, techniki i pomysły, które pojawiają się wśród zarówno znanych, jak i mniej znanych fotografów. Pragniemy poszerzać nasze horyzonty i nieustannie rozwijać nasze umiejętności, aby dostarczać naszym klientom wyjątkowe i nowatorskie zdjęcia. Poprzez śledzenie najnowszych trendów i badanie dzieł innych artystów, mamy możliwość tworzenia unikalnych i inspirujących fotografii, które wyrażają naszą pasję i zaangażowanie w naszą pracę.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jesteśmy zespołem pełnym kreatywności i elastyczności, gotowym eksplorować różnorodne dodatkowe usługi i rozwiązania w dziedzinie fotografii. Nie boimy się wyzwań i jesteśmy otwarci na nowe pomysły, zarówno te autorskie, jak i te, które są już stosowane przez innych fotografów. Naszym celem jest zapewnienie pełnej spersonalizowanej obsługi naszym klientom, dostosowanej do ich indywidualnych potrzeb i preferencji. Jeśli masz jakieś nietypowe pomysły lub specjalne wymagania, chętnie się nimi zainteresujemy i wspólnie z Tobą stworzymy unikalne rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Nasza elastyczność i otwartość pozwalają nam przekraczać granice i dostarczać Ci niezwykłe doświadczenie fotograficzne.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

W trudnych warunkach pogodowych nasz sprzęt fotograficzny o doskonałej jakości oraz odpowiedni ubiór są naszymi sprzymierzeńcami. Bez względu na to, czy pada deszcz, wieje wiatr czy jest ekstremalne upały, jesteśmy przygotowani, by uchwycić magiczne chwile Twojego wyjątkowego dnia. Ale wiesz co jeszcze? Czasem wydaje się, że sami wpływamy na pogodę! Nasze żarty, prośby i tańce są jak tajna broń, która poprawia humor nie tylko nam, ale także wszystkim wokół. Dlatego nawet jeśli nie masz wpływu na prognozę, możemy obiecać, że naszym entuzjazmem i pozytywnym podejściem do sytuacji, niezależnie od pogody, zawsze tworzymy niezapomniane wspomnienia.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Dzięki naszym aparatom pełnoklatkowym, słabe oświetlenie to dla nas żadna przeszkoda! To jakbyśmy mieli magiczne moce, które potrafią złapać nawet najdelikatniejsze światło i zamienić je w niesamowite kadry. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w ciemnym wnętrzu kościoła czy na romantycznym wieczornym przyjęciu, nasza technologia jest w stanie uchwycić każdy szczegół i przekazać pełnię atmosfery tego momentu. Dlatego możesz być spokojny, że niezależnie od warunków oświetleniowych, nasze zdjęcia zawsze będą promienne, wyraziste i pełne magii.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Obecnie w fotografii ślubnej można zaobserwować kilka popularnych trendów:

Reportażowy styl fotografii: Para młoda często preferuje naturalne, nietknięte i niepozowane ujęcia, które oddają prawdziwe emocje i chwile z ich dnia ślubu. Fotograf stara się być dyskretny i uchwycić spontaniczne momenty, takie jak łzy radości, uśmiechy, gesty i reakcje gości.

Fine-art i romantyczne zdjęcia: Wiele par decyduje się na romantyczne ujęcia o wysokiej estetyce artystycznej. Zdjęcia te często są inspirowane malarstwem, filmem czy modą, a ich celem jest stworzenie pięknych, nastrojowych kompozycji i unikalnej atmosfery.

Fotografia plenerowa: Coraz więcej par wybiera sesje zdjęciowe poza tradycyjnymi miejscami ślubu. Pragną one uwiecznić swoją miłość w malowniczych sceneriach, takich jak parki, plaże, góry czy zabytkowe miejsca. Zdjęcia plenerowe dają większą swobodę i możliwość eksploracji ciekawych przestrzeni.

Minimalizm i styl nowoczesny: Wiele par preferuje minimalistyczne ujęcia, skupiające się na prostocie i elegancji. Zdjęcia są często utrzymane w neutralnej kolorystyce, z naciskiem na czystość formy i geometryczne kompozycje.

Fotografia kreatywna i nietypowe kadry: Oryginalne ujęcia, nietypowe kąty i perspektywy, gry światła i ciekawe kompozycje to również popularne trendy w fotografii ślubnej. Parom zależy na tym, aby ich zdjęcia wyróżniały się spośród innych, tworząc unikalne i niezapomniane obrazy.

Warto jednak pamiętać, że trendy w fotografii ślubnej mogą się zmieniać w zależności od sezonu, preferencji pary młodej i stylu fotografa. Ważne jest, aby wybrać styl, który najlepiej oddaje indywidualność i estetykę danej pary, tworząc pamiątkę na lata.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Obecnie w realizacji filmów ślubnych można zaobserwować kilka popularnych trendów:

Film o charakterze narracyjnym: Wiele par decyduje się na film ślubny, który ma formę opowieści. Zamiast prostego zapisu ujęć z uroczystości, film jest składany w sposób narracyjny, przedstawiający pełną historię dnia ślubu. Wprowadza się elementy fabuły, montaż jest płynny, a muzyka i dialogi dodają głębi opowieści.

Kreatywne ujęcia i edycja: Filmy ślubne coraz częściej zawierają nietypowe ujęcia, ciekawe kadry i innowacyjne rozwiązania w postprodukcji. Zastosowanie dronów, ruchomych kamer, stabilizatorów obrazu czy efektów wizualnych pozwala na tworzenie dynamicznych i artystycznych filmów.

