Zobacz zdjęcia (35)
Fotografia 2 M, Lublin - zdjęcie 1
Fotografia 2 M, Lublin - zdjęcie 2 Fotografia 2 M, Lublin - zdjęcie 3 Fotografia 2 M, Lublin - zdjęcie 4 Fotografia 2 M, Lublin - zdjęcie 5
Fotografia 2 M, Lublin - zdjęcie 6
1 / 35

Fotografia 2 M id:46183

od 1800 do 2800 zł / całość
Lublin, lubelskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
882-032...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Jestem pasjonatem fotografii który swoją pasję zmienia w sposób na życie.

Nazywam się Mariusz Musiński, mieszkam w Lublinie, pracuję w całej Polsce i nie tylko. Moja przygoda z fotografią zaczęła się około 12 lat temu, tak naprawdę od... fotografii rodzinnej. Długo szukałem tego jedynego, właściwego kierunku w fotografii. Odkryłem jednak, że najwięcej emocji niesie ze sobą fotografowanie ludzi, ich śmiechu, zadumy, oraz radości. Stąd też moją główną działalnością fotograficzną jest fotografia ślubna i okolicznościowa.

Duża część mojej pracy to zdjęcia ślubne. Tutaj najwięcej jest pięknych emocji, które uwieczniam byście Państwo zawsze mogli powrócić do tych wyjątkowych chwil. Staram się być nie tylko fotografem ślubnym, który zrobi zdjęcia. Z każdej chwili chcę uczynić magiczny moment, który przeniosę na zdjęcie oddające magię przeżywanych chwil i emocji.

Fotografią ślubną zajmuję się w Lublinie lecz nie tylko. Jeśli chcielibyście Państwo mieć sesję zdjęć ślubnych wykonaną w innym miejscu Polski bądź poza nią - również dojadę.

W swojej pracy posługuję się aparatami marki Nikon z użyciem bardzo dobrej jakości jasnymi obiektywami , które umożliwiają mi fotografowanie w trudnych warunkach oświetleniowych.

Fotografie ślubne, rodzinne czy okolicznościowe, które zobaczycie na mojej stronie powstały w ciągu ostatnich kilku lat, podczas moich podróży oraz podczas różnych zajęć i warsztatów fotograficznych m.in. w Lubelskiej Szkole Fotografii.

Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć.
Mariusz

Oferta

Reportaż ślubny

od 1800 do 2800zł/ całość
Pobierz ofertę

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Śluby fotografuję od ponad 8 lat. Zależy mi na wysokiej jakości mojej pracy dlatego nigdy nie fotografuję więcej niż 20 ślubów w sezonie.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kiedyś pracowałem w korporacji i ciągle byłem od kogoś zależny ale teraz najbardziej cenię sobie wolność oraz pracę z Wami . Jest to zupełnie inny poziom współpracy.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na sprzęcie z systemu NIKON: pełnoklatkowe aparaty (mam zawsze trzy na ślubie) oraz kilka obiektywów (nikkor, sigma).

Jak ubieramy się na wesele?

Na wesele zawsze ubieram się schludnie ale też wygodnie. Standardowo zawsze mam marynarkę oraz koszulę. Nigdy butów sportowych ani dżinsów.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia (wszystkie zrobione w dniu wesela) w wersji surowej udostęponiam już drugiego dnia po weselu. Następnie Wy wybieracie zdjęcia do bardziej szczegółowej obróbki. Na końcu otrzymujecie wszystkie zrobione zdjęcia w dniu ślubu.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Standardowy czas oczekiwania na materiały to trzy tygodnie, chociaż pierwsze zdjęcia widzicie już drugiego dnia po weselu.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak posiadam uprawnienia do fotografowania wydane przez Archidiecezję lubelską.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Tak jak najbardziej możliwa jest sesja poza granicami naszego kraju.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie ma słabego oświetlenia. Czasami nawet zdjęcia w prawie całkowitej ciemności wychodzą bardzo klimatyczne.

Opinie (1)

Fotografia 2 M id:46183
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2020
Garbów
Data dodania: 02-01-2021

Mariusz jest świetnym człowiekiem, nie ma najmniejszego problemu z kontaktem, pełen profesjonalizm, słuchał naszego zdania, ale też doradzał, żeby wszystko dobrze wyszło. Zarówno my jak i goście weselni jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć i współpracy. Zdjęcia po za tym że były ekspresowo to jeszcze wyglądają przepięknie. Z ogromną przyjemnością będziemy dalej polecać, już są chętni😉

Kontakt

Imię i nazwisko: Mariusz Musiński
Adres: Lublin, woj. lubelskie
882-032...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2355
Zadzwoń
882-032...
Napisz

Popularne miasta w okolicy