Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia kreatywna ST.ART Justyna Macioszek, Poznań - zdjęcie 1
Fotografia kreatywna ST.ART Justyna Macioszek, Poznań - zdjęcie 2 Fotografia kreatywna ST.ART Justyna Macioszek, Poznań - zdjęcie 3 Fotografia kreatywna ST.ART Justyna Macioszek, Poznań - zdjęcie 4 Fotografia kreatywna ST.ART Justyna Macioszek, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia kreatywna ST.ART Justyna Macioszek id:19332

Poznań, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Nazywam się Justyna Macioszek, jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu).
"Staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
- Ta sentencja Roberta Bressona przyświeca mi zawsze, gdy jestem ukryta za okiem aparatu.
Każdy ze wzruszeniem ogląda swoje fotografie z ważnych momentów swojego życia. Ja dzięki swojej wrażliwości artystycznej, ale również dzięki sprzętowi jaki posiadam, potrafię trwale zapisać te momenty, by móc je Wam później podarować uwiecznione na papierze.
Podczas sesji, niezależnie czy jest ona w studio, czy w plenerze, panuje swobodna atmosfera - najważniejsza jest dobra zabawa i piękne pamiątki w postaci zdjęć, które zostają Wam po naszym spotkaniu.
Ujęcia w studio robione są na specjalnych winylowych tłach z wykorzystaniem różnych gadżetów, natomiast na sesję plenerową wybieramy razem jakieś atrakcyjne miejsce.
Podczas sesji reportażowych takich jak Wasz ślub i wesele, staram się być niewidoczna, by zdjęcia były pełne naturalnych emocji.
Wszystkie zdjęcia, jakie ode mnie otrzymujecie, przechodzą obróbkę w profesjonalnych programach graficznych Lightroom i Photoshop.
Zapraszam do zajrzenia na moją stronę i do kontaktu ze mną.
Z przyjemnością się z Wami spotkam i uwiecznię na zawsze tę ważną chwilę w Waszym życiu jakim jest zawarcie związku małżeńskiego.

liczba odwiedzin: 1937

Popularne miasta w okolicy