Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Fotografia Dominik Kołodziej. Naturalnie z miłością. id:30750

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Rybnik, śląskie
Data dodania: 15-09-2017
Liczba odwiedzin: 108

Oferta

*Moje doświadczenie?*
Pierwszy ślub sfotografowałem w 2008. Potem długo pracowałem w studio fotograficznym. Brakowało mi jednak swobody twórczej i ostatecznie rozpocząłem solową karierę, która dzięki wspaniałym Parom rozwija się w bardzo dobrym kierunku :)
Kto mnie wybiera?

Mam to szczęście, że Pary dla których fotografuję są świadome stylu mojej fotografii. Chcą mieć pamiątkę ukazaną w lekki i naturalny sposób bez reżyserowania każdego ujęcia. Lubię gdy moi klienci zapominają o moim istnieniu w dniu ślubu :)

Wyznaję zasadę, że prostota jest kluczem do uzyskania perfekcji i ponadczasowości.

*Czym pracuję?*
Aparaty Canon 5D mk3 i kilka szkieł stałoogniskowych. Od czasu do czasu użyję lampy błyskowej lub światła stałego led. Wszystko mieści się w jednym plecaku. Obiektywy, zwłaszcza w czasie pleneru, zawsze staram się otworzyć do maksymalnego otworu. Uwielbiam, gdy zdjęcia mają małą głębię ostrości, a fakt, że zazwyczaj stosuję ogniskową 50mm, nadaje fotografiom niesamowitą plastykę.
Gdzie pracuję?

Na terenie całego kraju. Głównie jednak na terenie województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego.

*Jak fotografuję?*
Głównie pod światło. To jednak z zasad, których staram się zawsze trzymać. To nadaje moim pracom subtelny klimat, który nie jest osiągalny w inny sposób. Wszystkie moje plenery mają charakter spacerowy, przytulany, naturalny i intymny. Klasyka połączona z nowoczesnym kadrem.

Moje zdjęcia można określić mianem "portretu reportażowego". Uwielbiam gdy zdjęcia pokazują prawdziwych Was.

Na plenery zabieram tylko plecak z aparatami i dużo pozytywnego nastawienia. Zawsze jestem otwarty na Wasze pomysły i jeśli tylko potrafię, staram się im sprostać. W trakcie sesji inscenizuję pewne sytuacje, by zaraz potem pozwolić Wam, cieszyć się sobą.

Natomiast w czasie wykonywania zdjęć reportażowych, staram się pozostać w cieniu, o ile sytuacja nie wymaga mojej interwencji. Nie oznacza to jednak, że Wasz fotograf jest introwertykiem. Wręcz przeciwnie. Bardzo szybko nawiązuję kontakt z gośćmi, co pozwala mi lepiej wtopić się w tłum.

*Co jeszcze?*
Hm. Stuknęła mi trzydziestka. Mam córeczkę, żonę i psa. Mieszkam pod lasem, uwielbiam zielone plenery i boję się kleszczy.

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Fotografia Dominik Kołodziej. Naturalnie z miłością.
Województwo:śląskie
Miejscowość:Rybnik
Kod:44-246

Nowe ogłoszenia