Cinematic style: Popularnym trendem jest tworzenie filmów ślubnych o charakterze kinowym. Zastosowanie technik stosowanych w produkcji filmów fabularnych, takich jak profesjonalne oświetlenie, nasycone kolory, głębia ostrości i płynne ruchy kamery, nadaje filmom ślubnym wyjątkowy, filmowy charakter.

Emocje i storytelling: Filmy ślubne coraz częściej koncentrują się na emocjach i relacjach między bohaterami. Ważne jest uwiecznienie prawdziwych momentów, szczerych reakcji i intymnych chwil. Montaż filmu opiera się na budowaniu emocji i ukazaniu piękna relacji między parą młodą.

Filmowe techniki narracyjne: W realizacji filmów ślubnych stosuje się również różnorodne techniki narracyjne, takie jak slow motion, time-lapse, skróty czasowe czy efekty specjalne. To dodatkowo wzbogaca film o warstwę artystyczną i tworzy wyjątkową atmosferę.

Należy jednak pamiętać, że trendy w realizacji filmów ślubnych również podlegają zmianom w czasie. Warto znaleźć styl, który najlepiej oddaje osobowość i oczekiwania pary młodej, tworząc film ślubny, który będzie nie tylko piękną pamiątką, ale także wyrazem ich indywidualności..

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Gdybyśmy mieli wybrać kilka rzeczy do zabrania na bezludną wyspę, aby przetrwać i cieszyć się czasem, nasze wybory mogłyby być różnorodne. Na pewno scyzoryk byłby nieocenionym narzędziem do wielu codziennych zadań, od budowy schronienia po przygotowanie pożywienia. Ładowarka słoneczna byłaby niezastąpionym urządzeniem, umożliwiającym zasilanie naszych elektronicznych przyjaciół, takich jak aparat fotograficzny, który pozwoliłby nam utrwalić piękne chwile na wyspie. Oraz piłka do siatkówki żeby było z kim porozmawiać ;)

Nasze pasje.

Każdy z nas, fotografów, ma również swoje unikalne pasje poza fotografią. Jesteśmy pełni różnorodności i zainteresowań, które dodają koloru i głębi naszej pracy. Może jeden z naszych kolegów pasjonuje się gotowaniem i eksperymentuje w kuchni, tworząc wyśmienite dania. Inny może być zapalonym podróżnikiem, który odkrywa odległe zakątki świata i uwiecznia je na swoich zdjęciach. Może też istnieć miłośnik sportu, który aktywnie uprawia różne dyscypliny i znajduje w nich inspirację do kreatywności lub miłośnik astronomii który kieruje często swój obiektyw ku gwiazdom. Nasze indywidualne pasje dodają nam energii i pomagają spojrzeć na świat z różnych perspektyw, co przekłada się na naszą pracę jako fotografów.

Ciekawostki na nasz temat.

W naszym zespole fotografów mamy wielką pasję do tworzenia niesamowitych zdjęć. Ale czy wiesz, że nasza nazwa "Lux Pro Photos" ma głębokie znaczenie? To połączenie słów w języku łacińskim, które oddaje naszą misję i to, co dla nas jest najważniejsze.

"Lux" - oznacza światło, które jest jednym z kluczowych elementów w fotografii. To właśnie dzięki światłu możemy uwieczniać piękno, wyrażać emocje i tworzyć magię na naszych zdjęciach. Światło daje nam możliwość kształtowania kompozycji, podkreślania detali i tworzenia unikalnej atmosfery. Symbolizuje również luksusowe podejście do klienta i jakość usług.

"Pro" - z łacińskiego oznacza "do". Symbolizuje nasze profesjonalizm i zaangażowanie w każdy aspekt naszej pracy. Jesteśmy zgranym zespołem doświadczonych fotografów, którzy nieustannie dążą do doskonałości. Dzięki naszym umiejętnościom i wiedzy, jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości usługi fotograficzne, które przekraczają oczekiwania naszych klientów.

"Photos" - to oczywiście fotografie, które są naszą pasją i sposobem wyrażania się. Każde zdjęcie, które tworzymy, ma swoją historię, swoje emocje i chwile, które chcemy uwiecznić na zawsze. Nasza praca polega na tworzeniu pięknych i niezapomnianych fotografii, które staną się cennymi pamiątkami dla naszych klientów.

"Światło do zdjęć (łac. Lux Pro Photos)" - to nie tylko nazwa, ale także nasza filozofia. Staramy się używać światła w sposób kreatywny i wyjątkowy, aby wzmocnić przekaz naszych fotografii. Chcemy, aby nasze zdjęcia emanowały energią, emocjami i pięknem, korzystając z magii światła, która nadaje im niepowtarzalny charakter.

Tak więc, nasza nazwa "Lux Pro Photos" odzwierciedla to, co kochamy robić - tworzenie niesamowitych zdjęć za pomocą światła. To dla nas więcej niż tylko praca, to nasza pasja, która inspiruje nas do ciągłego doskonalenia i eksplorowania nowych możliwości w sztuce fotografii.

Dodaj pierwszą opinię
Imię i nazwisko: Kamil Lis
Adres: Dąbrowa Górnicza, Jaśminowa 25c, 41-300, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 621

Wyjątkowe sale weselne w mieście Dąbrowa Górnicza

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy